Gönderen Konu: Ortalama hız radarları  (Okunma sayısı 2166 defa)

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
Ortalama hız radarları
« : 27 Mart 2012, 22:52:03 »
Merhaba arkadaşlar, Ankaradan Bileciğe gidip geldik Eskişehir yolu üzerinden, Gördüm ki heryer elektronik ortalama hızlı radarlar haline gelmiş, ayriyetten Eskişehire giriş çıkış heryerde ekiplerin de kurduğu normal radarlar da mevcut, hiç hayatımda bu kadar yoğun bir radar ordusu görmemiştim...10 km arayla ekipler var...48 km arayla tabelalar var, son 48 km dir ortalama hızını şu diye belirtiyor ekranlar, duymuştum fakat ilk bugün gördüm bu sistemleri, Eskişehirdeki arkadaşlar bilirler, tabelada plakanız yazıyor, radara girdik mi girmedik mi valla onu da bilmiyorum...Yolda sürekli hız tabelaları değişken, dikkat radar 50, dikkat radar 70, duble yollarda bile öyle, Bi ara test aşamasında deniyordu, cezalar başladı mı nedir ne değildir bilen var mı? ortalama hızı 110 mu kabul edecek?

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
Ynt: Ortalama hız radarları
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2012, 13:20:34 »
ehliyet kontrolu yapmıyorlarsa iyi :) benim ehliyetimi aldılar ayda 2 kere uzun yol gitmek zorundayım yakalanmamak için radara girmiyorum girmeyince de durdurmuyorlar :D son 2 ay kaldı atlatırsam kazasız belasız ne mutlu bana :D. bu sistem bizim buralarda yok tek sadece antalya girişinde var ama o sadece anlık hızı gösteriyor ilerisinde de hemen ekip oluyor zaten hiç ayrılmaksızın
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun