Gönderen Konu: mk1 almak istiyorum  (Okunma sayısı 8851 defa)

Çevrimdışı teamgdkoglu

• Profili Görüntüle
Ynt: mk1 almak istiyorum
« Yanıtla #28 : 31 Mart 2012, 17:42:53 »
yanlış anlamadıysam anlamadıysam 1.3 olan mavi arabayı almışsınız bende baktım fakat 10 numara bir araç değildi sağ arka çamurluk dodikle kapatılmış ama darbe var triger kayışı çok fazla gerilmiş motoru zorluyordu, sol marşpiyerde kirko çökmesi vardı boya işçiliğide hiç iç açıcı değildi bol macunlu kapı menteşelerinin olduğu kısma pütür atılmıştı sanki bir şey gizlemek ister gibi birde sağ önden darbe almış baya bir tamir görmüş bir araçtı umarım başınıza iş açmaz :'(

ben aldıgım aractan memnunum pıyasada 5 6 bın ıstıyen kısıler ıcındekı ıyı bır arac  sızın amacınızı anlıyamadım daaha ıyı bırsey almak ıstıyorsanız o sızın tercıhınız

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 31 Mart 2012, 19:06:56 »
daha iyi birşey almak istediğim için almadım zaten o aracı. amacım sadece eksiklerini söyleyip elden geçirtmeniz gerektiğini söylemekti kötü bir niyetle söylemedim kusura bakmayın :-[  Trigerin gerginliğine ilk başta baktırmanız gerekli bence motorunuza zarar vermeden önce

Çevrimdışı teamgdkoglu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 03 Nisan 2012, 08:54:30 »
daha iyi birşey almak istediğim için almadım zaten o aracı. amacım sadece eksiklerini söyleyip elden geçirtmeniz gerektiğini söylemekti kötü bir niyetle söylemedim kusura bakmayın :-[  Trigerin gerginliğine ilk başta baktırmanız gerekli bence motorunuza zarar vermeden önce
Anlayısın ıcın tesekkur ederım bılgım var yazdıklarından sıfır araba almıyoruz nıhayetınde tabıkı ufak tefek sorunlar olucak ve halledlıcek ıns . sız benden daha ıyı arac alırsınız.