Gönderen Konu: Golf bakıyorum (sonunda)  (Okunma sayısı 13788 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Golf bakıyorum (sonunda)
« Yanıtla #28 : 05 Mayıs 2012, 10:01:10 »
İstediği kadar şişirilsin esas fiyat araç başında belirleniyor sonuçta.. Hem 77 kasa 1 kış geçirsin dışarda bak nasıl 3-4bin e düşüyor fiyat.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 05 Mayıs 2012, 13:41:40 »
Tolga selamlar. otoraba com. sitesindeki 50835 numaralı ilan bana ilginç geldi, adamı bir ara istersen. İlan halen aktif ve araç İzmir Menemen' de. 79 Mk1 gti 1.8 k-jeti üzerinde. Arabanın orijinal muhafaza edildiği ve çok km yapmadığı söyleniyor.  Adamla konuştum. Arabayı 1992 de kendisi gümrükten çıkarmış. Hiçbir kazası yokmuş ve km.si orijinalmiş, adam iddialı. Motor ve k-jeti çok iyi durumda olduğunu söylüyor. Şimdi bir golf3 1.9 dizel kullanıcısı. O dönem gençlik rüyasıymış almış, kullanmış, sonra babasına vermiş ve arabayı da babası çarşıya, pazara giderken kullanmış. Nihayetinde 4 yıldır kapıda yatıyormuş. Arabanın handikapı yattığı için bol çürüğü olmasıymış. Ben bak derim, kim bilir belki kurtarılmayı bekleyen bir canavardır. İşte link de aşağıda.
http://www.otoraba.com/volkswagen/golf/volkswagen-golf-1-6-gti-110.html

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 05 Mayıs 2012, 19:06:20 »
Bu aracı ben biliyorum.. Öyle bikaç çürüğü olan değil baya bi çürüğü olan kırmızı yatarda 1.6 gtı bu.. Arka dingili falan kayık aracın. Kaportaya girdiği zaman serhatın aracı gibi çok uğraş ve zaman çıkartır.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 06 Mayıs 2012, 00:16:04 »
GTI ve tek kapı sorunu yoksa hazır yeni toplanmış 1,5 yada 1,6 güzel duran ve fiyatıda uygun bir ilan değerlendirin.. Valla bütün ilanları geziyorum bitane ipe sapa gelir mk1 yok. İstisnalar hariç onları biliyorsunuz zaten..

http://www.araba.com/5007430/Volkswagen-Golf-16?t=2

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #32 : 06 Mayıs 2012, 14:09:27 »
Tolga selamlar. otoraba com. sitesindeki 50835 numaralı ilan bana ilginç geldi, adamı bir ara istersen. İlan halen aktif ve araç İzmir Menemen' de. 79 Mk1 gti 1.8 k-jeti üzerinde. Arabanın orijinal muhafaza edildiği ve çok km yapmadığı söyleniyor.  Adamla konuştum. Arabayı 1992 de kendisi gümrükten çıkarmış. Hiçbir kazası yokmuş ve km.si orijinalmiş, adam iddialı. Motor ve k-jeti çok iyi durumda olduğunu söylüyor. Şimdi bir golf3 1.9 dizel kullanıcısı. O dönem gençlik rüyasıymış almış, kullanmış, sonra babasına vermiş ve arabayı da babası çarşıya, pazara giderken kullanmış. Nihayetinde 4 yıldır kapıda yatıyormuş. Arabanın handikapı yattığı için bol çürüğü olmasıymış. Ben bak derim, kim bilir belki kurtarılmayı bekleyen bir canavardır. İşte link de aşağıda.

bu arabaya bulaşmayında naparsanız yapın :)

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 06 Mayıs 2012, 22:43:17 »
bu arabaya bulaşmayında naparsanız yapın :)

arac ızmırde oldugundan bende bakmaya gıtcektım acıkcası :) hıc ıyı yorumlar gormuyorum araba hakkında vallahi :)
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #34 : 07 Mayıs 2012, 05:24:17 »

bir kaç farklı bilgisayardan ve yerden girmeye çalıştım ama bir türlü açılmadı resimler. link görünüyor, ama resimler yüklenemiyor. merak ettim açıkçası bu gelen yorumlardan sonra. ilgin için çok teşekkür ederim Burak.  :)

GTI ve tek kapı sorunu yoksa hazır yeni toplanmış 1,5 yada 1,6 güzel duran ve fiyatıda uygun bir ilan değerlendirin.. Valla bütün ilanları geziyorum bitane ipe sapa gelir mk1 yok. İstisnalar hariç onları biliyorsunuz zaten..

http://www.araba.com/5007430/Volkswagen-Golf-16?t=2

GTI ve tek kapı sorunundan ziyade GTI şu an için 1 senelik kadar bir süreliğine bana lüks. tek kapı 4 kapı ayrımı da yapmıyorum. 4 kapıda ısrarcıydım(veya 5 kapı deyin hatchback olduğu için. ama ben bugüne kadar hatcback araca bagaj kapağından binip ineni görmedim). ama bir tanıdığım, büyüğümle bu konuşmayı yaparken ben 3 tane büyüttüm. inan bana tek kapı yolda daha rahat. çocuklar camı açtı mı kapıyı açtı mı düşünmezsin en azından dedi. aklıma da yattı bir açıdan. ama "artık sadece tek kapı düşünüyorum 4 kapıya hayır" gibi bir çıkış da yapmıyorum. tek kapı olsun, 4 kapı olsun. golf olsun. benim olsun.  ;D

hayırlısı olsun.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #35 : 13 Mayıs 2012, 10:22:10 »
arkadaşlar yardımcı olmak adına tavsiyede bulunan herkese teşekkürler. alacak durumu karabatak gibi yine kayboldu gitti. umutlar yine bir başka bahara kaldı gibi görünüyor. Mk1 düşüncesi şimdilik askıya alındı.  :-[
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı iskar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 03 Haziran 2012, 18:21:41 »
slm bende 1982 model dizele ait boş kasa var.sağ kapıları haric her şey üzerınde.Ayrıca 1982 model 5 ileri yuruyeni ve kasası cok ıyı yalnız ıyı boyanmamış.Curuu yok kesınlıkle yeşil renkınde aracımı satıyorum
ismail kara :TEL:05354777185