Gönderen Konu: kış lastiği  (Okunma sayısı 5928 defa)

Çevrimdışı xabu

• Profili Görüntüle
kış lastiği
« : 29 Şubat 2012, 11:55:59 »
Arkadaşlar evimin iş yerime yakın olmasından dolayı inatla kış lastiği almak istemiştim, dün istanbul'da yeniden kar başladı, önemli bir işim için anadoludan avrupaya geçmem gerekti, alayım artık dursun bir kenarda dedim  :) fabrikasında mühendis olarak çalışan bir sınıf arkadaşım çok bahsetmiş petlas markasından.önlere iki adet snowmaster aldım.dün altınşehire giderken yokuşta yanımda araçlar debelenirken 3.vitestte çıktım, beklediğimden çok daha kaliteli çıktı..bilginizee

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
Ynt: kış lastiği
« Yanıtla #1 : 29 Şubat 2012, 12:01:24 »
petlas yerli markalar arasında en iyisi diyebilirim ben 1 senedir ultrasport modelini yazlık kullanıyorum gerçekten parasını hakeden bir marka  :tamamdir

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Şubat 2012, 12:09:00 »
aman diyeyim kullanmadığınız lastikleri saklarken dikkat edin. yoksa gelecek kış kullanamayabilirsiniz.

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Şubat 2012, 12:34:43 »
Kar lastiğimi o ne :)) ben nerelere girdim valla üzerindeki lastiklerle...

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Şubat 2012, 12:45:22 »
Kar lastiğimi o ne :)) ben nerelere girdim valla üzerindeki lastiklerle...
aynen ne kar dinledi ne buz. ama istanbulda şart bence.

en kötü kar lastiği, en iyi yaz lastiği+zincirden iyidir.

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Şubat 2012, 12:51:53 »
floryadan masko ikitelliye kadar 20-30 la gittim ama genede gitti meret araba :D, az bi iki badanaj ile devam

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Şubat 2012, 13:08:49 »
floryadan masko ikitelliye kadar 20-30 la gittim ama genede gitti meret araba :D, az bi iki badanaj ile devam
Kanka kar lastiği ile bi dene 0 baadanajjj + yol tutuşu sanki kar yok altında zinciir ihtiyacı hiç bir şekilde duyulmuyo çok önemli birde unutmayın karda bu lastiklerle gittim diyorsunuzya seneye sıcak soguk o lastikleriniz plastik lastik gibi sertleşecek ömürleri kısalıyor git gide özelliğini yitiriyor ee araçlar zaten yeni sizin lastiklerde yeni fakat sıcak soguktan en fazla  yazlık lastikler etkilenir bunu unutmayın  :D :D

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 29 Şubat 2012, 13:47:34 »
 :t la bi git ibo hankook mankook gidiomu gidio seneye kim öle kim kala, istanbulda kar lastiğine para vermem sokaktan çıktınmı gerisi kolay, sokaktan da bi kürek yardımı ile çıkabilirsin :D

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 29 Şubat 2012, 13:57:44 »
:t la bi git ibo hankook mankook gidiomu gidio seneye kim öle kim kala, istanbulda kar lastiğine para vermem sokaktan çıktınmı gerisi kolay, sokaktan da bi kürek yardımı ile çıkabilirsin :D
Aynen dimi kanka hankook un mezarcı modeli vardı sende doğru 10 sene gider  >:D >:D

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 29 Şubat 2012, 16:29:44 »
benim lastikler senin lastiklerden suan pahalı yavrum :D

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 29 Şubat 2012, 16:45:15 »
benim lastikler senin lastiklerden suan pahalı yavrum :D

yok öle bişiii ona bakarsan benım aracımın uzerındekı orjinaller brigestone kanka  çin deil o nolacak :)

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 29 Şubat 2012, 16:51:47 »
Hankook - Petlastan pahalı ortaam :D

Çevrimdışı hayali25

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 29 Şubat 2012, 17:20:00 »
Continental kullanıyorum çok memnunum.Lastikleri kaldırıp saklayacağınız zaman   serin ortamda ve dik bir şekilde muhafaza etmek gerekiyormuş bilginize...

Çevrimdışı xabu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 02 Mart 2012, 14:54:00 »
yaz lastikleri 7 derecenin altında odun gibi sertleşiyor haliyle çabuk aşınıyor.kışın kış lastiği kullanmak bence EKONOMİ yapmak demektir.