Gönderen Konu: anahtar orjinalliği ve koltuk kılıfı  (Okunma sayısı 5815 defa)

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
anahtar orjinalliği ve koltuk kılıfı
« : 07 Nisan 2012, 15:23:30 »
arkadaşlar yeni almış olduğum golf IV yanında bir anahtar geldi,kasko araç çalınmalarında veya pertte 2 orjinal anahtarıda istiyor,bu bendeki anahtar orjinalse 180 tl ye yetkili serviste bir anahtar daha yaptırıp aracın immobilizer kodunu değiştirip bu işi bitircem,bende ki orjinal değilse, 450-500 tl gitçek ozaman servise,resimlerden anlaşılırmı bilmiyorum yinede sizlere sorayım , tecrübeli arkadaşlar anlar belki,bende ki anahtar orjinal mi ?

2. sorum ise koltuk kılıfı hakkında yan hava yastık uyumlu araca özel dikim,birde bu kılıf hakkında fikriniz nedir.

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/vw-golf-4-ozel-kesim-oto-koltuk-kilifi-54814877

şimdiden teşekkürler.

« Son Düzenleme: 19 Nisan 2012, 07:02:26 Gönderen: golf435 »

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: anahtar orjinalliği ve koltuk kılıfı
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2012, 19:25:51 »
anahtar konusunda tam emin değilim ama bende 2 tane orjinal sustalı anahtar var.
orjinal değil gibi.

Çevrimdışı falconxtc

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1.4 TSI Comfortline
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2012, 19:52:13 »
Anahtar benim polo'da kullandığıma benziyor hatta üzerindeki yazı aynı, ben orjinal diye biliyordum polo'da. kılıf için ise her ne kadar uyumlu deseler de ben airbag konusunda pek güvenemiyorum (Tamamen şahsi fikirimdir yoksa herhangibi bir bilgim olduğu için değil) Yani Allah korusun, acil bir durumda sorun yaratabilir gibi bir düşünce var aklımda. Ama belirttiğim gibi bu benim kendi fikirim, eğer siz bu konuda farklı düşünürseniz kozmetik olarak kılıfların linkteki resimlerde güzel göründüğünü belirtmek isterim.

Çevrimdışı pastacı__006

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2012, 19:58:11 »
valla bende de iki anahtar var orjinal
seninkilerle aynı bence senin anahtar da orjinal

Çevrimdışı night34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Nisan 2012, 20:01:48 »
resimdeki anahtar orjinal fabrikasyon anahtardır .

Çevrimdışı bermuda24

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Nisan 2012, 20:08:38 »
bendeki 2 anahtarda sustalı

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Nisan 2012, 22:23:27 »
anahtar konusunda tam emin değilim ama bende 2 tane orjinal sustalı anahtar var.
orjinal değil gibi.

Anahtar benim polo'da kullandığıma benziyor hatta üzerindeki yazı aynı, ben orjinal diye biliyordum polo'da. kılıf için ise her ne kadar uyumlu deseler de ben airbag konusunda pek güvenemiyorum (Tamamen şahsi fikirimdir yoksa herhangibi bir bilgim olduğu için değil) Yani Allah korusun, acil bir durumda sorun yaratabilir gibi bir düşünce var aklımda. Ama belirttiğim gibi bu benim kendi fikirim, eğer siz bu konuda farklı düşünürseniz kozmetik olarak kılıfların linkteki resimlerde güzel göründüğünü belirtmek isterim.
valla bende de iki anahtar var orjinal
seninkilerle aynı bence senin anahtar da orjinal
resimdeki anahtar orjinal fabrikasyon anahtardır .

bendeki 2 anahtarda sustalı

çok teşekkürler cevaplarınız için,anahtarın orjinal olduğu belli oldu,kılıf ise yan hava yastıklarının uyumunu çok iyi araştırmak gerekiyor.

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 07 Nisan 2012, 22:50:58 »
bende tek anahtar var  :D

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Nisan 2012, 10:16:56 »
Koltuk kılıfları kokuya sebep oluyor ben söktüm o yüzden tavsiye etmem :)

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Nisan 2012, 20:54:05 »
Koltuk kılıfları kokuya sebep oluyor ben söktüm o yüzden tavsiye etmem :)

teşekkürler , acaba bu benim verdiğim linkteki üründen mi almıştınız veya buna benzer miydi ?

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 14 Nisan 2012, 21:37:58 »
teşekkürler , acaba bu benim verdiğim linkteki üründen mi almıştınız veya buna benzer miydi ?

Ben kilim şeklinde olanlardan kullanmıştım komple kapatmıyordu ve koltuklar çok toz oluyordu. Şimdi söktüm öyle biniyorum. Araca o kadar para veriyoruz ama koltuk keyfimizden mahrum oluyoruz bence kılıfa gerek yok :) Benden sonra satın alacak kişi düşünsün ben kirletmeden gidip benden sonra alacak kişiye teslim ediyorum :)

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 15 Nisan 2012, 01:00:51 »
Ben kilim şeklinde olanlardan kullanmıştım komple kapatmıyordu ve koltuklar çok toz oluyordu. Şimdi söktüm öyle biniyorum. Araca o kadar para veriyoruz ama koltuk keyfimizden mahrum oluyoruz bence kılıfa gerek yok :) Benden sonra satın alacak kişi düşünsün ben kirletmeden gidip benden sonra alacak kişiye teslim ediyorum :)

dediğinizde mantıklı , bende koltukta erime olmaması için kılıf düşünmüştüm,temiz bakarımda yıpranmasına erimesine engel olamıyoruz malesef,sizin düşüncenizede uyabilirim ama :) ben kullanmıcam , o kullanmıcak, kim eskitçek bu koltukları  :tamamdir