Gönderen Konu: caddy aldım :/  (Okunma sayısı 12530 defa)

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
Ynt: caddy aldım :/
« Yanıtla #14 : 15 Mart 2012, 15:22:38 »
Beklediğin arabalara göre hayal kırıklığı yaratmıştır valla haklısın :D Yalnız Caddy çok güzel bir araba, sürünce anlarsın. Tek kötü yanı ticari sınıfa girdiğinden hız limiti düşük. Polisler acımıyor, direk yazıyorlar sınırı geçersen :)
peki performans olarak ne durumda yani ben golf den indim bi eksiklik yaşarmıyım  turbo dizel pek sanmıyorum yaşıcagımı ama

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 15 Mart 2012, 15:26:30 »
peki performans olarak ne durumda yani ben golf den indim bi eksiklik yaşarmıyım  turbo dizel pek sanmıyorum yaşıcagımı ama

Yaşamazsın emin ol. Şaşırtacak seni zaten, 1500 kiloluk arabanın nasıl gittiği. Hele iyi bir yazılımla çoğu araca şaka yaparsın. Bizde de Caddy var, benim Polo dan ona geçince eksiklik hissetmedim hiç performans olarak. Yaptığı hızı da hissettirmiyor, kayarak gidiyor düz yolda.

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Mart 2012, 15:32:54 »
Yaşamazsın emin ol. Şaşırtacak seni zaten, 1500 kiloluk arabanın nasıl gittiği. Hele iyi bir yazılımla çoğu araca şaka yaparsın. Bizde de Caddy var, benim Polo dan ona geçince eksiklik hissetmedim hiç performans olarak. Yaptığı hızı da hissettirmiyor, kayarak gidiyor düz yolda.
zaten yazılımı araştırmaya başadım 229 € ya buldum bile bakalım düşünmüyo değilim

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Mart 2012, 15:40:27 »
fena gidiyor caddy haberin olsun

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 15 Mart 2012, 15:42:49 »
Yazılımı güvenilir sağlam bir yerden yaptır. Aracında yazılımdan oluşabilecek sorunların arkasında durabilsinler. Bir de yazılım yapılır da farkedilirse aracın garanti dışı kalabilir, bu tarz konulara dikkat et. Ben de ikna etmeye çalışıyorum babamı yazılım yapmamız için :)

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 15 Mart 2012, 16:17:33 »
Bu tür şeyler yerine aracına özel yazılım yapan yerlere git. Güç ve tork artışı güzel ama sorun çıkartırsa canını yakar. Bu tür ürünlerden memnun olan da var, çok ciddi masraf çıkartan da. Aracına dyno üzerinde yazılım yapacak yerlere git, fiyat biraz daha yükselir ama en az riski öyle alırsın.

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 15 Mart 2012, 16:43:32 »
haklısınız iyi bi araştırma gerekiyo

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 15 Mart 2012, 16:50:13 »
yahu napcen yazılımı falan ya ben 100bg atmosferik arabaya biniyorum sen turbo dizeli bulmuşun da chip diyon daha boşverr bak yarın öbürgün şirket aracı olarak da kullanılabilirmiş adamlar uçup biyere dalmasın :)
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 15 Mart 2012, 17:01:48 »
istendiği zaman sökülebiliyo  ben kendim binerken takarım :D

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 15 Mart 2012, 17:03:04 »
:) illa takcan yani :D çok koymuş sana anlaşılan golfden inip caddy e binmek hıncını alıosun bence yeni arabadan :D

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 15 Mart 2012, 17:05:30 »
arkadaş çevremde tek olcam benden başka kimsede caddy ve bu sınıf bi araç yok :)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 15 Mart 2012, 17:07:53 »
doğru diyosun ya şaka bi yana da öyle olunca çok sakat oluyo sen aile babası gibi caddy le yanaşınca :( neyse bakalım biraz katlan da hayırlısı olur sonu senin için inş...

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 15 Mart 2012, 17:09:24 »
doğru diyosun ya şaka bi yana da öyle olunca çok sakat oluyo sen aile babası gibi caddy le yanaşınca :( neyse bakalım biraz katlan da hayırlısı olur sonu senin için inş...
inş sağolun hocam  :)