Gönderen Konu: vites topuzu ve jant göbeği hk ..  (Okunma sayısı 8462 defa)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
vites topuzu ve jant göbeği hk ..
« : 31 Mart 2012, 11:25:36 »
arkadaşlar merhaba bu vites topuzunun üzeri soyulmuş çok çirkin durmuyor aslında ama ben değiştirmek istiyorum aslında ucuz yollu bir çözüm arıyorum böyle temizlenmesi veya boyanması mümkün müdür bu aletin araştırdım fiyatlar baya uçuk bi tane buldum 80 tl istiyor çıkma topuz ve körüğe napsam bilemedim ayrıca jant göbeklerini de bulamadım daha bi siteden buldum ama bnm boraya olur mu bilmiyorum .ürün bu arkadaşlar , vites topuzu ve jant göbeğiyle ilgili fikri olan varsa bi akıl versin şimdiden teşekkürler..

http://www.otoparcasepeti.com/?urun-29177-VOLKSWAGEN-CELiK-JANT-GOBEGi.html
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
Ynt: vites topuzu ve jant göbeği hk ..
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2012, 12:01:08 »
Jant göbeği sanki bana biraz ufakmış gibi geldi caner.comfrotline jant göbeği biraz daha büyük sanki bizim..adamlara mesaj atıp boyutlarını bi sor almadan önce. ben baktım da boyutları yazmıyordu.

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2012, 12:04:54 »
ben de işgillendim ama aynı comfort jantı göbeğine benziyor. mail adresleri de yazmıyor ki msj atayım arıcaz artık çare yok ama burda bulamadım şöyle çıkmacı gibi bişey bulsam da topuzla birlikte körük bi de göbekleri edinsem güzel olcak çok rahatsız ediyor bu ikisi beni parçacıya gidip sorduğumda topuzun neyi var abi mis gibi dediler böle bakakaldım :) tip miyim neyim anlamadım ki  8)

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2012, 12:14:46 »
Ben de senin gibi herşeyi kafaya takıyorum :) Benim de en büyük sorunum direksiyon derisi..baya bi deforme olmuş ve boyası gitmiş. Onu boyamam lazım ama hala beklemedeyim :S Görenler bunda bişey yok bin git diyorlar ama taktım işte kafaya :D

Ankara ya da istanbulda tanıdıgn varsa cıkmacılardan bulup kargo ile atabilirler caner dediklerini.

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Mart 2012, 13:49:08 »
yok ki tanıdık bea ayrıca burdaki ustalar da bu vites topuzunu sökebilirler mi acaba diye düşünmüyor değilim çünkü kimse değiştirelim abi şurda satılıyor al gel takalım gibi şeyler söylemedi demek ki bilmiyorlar nasıl söküldüğünü :) ama direksiyon olayını çözdüm ben bnm direksiyonu çok kötü şekilde boyamışlar ellerim kapkara oluyordu ama orjinale benzer bir kılıf aldım halloldu şimdi sıra topuzda ama orj çok pahalı napcam bilemiyorum öyle kalsın dicem sonunda napalım  :-\

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2012, 14:21:35 »
arkadaşlar jant göbeği için linkteki siteyi aradım tanesi 25 liradan bahsediyor ki bu ürün bizim jantlara uymuyormuş şase numarası vererek fiyat alcakmışız en güzeli boyucaz başka çare yok :) vites topuzu için de bi link gördüm ama bahalı geldi 80 tele diyor  ::)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-orjinal-cikma-golf-bora-passat-vites-topuzu-ve-korugu-2000-2005-68899236/detay/

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 31 Mart 2012, 14:39:44 »
Belki indirim yaparlar topuzda..80 çok gibi geldi bana da..50ye alnıabilir belki.

jant kapakları 4 tanesi 100 yapıyor dehset bi rakam.bencede boyamak daha mantıklı.

bu direksiyon kılıfını araştırayım ben de bi :) sendeki kılıfın linki varmıydı?

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 31 Mart 2012, 14:48:37 »
olmamı :) buyrun burda biraz kaba durmuş ama açıdan kaynaklanıyor sanırım okadar kaba göstermiyor normalde  8)

http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/ve-iste-sonunda-boramin-fotolari-t24132.28.html

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 31 Mart 2012, 14:53:04 »
Süper olmuş güle güle bin :) Ben de bej renge döşeme yaptırmam lazım.Mesela o el freninin oldugu deri bile soyulmuş hafiften..yaza doğru iç aksamı bir elden geçirmem lazım :S

direksiyonn kılıfını netten mi almıştın?

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 31 Mart 2012, 14:55:05 »
benden sana tavsiye bej rengi döşemeden uzak dur dinlen dinlen öyle kaç  >:D
ben de diyorum keşke siyah olsaymış döşeme bir de kadife döşemeden nefret ediyorum  :bekleriz:

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 31 Mart 2012, 14:57:20 »
Bence bej rengi siyah boraya harika yakışmış yani ben cok begendim..benim bora gümüş gri acaba bej renk gitmez mi :S

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 31 Mart 2012, 15:04:12 »
gitmez bence sen normal bu renkten devam et okadar para verip bej yaptırcağına deri gibi bişeyler yaptır ciks dursun benim param olsa komple siyah deri döşeme yaptırırım hele ki griye çok mükemmel yakışır sakın bej düşünme lekesinden kirinden kurtulamazsın arabanın içi leş gibi insanları bindirmeye korkarsın hele ki çoluk çocuk binerse yandın siyah iyidir en kötü ihtimal sigara düşüp yansa bile belli etmez dediğim gibi sakın bej düşünme zaten griye de hiç hoş durmaz hadi siyahta lacivertte falan iyi oluyo da gri de olmaz ..

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 31 Mart 2012, 16:39:38 »
Eyvallah hacı..Siyah candır diyorsun yani :) İlk fırsatta şu döşeme işini halletmem lazım. Deri olursa da tadından yenmez :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 31 Mart 2012, 17:13:21 »
ya gerçek deri olmaz suni olur ama süper duruyor deri içinde :) örnek olarak şu golfe bakabilirsin :D
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-tekoto-da-2004-model-full-full-6-ileri-deri-doseme-golf-5-65879402/detay

senin rengin biraz koyusu bu ama bi tane daha vardı deri döşemeli golf resmi ama ilan onay sürecindeymiş süper olur süper :)
deri siyah olsn bej olsn fark etmes deri candır :)