Gönderen Konu: Delirmeye az kala....  (Okunma sayısı 7201 defa)

Çevrimdışı simlikirmizi

• Profili Görüntüle
Ynt: Delirmeye az kala....
« Yanıtla #14 : 27 Mart 2012, 12:09:16 »
dun bıraktım servıse aracı baska yapılacak ıslerıde vardı cıkınca bakıcaz artık sonuca.

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 27 Mart 2012, 20:17:12 »
dun bıraktım servıse aracı baska yapılacak ıslerıde vardı cıkınca bakıcaz artık sonuca.
:tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı erhankocatop

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 11 Aralık 2012, 20:00:07 »
konuyu hortlatmak gibi olmasın bende aranıza yeni katıldım 97 model tek kapı 1.4 sportline sahibiyim yaklasık  3 hafta oldu alalı aynı sorn bende var telefonda sormustum bilya demişlerdi ama sakaryada yabancıyım polomu gösterebileceğim güzel bi usta varmı yapılması gerekn bikac bişy daha varda :)

Çevrimdışı vtt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Aralık 2012, 20:56:57 »
kahramanlar oto ufuk usta var...sapancadan mavi polo ( eski aracım )  volkan dersen hatırlar benı yardımcı olur. içine sinmezse bi arka sokagında aydenizler vw var..olmadı kılıçoğlu vw yede gidebilirsin..bu 3 üde iyidir.
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2012, 20:57:17 Gönderen: vtt »

Çevrimdışı erhankocatop

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 11 Aralık 2012, 21:29:17 »
ben kahramanları kullanıyorm suan gecen ay aracı aldıgımda ufak bi sıkıntısı vardı satın aldıgım kisi beni oraya yönlerdirmişti ordan memnun gibiyim ufuk ustanın numarası bile var aradıgımda efendm erhan dio hosuma gidiyo :) bilgi için sormustum ozman ben oraya gitmeye devam ediyim 

Çevrimdışı vtt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 11 Aralık 2012, 22:54:10 »
ufuk abi hem usta olarak hemde karakter olarak iyi bir insan. her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya calısır. ben vw yi sattıktan snra  sadece çay içmeye ugrayabiliyorum :)