Gönderen Konu: yeniden mk1 ıstıyorum goruslerınız  (Okunma sayısı 10189 defa)

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
Ynt: yeniden mk1 ıstıyorum goruslerınız
« Yanıtla #28 : 03 Nisan 2012, 00:49:27 »
burdaki herkes bu araçlara gönül vermiş kişiler ve olması gerekenleri söylüyorlar hepsinin az çok tecrübesi var yabana atılacak şey söylemezler yaklaşım tarzın yanlış klavye ile söyleme arasında anlatım yanlışı çok olur bence uslubunu biraz düzeltirsen daha iyi olur :tamamdir

Çevrimdışı as_moriendi55

• 1 de yan 2 de ısyannnnn
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 03 Nisan 2012, 00:53:18 »
burdaki herkes bu araçlara gönül vermiş kişiler ve olması gerekenleri söylüyorlar hepsinin az çok tecrübesi var yabana atılacak şey söylemezler yaklaşım tarzın yanlış klavye ile söyleme arasında anlatım yanlışı çok olur bence uslubunu biraz düzeltirsen daha iyi olur :tamamdir

ok bırader haklısın kusra bakmasınlar dgrudur hepsı mk1e hasta duşkun bellı ben gorunus ıcın alcam sattm bıtane topldım sıfırdan ama bıda sardı hastalgı bakalım

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 03 Nisan 2012, 00:57:23 »
hayırlısı olsun..

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 03 Nisan 2012, 15:10:43 »
Kardeş sen bu işin içinde değilsin bak biz senwelerimizi verdik sadece bu son toplamamda ben 7binden fazla sadece parça parası harcadım sen görünüş diyorsunda o iş öyle olmuyor.  yap bakalım nasıl bir şey yapıyorsun ucuza bizde görelim ;)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #32 : 03 Nisan 2012, 16:27:06 »
Kardeş sen bu işin içinde değilsin bak biz senwelerimizi verdik sadece bu son toplamamda ben 7binden fazla sadece parça parası harcadım sen görünüş diyorsunda o iş öyle olmuyor.  yap bakalım nasıl bir şey yapıyorsun ucuza bizde görelim ;)

+1  :tamamdir
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 03 Nisan 2012, 22:35:39 »
benimde ustalarım tanıdıktı çok komik paralara o zamanki para ile milyarlık işleri yaptırdık ama 11 milyar harcamıştım şimdiki para ile 11.000 tl..Bu işlerin ucuzu yoktur olursada zevki olmaz emin ol..Ben oldururum dersen eğer topladıktan sonra forumda düzgün işcilik ile toplanmış 1 elin parmağını geçmeyen araçlar ile kıyaslarsın karar verirsin kendin..Ustalarıda bir kenara bırak kendi terini akıtacaksın en güzel zevk bu zaten aksi taktirde değerli olmaz senin için.. :'(

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 03 Nisan 2012, 22:38:11 »
benimde ustalarım tanıdıktı çok komik paralara o zamanki para ile milyarlık işleri yaptırdık ama 11 milyar harcamıştım şimdiki para ile 11.000 tl..Bu işlerin ucuzu yoktur olursada zevki olmaz emin ol..Ben oldururum dersen eğer topladıktan sonra forumda düzgün işcilik ile toplanmış 1 elin parmağını geçmeyen araçlar ile kıyaslarsın karar verirsin kendin..Ustalarıda bir kenara bırak kendi terini akıtacaksın en güzel zevk bu zaten aksi taktirde değerli olmaz senin için.. :'(
:tavkiss: :tamamdir :sevgi:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin