Gönderen Konu: 19 şubat 2012 ankara buluşması fotoğraf ve videoar  (Okunma sayısı 242130 defa)

Çevrimdışı seloffm

• Re-animated
    • Profili Görüntüle
Ynt: 19 şubat 2012 ankara buluşması fotoğraf ve videoar
« Yanıtla #126 : 20 Şubat 2012, 21:58:22 »
Ve cevap geldiiii.... :D

Selim Bey,

İlginiz için teşekkürler. Dergimizde veya online’da değerlendirmeye çalışacağız.

Saygılarımızla

Auto SHOW
Mein Polo NAZ machen....:)

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #127 : 20 Şubat 2012, 22:04:52 »
Ve cevap geldiiii.... :D

Selim Bey,

İlginiz için teşekkürler. Dergimizde veya online’da değerlendirmeye çalışacağız.

Saygılarımızla

Auto SHOW

süpersin selim abi :)

Çevrimdışı seloffm

• Re-animated
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : 20 Şubat 2012, 22:08:08 »
Public Relation yani halkla ilişkiler herşeydir... sesimizi duyurmak önemli...büyük planlarım var.. bi sonrakine sponsor ayarlamaya çalışacağım..
yeşil çime park ettirceğim sizleri... 8) hadi  hayırlısı..
Mein Polo NAZ machen....:)

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : 20 Şubat 2012, 22:09:14 »
Her şey güzel hava soğuktu.

Dağılın beyler  :D
google.com > En Güncel Polo Sitesi.

Çevrimdışı chemisamet

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 Bora 1.6 SR
« Yanıtla #130 : 20 Şubat 2012, 22:15:32 »
Organizasyon denınce
 Ankarada HAMIT ABI
 İstanbul da MUKADDER abı

:sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 20 Şubat 2012, 22:36:30 »
Her şey güzel hava soğuktu.

Dağılın beyler  :D

adam haklı beyler dağılın :D

hamit abim emeklerin için çabaların için en önemliside o kadar insanı mutlu etmek güzel bir organizasyon yapmak için elinden geleni ardına koymadın çok teşekkürler herşey için erken ayrıldığım içinde senden özür dilerim birinin yanına gitmem gerekiyordu :(

Çevrimdışı BLaZe_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 20 Şubat 2012, 23:45:09 »
bekliyorum fotoları karlık noldu oturdu mu ?

Onu Daha Yapmadım Yaa Hamit Abinin Taktiği Yapcaz Yada Tırnaklardan Kescez.. Onu Biraz Erteledim İyi Şimdilik İdare Etsin Artık.. Konuyu Açtım Fotoları Da Ekledim  :tamamdir

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 21 Şubat 2012, 01:33:49 »
İlk buluşması olanlar için bir şey söyleyeceğim. Ben bu sitede ilk buluşmama gittiğimde benim de beklediğim gibi olmamıştı, sıcak bir ortam vardı ama ben ısınamamıştım. Kimseyi tanımıyordum, sadece forumdan biliyordum. Yine de güzeldi topluluk olarak birşeyler yapmak. Daha sonra farklı buluşmalara da gitmek nasip oldu ve sitedeki arkadaşları tanıdıkça her buluşma daha bir güzel oldu, daha bir eğlenceli hale geldi. Şimdi olsa da gitsem diyorum :) Siz de hepsini ilki gibi olacak sanmayın, ikinicisinde ya da üçüncüsünde herkes ile samimi oluyorsunuz zaten. Düşündüğünüzden de zevkli bir hale geliyor sonrası.

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 21 Şubat 2012, 01:35:29 »
ulen erdem bi tane fotom var onda da kafam görünmüyor, sadece omuzlarla bere görünüyor :D

keşke bi tane resim çekseydim nizam diyecek şimdi sen nerdesin la gitmedin mi falan :D

şaka bi yana katılanların eline ayağına rotuna balansına trigerine benzinine sağlık, güzel bir buluşma oldu diye tahmin ediyorum, çok kalabalık olunca tanışma faslı biraz zor oluyor, o açıdan bir yanlışımız olduysa affola

hamit abi emeğine sağlık sayende oldu  :tamamdir

ahahhahahahah :D
o anki durumu hatirla, normalde egilicektim ben orda ama alper abiyle sen isi bozdunuz ben napim :D

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #135 : 21 Şubat 2012, 01:54:01 »
sanırım beni tanımayan yoktur karakterimi bilmeyen yoktur ama neden se cevap vermem gerktiğini hissettim
arkadaşlar herkes kendine göre tabiki haklı bende kendi açımdan birşeyler yazmak isterim müsadenizle
şimdi malum buluşma yapmak mekan ayarlamak insanları bir araya toplamak en önemlisi buluşmayı bir kenara bırakın
İnsanları mutlu etmek zordur şimdi kızmayın ama bu bir gerçek hayatın kuralı böyle siz demiyomomusunuz hiç kendi kendinize işinizde okulunuzda hatta bazen ailenizde bile kimseleri mutlu edemiyosunuz çalışıp didinseniz bile ufak eksikliğiniz yüzünüze vuruluyo haksızmıyım
şimdi 06 jc plakalı arkadaşım kardeşim dostum  :sevgi:
haklısın eksiklerimiz oldu senden özür dilerim  hatta vedalaşırken herkese tek tek herkese söyledim hatamız var ise özür dilerim kusura bakmayın diye
sen zaten fazla durmadın yanlış hatırlamıyo isem acil işin çıktı gitmek zorunda kaldın hatta baya bi uğraştık aracına yol vermek için .
buluşma gerçekten kalabalıktı ben 60 kişi tanıyosam 40 kişiyi ilkkez gördüm bir yandan sticer dağıttım bir yandan otopark işine baktım bir yandanda her gördüğüme hoş geldin yapabileceğim birşey varmı dedim bir yandanda il dışından ankara içinden gelen arkadaşları yönlendirmeye çalıştım telefon ile ama haklısın içeriye giremedim kimseyle 1 bardak çay içemedim  :) vaktim olmadı
şöyle toparlıyayım ;
biz biriz kardeşiz dostuz arkadaşız en önemlisi kalabalık bir aileyiz yaşanan küçük sıkıntıları sorunları içimizde çözmeye halletmeye çalışırız kemik kırılır içinde kalır prensibiyle alayına isyan mantığı bize ters ve kabullenmeyeceğimiz tek olaydır
son olarak
Oyuna çıkan kolunu sallar diyelim keyfimize bakalım öncelikle sen ve diğer tüm forum üyeleri benim 2.ailem ve canım abim ardeşim arkadaşımsınız
eksiklerimizi hatalarımızı düzeltip yeni bir organizasyonda görüşmek üzere
HAMİT.

abi sknti yok ;)
birbirini tanimayan bircok insan biraraya geldi, normal karsilamak lazim bu durumu..
ayrica mevsim ve bircok kisi icin ilk bulusma gibi etkenleri sayarsak, BIR kisinin bu kalabalik grupla herkesin keyfine isteklerine gore cevap verebilmesi inanin zor..
bunu anlamak cok basit, kendinizi hamit abinin yerine koyun zaten anlarsiniz tek basina neler yaptigini ve takdire sayan oldugunu..
hava soguktu bir mekana gecmemiz zaten sartti ve bu mekan bir gunde ayarlandi, bunlar soylerken kolay gelebilir ama realitede o kadar da kolay seyler degil beyler..

ben bu bulusmada sahsen ankara nin ciddi potansiyeli oldugunu gordum, bu kadar katilim beklemiyordum..
bu demektir ki hava duzeldiginde hem daha fazla katilimli hem daha organize bir bulusma gelecektir..
sakin olun yani daha iyileri yolda hic merak etmeyin ;)

ayrica arabamizi bitirip bulusmaya arabayla gelemedim, icime dert oldu :D
bidahaki bulusmada bi mk2 daha olucak ;)
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2012, 01:56:35 Gönderen: erdem325 »

Çevrimdışı bkzmn

• Baki ZAMAN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 21 Şubat 2012, 11:10:38 »
Arkadaşlar sizlerinde görmesini istediğim içi 19 Şubat 2012 İstanbul buluşması videosunu sizlere sunmak istedim.

http://www.youtube.com/watch?v=UOajD8OggWI

Çevrimdışı serdarca84

• my golf
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #137 : 21 Şubat 2012, 11:14:55 »
diğer buluşmaya gelmek için neden dolu hamitmi deyim hamit abimi deyim bilemedim ama ben seninle tanışamadım ama diğer sefere :D

Çevrimdışı 006jc332

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 21 Şubat 2012, 14:33:36 »
sanırım beni tanımayan yoktur karakterimi bilmeyen yoktur ama neden se cevap vermem gerktiğini hissettim
arkadaşlar herkes kendine göre tabiki haklı bende kendi açımdan birşeyler yazmak isterim müsadenizle
şimdi malum buluşma yapmak mekan ayarlamak insanları bir araya toplamak en önemlisi buluşmayı bir kenara bırakın
İnsanları mutlu etmek zordur şimdi kızmayın ama bu bir gerçek hayatın kuralı böyle siz demiyomomusunuz hiç kendi kendinize işinizde okulunuzda hatta bazen ailenizde bile kimseleri mutlu edemiyosunuz çalışıp didinseniz bile ufak eksikliğiniz yüzünüze vuruluyo haksızmıyım
şimdi 06 jc plakalı arkadaşım kardeşim dostum  :sevgi:
haklısın eksiklerimiz oldu senden özür dilerim  hatta vedalaşırken herkese tek tek herkese söyledim hatamız var ise özür dilerim kusura bakmayın diye
sen zaten fazla durmadın yanlış hatırlamıyo isem acil işin çıktı gitmek zorunda kaldın hatta baya bi uğraştık aracına yol vermek için .
buluşma gerçekten kalabalıktı ben 60 kişi tanıyosam 40 kişiyi ilkkez gördüm bir yandan sticer dağıttım bir yandan otopark işine baktım bir yandanda her gördüğüme hoş geldin yapabileceğim birşey varmı dedim bir yandanda il dışından ankara içinden gelen arkadaşları yönlendirmeye çalıştım telefon ile ama haklısın içeriye giremedim kimseyle 1 bardak çay içemedim  :) vaktim olmadı
şöyle toparlıyayım ;
biz biriz kardeşiz dostuz arkadaşız en önemlisi kalabalık bir aileyiz yaşanan küçük sıkıntıları sorunları içimizde çözmeye halletmeye çalışırız kemik kırılır içinde kalır prensibiyle alayına isyan mantığı bize ters ve kabullenmeyeceğimiz tek olaydır
son olarak
Oyuna çıkan kolunu sallar diyelim keyfimize bakalım öncelikle sen ve diğer tüm forum üyeleri benim 2.ailem ve canım abim ardeşim arkadaşımsınız
eksiklerimizi hatalarımızı düzeltip yeni bir organizasyonda görüşmek üzere
HAMİT.
eyvallah kardeşim sen buraya genel bi açıklama yapmışsın bizide ayrıca değerlendirmişsin.Biz sizinle şaşmazda buluştuk geldik bekledik orda ayak üstüde olsa tanıştık.Mekana girdik herkes kendi aleminde.Yine arkadaşlarımla ben aynı masadaydım.. Ve ben bi kaç kişiye sordum ne yapılcak diye dağılıncak denildi..Sonra resim çekilmeye gidilmiş.Biz bilsek gitmezdik ama yapıcak bişey olmadığından dağıldık yoksa ben oraya 4 arabayla katılımım oldu üye olmayan arkadaşlarımla tanışmaya gelmiştik.Neyse  sağlık olsun umarım diğer buluşmalarda güzel hoş vakitler geçiririz..

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #139 : 21 Şubat 2012, 15:34:15 »
eyvallah kardeşim sen buraya genel bi açıklama yapmışsın bizide ayrıca değerlendirmişsin.Biz sizinle şaşmazda buluştuk geldik bekledik orda ayak üstüde olsa tanıştık.Mekana girdik herkes kendi aleminde.Yine arkadaşlarımla ben aynı masadaydım.. Ve ben bi kaç kişiye sordum ne yapılcak diye dağılıncak denildi..Sonra resim çekilmeye gidilmiş.Biz bilsek gitmezdik ama yapıcak bişey olmadığından dağıldık yoksa ben oraya 4 arabayla katılımım oldu üye olmayan arkadaşlarımla tanışmaya gelmiştik.Neyse  sağlık olsun umarım diğer buluşmalarda güzel hoş vakitler geçiririz..

+1

:D :D ;)
google.com > En Güncel Polo Sitesi.