Anket

BENZİM ZAMLARINA NASIL ÇÖZÜM BULUNUR????

Kontak kapatarak...
Yürüryüş yaparak...
Dilekçe ile....
Benzin almayarak...
Beni karıştırmayın halimden memnunum....

Gönderen Konu: BENZİM ZAMLARINA ÇÖZÜM.....  (Okunma sayısı 15932 defa)

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
Ynt: BENZİM ZAMLARINA ÇÖZÜM.....
« Yanıtla #42 : 01 Nisan 2012, 13:09:56 »
Yapacak hiç bir şey yok.Aracın olduğu sürece o araca binmek zorundasın.Ya satacaksın,yada o benzin 10 milyon bile olsa bineceksin.Es-Es kuralı.Hele ki bizler araçlarına düşkün insan kitlesi olarak işimiz zor.
abi sana katilmiyorum aracimi alali 5 ay oldu sadece opetten 4 bin tl lik yakit almisim ben 22 yasindayim 5 ayda nasil 4 bin tl harcarim kardesim annem babam aklima geliyor onlar tasarruf etmeye calisirken ben 4 bin tl yakita harcamisim vicdanim sizliyor gittim 500 lira verdim scooter aldim 20 tl lik benzin koyuyorum 3 hafta biniyorum
yazacak cok sey var buyuk sehirlerde en ufak biseyde ksk midir nedir hemen sokaga dokuluyor devlet de isteklerini karsiliyor venezuella ya bakin kurus oynadi halk nerdeyse iktidari indirecek darbe yapacakti. bizler susarsak yakinda 1 paket sigarayla 1 litre benzin ayni olacak. tek basima bisey yapamam ama bu devlete karsi tasarruf ederim
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 01 Nisan 2012, 13:46:53 »
abi sana katilmiyorum aracimi alali 5 ay oldu sadece opetten 4 bin tl lik yakit almisim ben 22 yasindayim 5 ayda nasil 4 bin tl harcarim kardesim annem babam aklima geliyor onlar tasarruf etmeye calisirken ben 4 bin tl yakita harcamisim vicdanim sizliyor gittim 500 lira verdim scooter aldim 20 tl lik benzin koyuyorum 3 hafta biniyorum
yazacak cok sey var buyuk sehirlerde en ufak biseyde ksk midir nedir hemen sokaga dokuluyor devlet de isteklerini karsiliyor venezuella ya bakin kurus oynadi halk nerdeyse iktidari indirecek darbe yapacakti. bizler susarsak yakinda 1 paket sigarayla 1 litre benzin ayni olacak. tek basima bisey yapamam ama bu devlete karsi tasarruf ederim

4 bin liralık yakıt ne demek ya naptın sen aracın km de 50 kuruş yaksa 8bin km yol demek ayda 1600 km yol demek kontak kapatmamışsın

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 01 Nisan 2012, 14:52:45 »
Vallahi ya 4 bin lira nedir abi

Çevrimdışı heartybroken

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 01 Nisan 2012, 15:22:13 »
4 binliralık yakıt gayet normal 1 senede(yazın ortasında tam 1 sene olacak) 18000 bindim Bende Golfe Yakıt Su Gibi Gidior...

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 01 Nisan 2012, 15:36:01 »
tamam benzin pahalı da siz de hiç yerinizde durmuyorsunuz o zaman :D

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 01 Nisan 2012, 20:03:26 »
bence diğer forumlarla konuşup 1 gün kontak kapatmak lazım  :o

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 01 Nisan 2012, 20:07:51 »
buna imkan yok arac kullanmak bir lüx deği ki  bugünlük lüksümüzden vazgeçelim diyelim.l yaşamın bir vazgeçilmezi

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 01 Nisan 2012, 20:17:20 »
bence diğer forumlarla konuşup 1 gün kontak kapatmak lazım  :o
yada 1 gün boyunca benzin almamak. veya bu kontak kapatma olayını büyük bir yerde yapıp ses getirmek (vatan caddesi gibi)

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 01 Nisan 2012, 20:48:42 »

4 bin liralık yakıt ne demek ya naptın sen aracın km de 50 kuruş yaksa 8bin km yol demek ayda 1600 km yol demek kontak kapatmamışsın
bulundugum yerde is yerine gitmek icin sehir ici dolmus gibi seyler yok bikac hat sistemi var o da ayni paraya geliyo verdigin yakit parasiyla
ayda 2 kez alanyadan antalyaya gitmek zorundayim artik o dertten gecen hafta kurtuldum daha gitmicem gerci :) kis donemi az kazaniyorum kazandigim yakita ve kredi borcuma gidiyor bana bisey kalmiyor. biraz destekle scooter aldim yarim saat erken cikiyorum motorla gidiyorum yagmurluklari giyip :)

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 01 Nisan 2012, 21:00:15 »
bulundugum yerde is yerine gitmek icin sehir ici dolmus gibi seyler yok bikac hat sistemi var o da ayni paraya geliyo verdigin yakit parasiyla
ayda 2 kez alanyadan antalyaya gitmek zorundayim artik o dertten gecen hafta kurtuldum daha gitmicem gerci :) kis donemi az kazaniyorum kazandigim yakita ve kredi borcuma gidiyor bana bisey kalmiyor. biraz destekle scooter aldim yarim saat erken cikiyorum motorla gidiyorum yagmurluklari giyip :)

kazasız belasız sürüşler :)

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 02 Nisan 2012, 23:34:49 »
tesekkurler :) amin. simdi tek tesellim havalar isindi t-shirt u giyip cikiyorum :) bide arabadaki ses sistemi motorda da olsa daha havali olcak :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 02 Nisan 2012, 23:40:48 »
en azından klimaya gerek yok ;D ben bu son benzin zamlarından sonra aps klima taktırdım (aç-pencereyi-serinle) cam düğmelerine basılınca otomatik açılıyo kapanıyo tam otomatik dijital klima ;D

Çevrimdışı mukusar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 03 Nisan 2012, 02:51:03 »
her gün saat 19.00 dan 19.30 a kadar trafikteysek,ki ben trafikteyim genelde, dörtlülerimizi yakalım.nihat sırdar yaptırıyordu ya onun gibi.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2012, 02:51:43 Gönderen: mukusar »
G T I

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #55 : 03 Nisan 2012, 09:31:37 »
Bence en iyisi Endonezyaya bakıp örnek almak
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.