Gönderen Konu: 17 Mart 2012 Fenerbahçe - Galatasaray Derbisi  (Okunma sayısı 21051 defa)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
Ynt: 17 Mart 2012 Fenerbahçe - Galatasaray Derbisi
« Yanıtla #42 : 15 Mart 2012, 12:04:17 »
hala düşürün diyoruz biz, varsa bir şey, gösterin burada burada bu yapıldı diye, ama düşürmüyorlar.şikeden 1. derecede sanık olarak götürdükleri, "fenerium poşeti içinde para taşıyan!" adamlar dışarda, başkan "silahlı çete kurmaktan" içeride.Yani fenere çamur attılar, izi kaldı, iddianame desen daha da komik, delil desen yok, apır sapır iddialar, yok korcanın kız kardeşine jip alınmış, ama korcanın kız kardeşi yok  ;D 3 ay önce bangır bangır düşürülsün diye bağıran adamlar sindi bir yerlere sanki bu sözleri söyleyenler onlar değilmiş gibi.kısacası bir dalımızdan tuttular, çekiştirdiler, o dal çekiştirenlerin elinde kaldı.Dava tamamen sonuçlanınca başta platini, sonra ünal aysal, sonra da sadri şener neler söyleyecek merak içindeyim.sanık biziz ama 5. maddeyi değiştirmeyin, düşmemiz gerekirse düşelim diyen yine biziz, ama ısrarla değiştirmek isteyenler de onlar, demek ki var işin içinde başka işler.demek ki soruşturma değmesi gereken adamlara hala değmedi ve birilerinin canının acıması muhtemel.zaten milletin vekili kalkıp derse kupayı adamların elinden alacaz diye, soruştumalara helikopter ihalesi karışırsa benim için o saatten sonra o ligde şike olsun daha iyi; zira futbolun karışmadığı sektör kalmadı.

stad meselesine gelice kanka, perşembenin geleceği çarşambadan bellidir, burada stad olursa biz oynamayız diyince gayet de oynamazdı şu durumda.en başından söylenebilirdi, o trafik de, sahanın konumu da, istanbul da eskiden beri belli idi zaten.en azından gs nin de bir katkısı olmuş olurdu, para da pul olmazdı.anlatmak istediğim de bu zaten, denedik olmadı diyebilecek lüksünüz var federasyon nedzinde, bizim ya da başka bir takımın öyle bir şansı olmuyor malesef.

bro yanlız senin gibi bir adam ünal aysal a nasıl iyi der anlamış değilim yav :D adam kaçıncı dereceden mason ya :D futbolun "f"sinden anlamayan, fenerbahçe üzerinden prim yapmaya çalışan, saçmalıynca da ben futboldan anlamam diyen, demirörenin başkanlıgına karşı çıkan, seçilince 180 derece dönen bir adamdan bahsediyoruz.kulübün menfaatleri dogrultusunda yapmadığı patinaj kalmadı, düzgün yönetmek bu değil etme gözünü seveyim :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 15 Mart 2012, 12:14:25 »
bro yanlız senin gibi bir adam ünal aysal a nasıl iyi der anlamış değilim yav :D adam kaçıncı dereceden mason ya :D futbolun "f"sinden anlamayan, fenerbahçe üzerinden prim yapmaya çalışan, saçmalıynca da ben futboldan anlamam diyen, demirörenin başkanlıgına karşı çıkan, seçilince 180 derece dönen bir adamdan bahsediyoruz.kulübün menfaatleri dogrultusunda yapmadığı patinaj kalmadı, düzgün yönetmek bu değil etme gözünü seveyim :D
işte bu! ünal aysal gerçeğini kimse görmüyor. adam zerre futbolla alakası olmayan biri, sadece zengin. ilk seçildiği dönemde hatırlar mısınız, reyes forlan ve ujfalusi için özel jetiyle falan gitti vb. haberler çıktı. eğer futbolu bilen iyi bir yönetici olsaydı o paralara o futbolcular hayır demezdi. ala ala 32 yaşındaki ujfalusiyi aldı geldi. ben kendisinin hareketlerini kesinlikle şov olarak görüyorum. ali abinin dediğine de  %1500 katılıyorum kendisi çamura battıkça fenere saran biri. utanmasa "olsun bizim de uefa kupamız var" falan diyecek bir gün ;D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 15 Mart 2012, 12:15:09 »

futboldan anlamıyor doğru o yüzden fatih terimi getirdi başa, para ve para yönetmekten anlıyor. fb satasır tarafını göremedim fb yöneticileri konsunca oda konusuyor, federasyon işinde biz zaten oy kullanmadık kurula katıldık bitti.
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 15 Mart 2012, 12:18:59 »
işte bu! ünal aysal gerçeğini kimse görmüyor. adam zerre futbolla alakası olmayan biri, sadece zengin. ilk seçildiği dönemde hatırlar mısınız, reyes forlan ve ujfalusi için özel jetiyle falan gitti vb. haberler çıktı. eğer futbolu bilen iyi bir yönetici olsaydı o paralara o futbolcular hayır demezdi. ala ala 32 yaşındaki ujfalusiyi aldı geldi. ben kendisinin hareketlerini kesinlikle şov olarak görüyorum. ali abinin dediğine de  %1500 katılıyorum kendisi çamura battıkça fenere saran biri. utanmasa "olsun bizim de uefa kupamız var" falan diyecek bir gün ;D

reyes forlan suan kimin ismi anılıyor ikiside heba oldu gittikleri klüpte oynamıyor. dediğin gibi adam futboldan anlamıyor ortayada çıkmıyor anlıyorum diye, m.united sahibinin ismini ortaklarının ismini biliyormusunuz 26 senedir tek bildiğimiz ferguson başkası değil para yönetmek aayrı birşey futbol ve futbolcu yönetmek ayrı, diğer bir örnek arsenal başkanı ve ortakları kim tek bildiğimiz wenger

Yunus EMRE

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 15 Mart 2012, 12:23:13 »
başkan dediğin sadece futbolla anılmayacak, sadece kendi kulübüne değil, Türk sporuna da katkısı olacak, ben bunu söylerim

sözde şike ile amatör branşları da bitirdiler sağolsunlar, eskiden aziz yıldırımı hiç sevmezdim ama sezarın hakkı sezara adamın amatör branşları ne kadar desteklediği ortada

seba ve canaydınının da centilmenliğine, spora getirdiği bakış açısına hastaydım

hepsi aynı anda olamıyor nedense

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #47 : 15 Mart 2012, 12:26:55 »
Derby maçlar; aynı şehrin klüplerinin kendi aralarında oynadığı musabakalara verilen isimdir.. Genelde sonuçları önceden kestirilemez ve istatislikler tutmaz.. Ama bu maçın ??? Pardon Derbynin sonucu belli gibi bişey..:)) FB:3 - GS:1   goleer: alex, stoch, sow - goller: yobo (kk)  ;D
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 15 Mart 2012, 12:28:11 »
reyes forlan suan kimin ismi anılıyor ikiside heba oldu gittikleri klüpte oynamıyor. dediğin gibi adam futboldan anlamıyor ortayada çıkmıyor anlıyorum diye, m.united sahibinin ismini ortaklarının ismini biliyormusunuz 26 senedir tek bildiğimiz ferguson başkası değil para yönetmek aayrı birşey futbol ve futbolcu yönetmek ayrı, diğer bir örnek arsenal başkanı ve ortakları kim tek bildiğimiz wenger
abramovic? ilk satın aldığı seneler chelsea gümbür gümbürdü premier ligde şampiyonlar liginde (biz biraz zorladık tabi ;D  8) ) neler neler yaptılar? m.city nin sahibi şeyh mansuri var, adam deli gibi kadro kurdu city bu sene şampiyon bence. avrupa ligini alacaklarına da inanıyorum. yani para yönetmek de bir sanattır. ünal aysal bu kadar zengin bir insan ( aziz yıldırımdan yıldırım demirörenden kat kat zengin) demek ki galatasaraya hala tam olarak güvenemiyor ki yatırım yapmaya korkuyor. futboldan anlamayanın bu sektörde olmaması gerek bence.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 15 Mart 2012, 12:33:21 »
abramovic? ilk satın aldığı seneler chelsea gümbür gümbürdü premier ligde şampiyonlar liginde (biz biraz zorladık tabi ;D  8) ) neler neler yaptılar? m.city nin sahibi şeyh mansuri var, adam deli gibi kadro kurdu city bu sene şampiyon bence. avrupa ligini alacaklarına da inanıyorum. yani para yönetmek de bir sanattır. ünal aysal bu kadar zengin bir insan ( aziz yıldırımdan yıldırım demirörenden kat kat zengin) demek ki galatasaraya hala tam olarak güvenemiyor ki yatırım yapmaya korkuyor. futboldan anlamayanın bu sektörde olmaması gerek bence.

dediğinin olması için klüplerin dernek statüsünden kurtulması lazım. yatırım dediğin sey karsılıgında para getirmesi lazım bizim ülkede böyle birşey yok götürür genelde. tek örnek gençlerbiriliği onların en büyük müşteriside fenerbahçeydi bir zamanlar.

başkan dediğin sadece futbolla anılmayacak, sadece kendi kulübüne değil, Türk sporuna da katkısı olacak, ben bunu söylerim

sözde şike ile amatör branşları da bitirdiler sağolsunlar, eskiden aziz yıldırımı hiç sevmezdim ama sezarın hakkı sezara adamın amatör branşları ne kadar desteklediği ortada

seba ve canaydınının da centilmenliğine, spora getirdiği bakış açısına hastaydım

hepsi aynı anda olamıyor nedense

+1

Yunus EMRE

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 15 Mart 2012, 13:17:25 »
12 Yıldır aynı yazıları okumaktan bıktık, yazmaktan bıkmadınız :D

Derbi maçı ne olacağını bilemeyiz ama bu sefer inancımız tam. 12 yıldır olmaması olmayacak anlamına gelmez.
Umarım Kavgasız gürültüsüz zevkli bir maç izleriz  :sevgi:
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 15 Mart 2012, 13:49:22 »
Güldüm Sadece :)

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 15 Mart 2012, 14:52:50 »
Valla bende dahil taraftarın tansiyon yüksek hakem saçmalamazsa çok sıkıntı olmaz ama bülent yıldırımı vermişler.. düşünmek lazım..yoksa soluğu bülentn yanında alırım artık  :p :p  ;D ;D ;D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 15 Mart 2012, 14:56:22 »
allahtan fırat aydınus değil. keşke cüneyt reisi verselerdi ::) ::) ::) ::)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 15 Mart 2012, 20:30:07 »
darağacında olsak bile..

Çevrimdışı forza26

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 15 Mart 2012, 21:53:02 »
Cimbom kopartıcak :)