Gönderen Konu: 17 Mart 2012 Fenerbahçe - Galatasaray Derbisi  (Okunma sayısı 21053 defa)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
Ynt: 17 Mart 2012 Fenerbahçe - Galatasaray Derbisi
« Yanıtla #28 : 14 Mart 2012, 14:38:53 »

bence sen sadece takım tutayım da boş durmayayım maksadıyla galatasaraylısın,gerçek galatasaraylı şu anki durumumuzda bu lafı söyleyemez söyletmem 

Ben Galatasaray aşığıyım ama birazda gerçekçiyim senin gibi bir takım uğruna gözüm kör değil o stada bir tane bile Galatasaray taraftarı girmeyecek ben yeniliriz demiyorum zaten en kötü berabere biter ama Fenerbahçe'de büyük bir takım bu maç onlar için dönüm noktası ve kendi evinde yani kadıköyde bize maçı verecekleri bana hiç gerçekçi gelmiyor

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 14 Mart 2012, 14:43:53 »
Ben Galatasaray aşığıyım ama birazda gerçekçiyim senin gibi bir takım uğruna gözüm kör değil o stada bir tane bile Galatasaray taraftarı girmeyecek ben yeniliriz demiyorum zaten en kötü berabere biter ama Fenerbahçe'de büyük bir takım bu maç onlar için dönüm noktası ve kendi evinde yani kadıköyde bize maçı verecekleri bana hiç gerçekçi gelmiyor
+1 gerçekçi olmak her zaman iyidir. galatasarayı desteklemek başka, kazanıp kazanamayacağı konusunda tahmin yürütmek başka.

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 14 Mart 2012, 14:51:01 »
Nedense etrafımdaki tüm gs liler FENERBAHÇE'ye üst oynuyor...

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 14 Mart 2012, 15:20:51 »
Yani lider olmanın avantajı büyük anladığım kadarı ile. Bu maç gs'yi yenip hiç yenilmeden lig sonuna kadar, bir de  play-off'tada yine GS'yi yenersek şampiyon olma ihtimalimiz var... yaa ne salak bir sistem bu?

bu maçı galasarayın alması demek veya berabere bitmesi avantajı elde etmek demek dünyada son örneği hollanda ve belçikada vardı onlar kaldırdı sistemi sağolsun bizimkiler dirilttiler yine. lig biraz karısık durumda düşmeler netleştikten sonra diğer takımlar nisan ayı ortasından itibaren tatile çıkacaklar.
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 14 Mart 2012, 21:45:15 »
şike saçmalığı çıktığı zaman maa konu dağılsın yaptığı üçkağıtlar ortaya çıkmasın diye böyle birşey yumurtladı inşallah demirören kaldırır bunu

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #33 : 14 Mart 2012, 22:04:07 »
galatasaray bu maçta da yenemezse bir daha sittinsene yenemez  >:D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 14 Mart 2012, 22:24:36 »
Bu maç bizimdir(GS) bizim olacak beyler. Bu sefer şaytanın bacağı kırılacak buna inanın.   :sevgi:
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 14 Mart 2012, 22:32:41 »
galatasaray bu maçta da yenemezse bir daha sittinsene yenemez  >:D
+1907

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 15 Mart 2012, 08:37:45 »
Bu maç bizimdir(GS) bizim olacak beyler. Bu sefer şaytanın bacağı kırılacak buna inanın.   :sevgi:

12 Yıldır aynı yazıları okumaktan bıktık, yazmaktan bıkmadınız :D

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 15 Mart 2012, 11:00:15 »
bu maçı galasarayın alması demek veya berabere bitmesi avantajı elde etmek demek dünyada son örneği hollanda ve belçikada vardı onlar kaldırdı sistemi sağolsun bizimkiler dirilttiler yine. lig biraz karısık durumda düşmeler netleştikten sonra diğer takımlar nisan ayı ortasından itibaren tatile çıkacaklar.

ankaragücünü falan bilemem de,fenerin düşmenisinin netleşmesi kalmadı nizou, sanıktık, davalı duruma geçtik, en az 45 milyon euroluk tazminat almayı planlıyor fener ki, bence zararımız kaç 45 milyon euro eder.ligin anasını bellediler, derbilerin bile tadı kalmadı, hep fb plaka alırdım, almaz oldum.dream team olacak takımı "başka sebeplerden" ne hale getirdiler.En çok cemil turanın adı geçti, ipe gider dedikleri adam dışarda başkan hala içerde.işin içinde değişik işler var.1 maç oynatamadığımız emenike chelsea yolunda.geçen seneki kadroya yapılan ve yapılacak olan eklemeler olsaydı, bunların hiç biri olmasaydı şuanda bu konu açılmazdı,fener kaç handikapla kazanırdı bunu konuşuyor olduk.Dosyalarda adı geçen ama hala takımın başında olan başkanlar, ya da bu olaydan tam önce istifa edenler sütten çıkmış ak kaşık oldular.haksızlıklar bir bir ortaya çıkarken teknik direktöre gelin kabul edelim puanınızı silelim dediler.uefadan elenmiş takımı bir de şampiyonlar ligine yolladılar.sorunca biz yapmadık uefa yaptı dediler, uefaya sorsan TFF yaptı.

sonuç olarak benim derbiden zerre umudum kalmadı, senede 6 puanı cepte görmeyi adet edinmiş bir taraftar olarak.Çünkü belli ki birileri ibreyi terse çevirmeye çalışıyor, borç batağında yüzen cincon, yalvar yakara 5 senedir getiremediği fatih terimi getirip bir de flaş transferler yapıyor.adamlar stad beğenmiyor, olimpiyat yapılıyor, bir daha beğenmiyor TT arena yapılıyor.Biz eski bir okulu yıkıp yerine tesis yapıp karşılığında "kendimiz devlet değil" 10 okul dikmek istiyoruz dünya yerinden oynuyor.Santos yerine ziegler, lugano yerine kesimal, niang yerine sow direnmek istiyorsa bu düzene direnir, 3 puanı alır, taraftarını bir nebze olsun mutlu eder, ama o "mutlu" taraftar ben olmayacağım kesin.

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 15 Mart 2012, 11:15:22 »
ankaragücünü falan bilemem de,fenerin düşmenisinin netleşmesi kalmadı nizou, sanıktık, davalı duruma geçtik, en az 45 milyon euroluk tazminat almayı planlıyor fener ki, bence zararımız kaç 45 milyon euro eder.ligin anasını bellediler, derbilerin bile tadı kalmadı, hep fb plaka alırdım, almaz oldum.dream team olacak takımı "başka sebeplerden" ne hale getirdiler.En çok cemil turanın adı geçti, ipe gider dedikleri adam dışarda başkan hala içerde.işin içinde değişik işler var.1 maç oynatamadığımız emenike chelsea yolunda.geçen seneki kadroya yapılan ve yapılacak olan eklemeler olsaydı, bunların hiç biri olmasaydı şuanda bu konu açılmazdı,fener kaç handikapla kazanırdı bunu konuşuyor olduk.Dosyalarda adı geçen ama hala takımın başında olan başkanlar, ya da bu olaydan tam önce istifa edenler sütten çıkmış ak kaşık oldular.haksızlıklar bir bir ortaya çıkarken teknik direktöre gelin kabul edelim puanınızı silelim dediler.uefadan elenmiş takımı bir de şampiyonlar ligine yolladılar.sorunca biz yapmadık uefa yaptı dediler, uefaya sorsan TFF yaptı.

sonuç olarak benim derbiden zerre umudum kalmadı, senede 6 puanı cepte görmeyi adet edinmiş bir taraftar olarak.Çünkü belli ki birileri ibreyi terse çevirmeye çalışıyor, borç batağında yüzen cincon, yalvar yakara 5 senedir getiremediği fatih terimi getirip bir de flaş transferler yapıyor.adamlar stad beğenmiyor, olimpiyat yapılıyor, bir daha beğenmiyor TT arena yapılıyor.Biz eski bir okulu yıkıp yerine tesis yapıp karşılığında "kendimiz devlet değil" 10 okul dikmek istiyoruz dünya yerinden oynuyor.Santos yerine ziegler, lugano yerine kesimal, niang yerine sow direnmek istiyorsa bu düzene direnir, 3 puanı alır, taraftarını bir nebze olsun mutlu eder, ama o "mutlu" taraftar ben olmayacağım kesin.

Birileri nasıl büyük oluyor bu yazıdan da anlıyoruz..KFYFB

:tamamdir

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 15 Mart 2012, 11:26:17 »

ben fenerin düşeceğini kast etmedim ki niye böyle birşey yazdın yaz sonunda sorsan düşmesi lazımdı derdim şimdi durum değişik ben çözemedim, üç ay önceye kadar sizin yöneticileriniz düşürün diyordu onlarda bilgi aldı demek ki bir yerden seslerini kestiler şuanlık azizenin ne şucu vardır bilmiyorum benide ilgilendirmiyor. biz terimi 5 senedir getirmeye ugrasıyoruz doğru güveneceği futbolda tek adam olma şartını kabul eden ekiple çalısıyor daha önce ki  yönetimler bunu istemedi. rahmetli canaydın döneminde işine karısıldı terimde istifa etti gitti bu kadar. stad konusunda ise ülkede ki tüm stadlar geçnlik spor il müdürlüğüne ait,  devlet izin vermeden bir şey yapamazsın ali samiyenin stad konumu değerli bir arazi üstünde devlet orayı başka firmaya sattı galatasaray olarak tek arsamız mecidiye köyde ufak bir yer olimpiyat stadının neden yapıldıgını bilmiyorsun biz istemedik ali samiyene alternatif olarak bize gösterdiler denedik olmadı " o stada bir kere maça gittim ne yolu yol ne ulaşımı hiç birşey yok agustos ayında üsüme hissetiğin görsel olarak hiç birşey vermeyen bir stad yanlış yatırım " orada fenerbahçe everton ile oynadı sizin taraftarınız eziyet çekti, 2005 yılı şampiyonlar ligi finali oynandı maç mutheşemdi ama iki tarafın taraftarı oraya nasıl gitti onlara sor. atıl bir stad istanbul klüpleri bile orada maç yaptıgında stad dolmuyor en dolu hali 2003 yılı gs - fb derbisiydi o zaman doldu stad neden çünkü ögle saatinde oynandı maç. devlett protokolü haricinde o stada hızlı ulasacak başka insan yok 2020 olimpiyatına adayız ama o stadı kullanmayacaklar veya yeni yatırım ile başka hale getirecekler.

sizin tek şansınız ekonomik olarak aziz yıldırımın yaptıklarının avantajı cebinden para vermedi ama o potansiyeli paraya çevirmeyi bildi. bizim bu hallere gelmemizin nedeni açık bir daha dillendirmeye gerek yok iyi yönetilmedi avrupada başarı gelsin diye  herşeyi yaptılar ama olan klübe oldu. bizim ülkemizde ki hiç bir klüp sahıs klübü değil tüzel kişili olan derneklerdir yöneticilerinin borçlara karsı hiç bir sorumlugu yok klübün borcu iyi degerlendirme ile  minimize  etmeye çalısıyor suan ki yönetim son on yılda gelen en iyi galatasaray yönetimi öyle veya böyle. fenerbahcenin aziz yıldırımdan önce ki durumunu biraz düşünün.
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 15 Mart 2012, 11:43:05 »
kankacım sen fenere sektirdin demedim, genel olarak, konuyla ilgili genel düşüncelerimi paylaştım, senden alıntı yapınca karışıklık oldu kusura bakma  ;D estafurullah

yazının devamını şimdi okuyorum 1 saniye  ;D

Çevrimdışı gcilingir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 15 Mart 2012, 11:47:09 »
burası kadıköy burdan çıkış yok!!!!!!!