Gönderen Konu: gösterge paneli arızası!!(Kayseri)  (Okunma sayısı 6590 defa)

Çevrimdışı 61TS061

• Profili Görüntüle
gösterge paneli arızası!!(Kayseri)
« : 27 Şubat 2012, 21:01:21 »
arkadaşlar benim Bora'nın hararet ve mazot göstergeleri kafayı yedi.İkisi de yanlış gösteriyor.Hararet birden sıfıra iniyor sonra düzeliyor.Mazot sürekli yanlış gösteriyor.Sebebi nedir acaba?nerede ve kaça tamir ettirebilirim.Kayseride bu işi yapan neresi vardır acaba?iyi muhabbetler...
VW BORA 2000 1.9 TDİ COMFORTLİNE

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
Ynt: gösterge paneli arızası!!(Kayseri)
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2012, 21:24:07 »
Yeni Sanayide büyük camiinin orada doğuş elektrik var isim yanlış değilse Orada yapıyorlar Hamdi Abi ile Mustafa abi var giderseniz ilgileneceklerdir.DSi den girdiğinizde oradaki büyük caminin orda olması lazım
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı 61TS061

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2012, 22:27:26 »
Yeni Sanayide büyük camiinin orada doğuş elektrik var isim yanlış değilse Orada yapıyorlar Hamdi Abi ile Mustafa abi var giderseniz ilgileneceklerdir.DSi den girdiğinizde oradaki büyük caminin orda olması lazım
öneriniz için teşekkürler...bir gideyim bakalım derdi neymiş.

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2012, 22:31:46 »
Odak oto otomatik şanzumanın çaprazına düşüyor trafonun orada olması lazım yan taraflarında yıkamacılar mevcut
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Çevrimdışı 61TS061

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2012, 17:01:56 »
Odak oto otomatik şanzumanın çaprazına düşüyor trafonun orada olması lazım yan taraflarında yıkamacılar mevcut
sağolasın kardeşim bugün gittim.Hararet müşürü değişecekmiş ve depo şamandırasını da tamir ederim dedi.Şamandıra tamiri için 50 tl ye anlaştık.Hararet müşürünü ise orijinal olarak Özsa dan alıp taktıracağım mustafa ustaya.nasıl fiyat sizce?iyi esnafa benziyorlar.önerin için teşekkürler...
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2012, 17:02:14 Gönderen: 61TS061 »

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Şubat 2012, 17:08:57 »
Valla Rakam güzel ben ilk onların arkasında efsane garage vardı oraya gittim adam direk ağzını açtı 100 lira dedi bende dedimki göstergeyi ben söküyümde işçilik düş dedim ve çıktım Adam daha bana yarın gel dedi pişkin pişkin.Mustafa Abi ile Hamdi abi iyilerdir.Memnun olmana vede sorunun çözümünün olduğuna sevindim.Buraya arabayı götürdüğümde akşamın kör vaktiydi ama yarın gel demediler direk ilgilendiler

İyi forumlar
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2012, 17:10:35 Gönderen: brkdmr38 »

Çevrimdışı 61TS061

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2012, 17:21:28 »
Valla Rakam güzel ben ilk onların arkasında efsane garage vardı oraya gittim adam direk ağzını açtı 100 lira dedi bende dedimki göstergeyi ben söküyümde işçilik düş dedim ve çıktım Adam daha bana yarın gel dedi pişkin pişkin.Mustafa Abi ile Hamdi abi iyilerdir.Memnun olmana vede sorunun çözümünün olduğuna sevindim.Buraya arabayı götürdüğümde akşamın kör vaktiydi ama yarın gel demediler direk ilgilendiler

İyi forumlar

o efsane oto varya insanlıktan eser yok herifte.Tam bir para hastası.evvelki gün oraya da gittim.adam benim arabaya bakmadı bile.sökeriz masrafı söyleriz.kabul etmezsen geri takarız dedi.düşün parayı söylemiyorki söktürdükten sonra nasıl olsa bu adam geri taktırmaz istediğimiz parayı verir gibi şeytanlık düşünüyor.oradaki bir müşterinin aracını sökmüşler adam yalvarıyor parayı ayın 15 inde vereyim diye .olmaz nasıl yapıyorsan yap parayı bul diyor herif.yav araba bu haldeyken geri mi takalım yani diyor müşteri.beni alakadar etmz kardeşim diyor.hemen uzaklaştım oradan.şükür ki senin dediğin ustayı buldum.bakalım yaptırdıktan sonra da memnun kalırım inşallah :)

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Şubat 2012, 17:30:20 »
Onun hakkıında işyerinin adı gibi çok efsaneler var abi.Bi tanıdığımın A 6'sının içine etti o efsane.Aynen insanlıktan nasibini almamış.Bi sorun olursa Mustafa abiler yaptıklarının arkasındalar.