Gönderen Konu: Aradığım mareayı buldum galiba  (Okunma sayısı 2911 defa)

Çevrimdışı REALCAX

• Profili Görüntüle
Aradığım mareayı buldum galiba
« : 22 Şubat 2012, 00:15:13 »
arkadaşlar aradığım aracı buldum ilan linki burada yorumlarınızı esirgemeyin http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-temiz-lpg-li-fiat-marea-59298278/detay/  kilometresi orjinal ve 2 parça boya var araçta.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: Aradığım mareayı buldum galiba
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2012, 00:42:19 »
internetten araç fotoları sadece ön fikir verebilir. aracı yakından görmeden, iyiden iyiye kontrol ettirmeden karar vermemek lazım.

yalnız neden özellikle marea onu anlamadım. daha önce başka bir başlıkta daha denk gelmiştik ve parasına göre iyi araç demiştim. ama "parasına göre" kısmının altını çizmek isterim.

eğer mareaya karşı özel bir tutkunuz yoksa, uzun yıllar kullanacağınız bir aile aracı düşüncesindeyseniz bence iki kez düşünün. özellikle youtube'dan marea ile aynı platformu paylaşmış bravo ve brava modellerinin çarpışma testi sonçlarına bir göz atın lütfen.

edit: linki şu.

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=T4knZA7Uxx4&NR=1

edit2: bu da şu an sahibi olduğunuz 6n polonun(yanlış bilmiyorsam aracınız bu olması lazım) test sonucu videosu.

http://www.youtube.com/watch?v=xlH9oq0H6CY
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2012, 00:45:09 Gönderen: TEYOLOGY »
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı REALCAX

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2012, 00:51:57 »
neden marea diye sormuşsunuz.cok araştırdım araba piyasasını fiyatı 12 bin civarında olupta abs 4 cam otomatik klima 2 hava yastıgı olan araç bulmak imkansız gibi bişi.mareadan önce 2-3 ay dizel temiz araç aradım ama bulamadım.marea benim için alternatifti.piyasada düzgün 2 . el dizel yok. marea beni hem konfor hemde lpg deki performansı açısından cezbediyor.

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2012, 00:55:51 »
Dostum marea güzel araç aslında. hem donanım hem konfor hem güç hem fiyat uygun...Fakat şunu da unutma arkadaşım sattı 1 yıl oldu, satma nedeni lpg de çok stop etmesinden bıkmıştı...Ne yaptıysa bi çare bulamadı malesef...2003 modelini 11.000 e...ama yıpranıktı araç biraz...Alırken bence iyice bi kullan derim...
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2012, 00:57:57 Gönderen: ogretmen_ankara »

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2012, 12:21:22 »
sol arka çamurluk boyalı gibi
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2012, 12:50:52 »
neden marea diye sormuşsunuz.cok araştırdım araba piyasasını fiyatı 12 bin civarında olupta abs 4 cam otomatik klima 2 hava yastıgı olan araç bulmak imkansız gibi bişi.mareadan önce 2-3 ay dizel temiz araç aradım ama bulamadım.marea benim için alternatifti.piyasada düzgün 2 . el dizel yok. marea beni hem konfor hemde lpg deki performansı açısından cezbediyor.

dediğiniz özelliklerde honda civic ve accord lar var. 2 litre motor da gözünüzü korkutmasın. lpg ile 25 kuruşa kadar iniyor. 4 cam otomatik, sunroof, klima, airbag, mareadan daha iyi yol tutuş, daha iyi performans daha iyi güvenlik, deri koltuk, sürücü koltuğu elektrik ayarlı vs var 98-99 accordlarda.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2012, 13:04:24 »
 Herşey donanım değildir. o donanımın sorunsuz çalışması da gerekir. Marea, brava, liberty fiatın kalite ve değer açısından güven vermeyen arabaları.. klimasız ve abs'siz bir toyota corolla xei veya honda civis 1.4 is bile size daha çok yarayacaktır. Mareayı elden şimdi çıkartmak istesen kafan 2000 tl düş.. bekleki satılsın..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline