Gönderen Konu: ön cam çatladı acil yardım.....  (Okunma sayısı 4289 defa)

Çevrimdışı mmartins

• Profili Görüntüle
ön cam çatladı acil yardım.....
« : 11 Nisan 2012, 20:01:19 »
merhaba arkadaşlar. bugün karşıdan gelen aracın fırlattıgı taş ön camı çatlattı. catlak tam şoför tarafında ve 50 kuruş büyüklügünde.  ilk defa böyle bişeyle karşılaştım. ne yapmam gerekiyo.. uzun yola cıkıcam böyle bi sıkıntı yaratırmı..yorumlarıız için teşşekkürler.....

Çevrimdışı alplion

• Profili Görüntüle
Ynt: ön cam çatladı acil yardım.....
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2012, 20:14:27 »
kimi cam firmaları ufak delik acıp o noktaya kimyasal la müdehale ediyor ben denedim  sorun olmadı.kütahya da
Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2012, 20:17:11 »
öncelikle geçmiş olsun.uzun yolda sorun olmaz bana göre.ama illede çözüm bulayım çıkayım diyorsanız bi camcıya gidip etrafını çizdirin ki çatlağın kılcal damarları dağılmasın.

yolculuğunuzdan sonrada kaskonuz varsa kaskoan yoksa cepten değiştirsiniz.yok çatlak dağılmadıysa değiştirip değiştirmemek siz kalmış kasko yoksa...

Çevrimdışı mmartins

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2012, 20:31:09 »
kasko yok... izmirde tamir yapan yer blurum herhalde.. sagolun yorumlar için..

Çevrimdışı fat34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Nisan 2012, 00:34:18 »
sıkıntı olmaz istediğin yola gidebilirsin..

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Nisan 2012, 03:02:15 »
benim ön camda şoför tarafında 30-40 cm boyunda çatlak var. hiç de bir sıkıntısı yok. çizdirmedim biraz ilerledi. ama sen çizdir ki ilerlemesin. başka bir sıkıntısı yok. muayenede hafif kusur yazıyolar o kadar. isterse tuz buz olsun hafif kusur
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Nisan 2012, 12:40:38 »
benim camın alt orta bölümünde 10 cm lik çatlak var. ilerleme falan yok.. ben bile yakın zamanda gördüm  ;D ;D ;D

Çevrimdışı GolfIV46

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Nisan 2012, 13:39:00 »
Benim arabamı aldığım akşam camım çatladı. Bir sene oldu hala değiştirmedim. Çatlağın etrafını camcıda çizdirdim ama , çatlak yürümeye devam etti. Çatlağın boyda boya yürümesini bekliyorum değiştirmek için. Camın çatlak olmasının ,muayene dışında, bir sakıncası yok. Keyifli sürüşler... 8)

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 13 Nisan 2012, 13:46:33 »
hafif kusurlu geçtim ben daha dün.. trafik ve ilkyardım seti de tam değildi ona bakmamışlar bile...

Çevrimdışı mgg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Nisan 2012, 00:34:47 »
arkadaşlar benım camda catlak hemen hemen boydan boya yakın.çizdirmedimde,çatlak olan yer yukarda oldugu için mat folyo çekili temmuzda muaneye gıttıgımde folyoya kusur yazmıslardı:) cam hala öle duruo folyom eskıdı tabi onu yenılersem kımse gormez etmez:)