Gönderen Konu: İzmir vw servisler hakkında  (Okunma sayısı 4398 defa)

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
İzmir vw servisler hakkında
« : 15 Mart 2012, 21:36:55 »
Tüm arkadaşlara selamlar,1 aydır 2001 model golf 4 sahibiyiz,bu servisler hakkında olumsuz çok şeyler okudum ve sizlere danışmaya karar verdim,İzmir de, nuri küçük özel servis,İzmir özel ve vosmer var,benim bildiklerim bunlar, sizin tavsiye etçeğiniz servis var mı ? veya bu saydıklarımın içinden öneriniz,birde arkadaşlar ben aracı şu şekilde yaptırmak istiyorum,izlemek istiyorum yapılan işlemleri veya oralarda dolanıp arada bakmak.bir arızadan aracı bırakıp üç arızala geri veriyorlar ve üstüne araç sahiplerine yüklüyorlar arızaları,okuyoruz bunları hep.

diğer markalardan sonra ilk kez vw araç aldım, golf 4 için bir kelime yeterli, ölümsüz.

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
Ynt: İzmir vw servisler hakkında
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2012, 09:49:10 »
kesinlikle yetkili servise gitmeyin çok kazık çok iyi bir araştırma yaparak özel servise gidiniz istedikleriniz gözünüzün önünde yapılır içiniz rahat eder. hem aracınızı neden ve hangi arızadan dolayı servise getireceğinizi yazmamışsınız arızayı belirtseydiniz daha iyi olurdu
kerim_dikmen

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 16 Mart 2012, 14:05:17 »

Tavsiye ederim.

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Mart 2012, 14:20:56 »
http://snezir.com/

siteden bir arkadaşımız önermişti ben daha gidemedim izmir merkezde oturmadığım için ama bayaa methini duydum ..
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 17 Mart 2012, 13:25:09 »
kesinlikle yetkili servise gitmeyin çok kazık çok iyi bir araştırma yaparak özel servise gidiniz istedikleriniz gözünüzün önünde yapılır içiniz rahat eder. hem aracınızı neden ve hangi arızadan dolayı servise getireceğinizi yazmamışsınız arızayı belirtseydiniz daha iyi olurdu

teşekkürler, önemli bir arıza değil,normal bakımlar için, birde sağ kapı içindeki ışık yanmıyor ona baktırcam.

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 17 Mart 2012, 13:25:40 »

Tavsiye ederim.

teşekkür ederim.

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 17 Mart 2012, 13:26:03 »
http://snezir.com/

siteden bir arkadaşımız önermişti ben daha gidemedim izmir merkezde oturmadığım için ama bayaa methini duydum ..

teşekkür ederim.

Çevrimdışı TuNCh

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Mart 2012, 12:04:49 »
Merhaba.

Aracımı götürmeden önce baya araştırdıktan, forumlarda saatler harcadıktan sonra S.NEZİR'e götürdüm, baskı balata değişimi yaptırdım, daha sonra geçenlerde aracıma çarptılar yine kaporta için götürdüm, normalde 5 gün alır yapılması dediler ama şehir dışına çıkacağımı ve sadece 2 günüm olduğunu belirttim sağolsunlar ilgilendiler ve aracı yetiştirdiler, hatta üzerindeki ufak tefek sorunları bile halletmişler ben söylemeden...burdan çok teşekkür ediyorum ilgileri ve güleryüzleri için...Kesinlikle tavsiye ederim.
Golf IV Pacific [2003]

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 19 Mart 2012, 22:07:40 »
Merhaba.

Aracımı götürmeden önce baya araştırdıktan, forumlarda saatler harcadıktan sonra S.NEZİR'e götürdüm, baskı balata değişimi yaptırdım, daha sonra geçenlerde aracıma çarptılar yine kaporta için götürdüm, normalde 5 gün alır yapılması dediler ama şehir dışına çıkacağımı ve sadece 2 günüm olduğunu belirttim sağolsunlar ilgilendiler ve aracı yetiştirdiler, hatta üzerindeki ufak tefek sorunları bile halletmişler ben söylemeden...burdan çok teşekkür ediyorum ilgileri ve güleryüzleri için...Kesinlikle tavsiye ederim.

Sizede merhaba,yorumlarınız için çok teşekkürler,böyle servislerinde olması sevindirici,birçok arkadaş sayenizde macera yaşamadan düzgün hizmet almış olacak,bende S.NEZİR e gitmeyi düşünüyorum.(kazanız için geçmiş olsun)

Çevrimdışı hakkut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Mart 2012, 03:00:56 »
Ben de S.Nezir diyorum