Gönderen Konu: mk2 ön arka cam kirikoları  (Okunma sayısı 1933 defa)

Çevrimdışı davut

• Profili Görüntüle
mk2 ön arka cam kirikoları
« : 17 Nisan 2012, 18:41:01 »
merhaba arkadaslar  mk2 de ön ve arka cam krikolarinn yan sanayilerini alip takmiştim bundan altı ay önce kadar  fakat bi türlü verim alamadim daha önce halat kopmasi sonucu degişmiştim aldim gene ayni  dertten müzdarip oldum halat kopuyor arabayi biraktim askere gittim geldim kimse kullanmadi bile bugun camı acayim dedim  ama elimde kaldi malzeme :) simdi ben buna  cikma orjinal cam kirosu kimden bulabilrim ve ne kadara mal olur  bana yardim edebilicek arkadaslar varmi

not: sag ön ve  sag arka cam kirikosu  ön cam da kelebek cam var

Çevrimdışı meister6

• meister6 91 jetta gtd
    • Profili Görüntüle
Ynt: mk2 ön arka cam kirikoları
« Yanıtla #1 : 17 Nisan 2012, 19:07:25 »
kardeş ben arabamın ikinci sahibiyim almancıdan almıştım böyle diyim anlıyasın benim önleride arkalarıda komple almanyadan dünyanın parasını verdim elektirikli yaptım yedekte kalsın diye kenara koyduydum sapsarı altın sarısı gibi orginal vw malları önler ve arkalar fiyatıda telefonumu yazıyom aç  yada kontürün yoksa numaran ver ben seni arıyim 0535 287 23 72
meister6 jetta 91 gtd

Çevrimdışı davut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 17 Nisan 2012, 21:46:38 »
numaram 541 204 15 11  ben suan daha askeriyenn icerisindeyim :)   sen bana fiyati sms olarak bile atsan yeterli  telefonu acamiyorum cünki cok fazla

Çevrimdışı davut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Nisan 2012, 22:11:11 »
olmazsa ben sabaha numarani bizim peder beye ulastirayim o   disarda nede olsa  :)