Gönderen Konu: BBS jant arabanın gidişini nasıl etkiler acaba, olumlumu? olumsuzmu?  (Okunma sayısı 13511 defa)

Çevrimdışı demonsbrk

• Golf mk3 gti
    • Profili Görüntüle
arkadaslar arabama uygun 15 inç bbs jant lastik taksam gidisini nasıl etkiler acaba ? ;)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
15 görünüşü kötü etkiler takılıcak ise 16 takılıcak ama performas ve  yakıt kaybı yaşarsınnn..... :=)
Exclusive Garage

Çevrimdışı gokhan146

• Profili Görüntüle
bendekiler 15 bbs ama 14 janta geri dönüş yapacam aracın esneme oranı düşüyor ayrıca yedek teker aracın yedek teker yerine sığmıyor mecburen yedeği bagaja koyuyorsun bütün bagajı teker kaplıyor tüpte varsa düşün artık...

Çevrimdışı ASFALT FARESİ

• Profili Görüntüle
ben bişey soracaktım bende aracıma jant bakıyorumda yakıtı etkiler demişiniz aceba jantın inç ebadını büyütüp lastiğin yanak ebadını küçük taksak yane orjinal jantlastiğiyle aynı genişlikte olsa yakıtı gene etkilermi?
YİĞİTSEN USLANDIR BENİ :D

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
ben bişey soracaktım bende aracıma jant bakıyorumda yakıtı etkiler demişiniz aceba jantın inç ebadını büyütüp lastiğin yanak ebadını küçük taksak yane orjinal jantlastiğiyle aynı genişlikte olsa yakıtı gene etkilermi?

ordada jantın ağırlıgı devreye girerr:) hafif bir jant seçersen yakıtnı etkilemez:=)
Exclusive Garage

Çevrimdışı ASFALT FARESİ

• Profili Görüntüle
ordada jantın ağırlıgı devreye girerr:) hafif bir jant seçersen yakıtnı etkilemez:=)
ozaman orjinal ölcülerde celik jant taksam fark olurmu yakıtta bide görünüsü cokta kötü olmaz galiba
YİĞİTSEN USLANDIR BENİ :D

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
ozaman orjinal ölcülerde celik jant taksam fark olurmu yakıtta bide görünüsü cokta kötü olmaz galiba

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-ve-lastik-takimlari-cok-temiz-bora-janti-35633547/detay

böyle bir jant takarsan hem aracın kalitesini ve  görsel süzellgini  arttırırsın...  tavsiyem bu jantlardır. boraya 15 takmak pek mantıklı diiil. orj jantlar hem saglam  hem hafiftir.
Exclusive Garage

Çevrimdışı demonsbrk

• Golf mk3 gti
    • Profili Görüntüle
peki hem yakıt acısından hemde performans acısından mk3 icin hangi jantlar uygun olr ?

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
1.6 için 15 inç ideal  görsellk isteniyorsa 5 cm yay ile 15 jant bile çok güzel durur.. orj vw jantları seçilmeli..
Exclusive Garage

Çevrimdışı zippoblu

• Profili Görüntüle
Ben de jant lastik degiştirecem bakınıyorum aklıma yatan polo GTİ jantları 16 inc. aracım gti bi sorun oluştururmu ??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-16inc-5x100-polo-gti-jant-takimi-73948782/detay

Çevrimdışı GTİ MEHMET

• ateş barut YANYANA (gtiMK3 tdi intercool MK2'İM)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk2
bir sorun oluştrmaz ama aynı jantlar benm arçatada wardı satıp değiştrdik metalik gride bile mat kaldı aracın rengine göre değişim gösterebilior anlıcağın helede spor yay yoksa hiç hoş durmaz  :D

Çevrimdışı zippoblu

• Profili Görüntüle
zaten 2 ci el alacam metalik yerini siyaha siyah yerini kırmızıya boyayacam. aracım siyah renk kırmızı seritli. uyar diye düşünüyorum ama aklmıı karıştırdın  :D bak bu arabadaki gibi
http://www.youtube.com/watch?v=GlBAmP4hE6k&feature=fvwrel

Çevrimdışı golfmk1

• Profili Görüntüle
slm arkadaşlar golf 3 jant bıjon aralıgı nedır bılgınız varmı

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar golf 3 jant bıjon aralıgı nedır bılgınız varmı

4x100 5x100
Exclusive Garage