Gönderen Konu: DCS 35 Alamancı günceli sayfa 10  (Okunma sayısı 53654 defa)

Çevrimdışı nmn

• Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2012, 19:18:58 Gönderen: nmn »

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
Ynt: DCS 35 Güncel resimler sayfa: 2
« Yanıtla #99 : 13 Nisan 2012, 20:53:05 »
http://img811.imageshack.us/img811/1840/31854796.jpg
http://img220.imageshack.us/img220/1602/80793396.jpg

Hocam maşallah yüksek haliyle bile çok güzel duruyor jantlar da tahminimden daha çok göstermiş.. Bir de düşürürsen arabayı ikiz gibi oluruz :)
Bu arada spot farında geri ve arka sisin olduğu beyaz kısımları şeffaf kırmızı folyo ile kaplayıp polo yazılarını söküp arkaya ufak bi sticker yapıştırmanı tavsiye ederim ben reklamcı da You like this. yazdırdım mavi renk küçücük bişi hoş durdu tavsiye ederim
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2012, 20:56:30 Gönderen: KARTAL_07 »

Çevrimdışı nmn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 13 Nisan 2012, 20:57:00 »
arabam leylek gibi oldu yaaaa  :) valla istemiyorum falan diyodum ama çok çirkin oldu böyle. aslında fotoların çözünürlük iyi, ben kesinlikle çok insin istemiyorum, önlerin yükseklik iyi, eibach 3cm yay varmış, ne dersin? dizel araca uygun mu fikrin var mı :( konforum gitmesin ama arabam biraz çöksün istiyorum.

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 13 Nisan 2012, 21:01:16 »
Gercekten cok guzel durmus lastık. Olculerın nedır yarın bnde r jantı takıyorum gule gule kullan

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 13 Nisan 2012, 21:03:25 »
arabam leylek gibi oldu yaaaa  :) valla istemiyorum falan diyodum ama çok çirkin oldu böyle. aslında fotoların çözünürlük iyi, ben kesinlikle çok insin istemiyorum, önlerin yükseklik iyi, eibach 3cm yay varmış, ne dersin? dizel araca uygun mu fikrin var mı :( konforum gitmesin ama arabam biraz çöksün istiyorum.

Hocam bende daha önce yay vardı 2-3 ay bindim çıkardım attım. Ben şuan coilover kullanıyorum aracımda konfor kaybı hiç yok denecek kadar az var kesinlikle rahatsız etmiyor sekme vs. saçma sapan hareketler yapmıyor. En güzel yanı yükseklik ayarını kendin belirliyorsun orji boyutuna kadar çıkartabilir istersen yere kadar basabilirsin kararı kendin veriyorsun arabayı indirip kaldırman 2 dk sürmüyor yani. Yok ben illa arabaya illa yay ile düşürücem diyosan eibach dogru tercih olur ama kesinlikle coilover tabi gidip arabayı düşürmek için 3 milyar para verirsen acırım o paraya ben 450 lira verdim arkalara da 80 liraya yay aldım o kadar.

Bu arada lastiklerin eskiyince toyo takmanı tavsiye ederim bir çok arabaya bindim farklı farklı lastikler vardı beni en çok tatmin eden toyo oldu ıslak kuru zeminde gerçekten çok başarılı
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2012, 21:04:47 Gönderen: KARTAL_07 »

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 13 Nisan 2012, 21:10:23 »
beğendim. kaç inç?

özellikle çapraz cepheden fotoğrafta araba bas bas diye bağırıyo ;D kartalın da dediği gibi önler coil arkalar yay iyi olur.

arkalar kesik değil mi kartal?

Çevrimdışı nmn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 13 Nisan 2012, 21:10:53 »
Gercekten cok guzel durmus lastık. Olculerın nedır yarın bnde r jantı takıyorum gule gule kullan

teşekkür ederim, jant 16''. lastik 195-45-16 olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. 45-16 kısmından eminim en azından :)

Hocam bende daha önce yay vardı 2-3 ay bindim çıkardım attım. Ben şuan coilover kullanıyorum aracımda konfor kaybı hiç yok denecek kadar az var kesinlikle rahatsız etmiyor sekme vs. saçma sapan hareketler yapmıyor. En güzel yanı yükseklik ayarını kendin belirliyorsun orji boyutuna kadar çıkartabilir istersen yere kadar basabilirsin kararı kendin veriyorsun arabayı indirip kaldırman 2 dk sürmüyor yani. Yok ben illa arabaya illa yay ile düşürücem diyosan eibach dogru tercih olur ama kesinlikle coilover tabi gidip arabayı düşürmek için 3 milyar para verirsen acırım o paraya ben 450 lira verdim arkalara da 80 liraya yay aldım o kadar.

Bu arada lastiklerin eskiyince toyo takmanı tavsiye ederim bir çok arabaya bindim farklı farklı lastikler vardı beni en çok tatmin eden toyo oldu ıslak kuru zeminde gerçekten çok başarılı

kartal, merak etme geçmiş mesajlarını okudum, biliyorum önlerin coil arkaların kesilmiş orjinal yay olduğunu :) ben hiiiç anlamıyorum bu işlerden, 32 yaşına kadar da işim olmadı açıkçası. şimdi öyle bir heveslendim, benim için en makulu en az uğraştıracak olanı. eibach 30mm benim ön teker kadar yapar mı arkayı da?  dizel uyumlu mu bu yaylar? konfor olarak orjinal yayları çok aratır mı? fikir verirsen çok sevinirim.
bu arada bizim odtülüler gibi hocam diyosun sürekli, odtü mezunu musun yoksa? :)
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2012, 21:17:31 Gönderen: nmn »

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 13 Nisan 2012, 21:21:08 »
teşekkür ederim, jant 16''. lastik 195-45-16 olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. 45-16 kısmından eminim en azından :)

kartal, merak etme geçmiş mesajlarını okudum, biliyorum önlerin coil arkaların kesilmiş orjinal yay olduğunu :) ben hiiiç anlamıyorum bu işlerden, 32 yaşına kadar da işim olmadı açıkçası. şimdi öyle bir heveslendim, benim için en makulu en az uğraştıracak olanı. eibach 30mm benim ön teker kadar yapar mı arkayı da? konfor olarak orjinal yayları çok aratır mı? fikir verirsen çok sevinirim.
bu arada bizim odtülüler gibi hocam diyosun sürekli, odtü mezunu musun yoksa? :)

Hocam ankara dan alışkanlık kaldı 6 sene ankara da yaşadım :) Ama yaşınızı öğrendikten sonra size abi diye hitap etmem gerekiyor :) Motor tipine göre olan eibach alırsanız güzel düşürür ama farklı alırsanız önü çok düşer ve sekme yapar bu da sizi rahatsız eder. Ben hala coil tavsiye ederim size en azından yükseklik ayarını kafanıza göre ayarlayabilirsiniz. Ama yay konusunda eibach orjinal ise başarılıdır diğer markaları düşünmeyin derim

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 13 Nisan 2012, 21:24:13 »
eibach ın bildiğim kadarıyla benzinli ve dizel için seçenekleri var. dizele benzinli takarsanız daha basık durur araç.

Çevrimdışı nmn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 13 Nisan 2012, 21:25:46 »
çoooook teşekkür ederim arkadaşlarım değerli bilgileriniz için.
başlığını da mındar ettik kartal, kusura bakma :) daha senin şeritleri ve sisleri de aynen sendeki gibi çalmayı planlıyorum. zevkli bir arkadaşa benziyosun, arabanı güzel yapmışsın, azcık benzetebilirsek ne mutlu :)

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 13 Nisan 2012, 21:26:21 »

Yaylı hali böyleydi

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 13 Nisan 2012, 21:29:35 »
çoooook teşekkür ederim arkadaşlarım değerli bilgileriniz için.
başlığını da mındar ettik kartal, kusura bakma :) daha senin şeritleri ve sisleri de aynen sendeki gibi çalmayı planlıyorum. zevkli bir arkadaşa benziyosun, arabanı güzel yapmışsın, azcık benzetebilirsek ne mutlu :)

estağfurullah abi yardımcı olabildiysem ne mutlu :) Benim ki çirkin ördek yavrusu gibi şuan seninkinin bittikten sonra daha güzel olacağına eminim. Çok teşekkür ederim

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 13 Nisan 2012, 21:34:26 »
Kartal sen antalyadsın dımı su 450 tl lık coılı burda bı arstırcam yoksa ana ordan nasıl cozum buluruz

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 13 Nisan 2012, 21:42:07 »
Kartal sen antalyadsın dımı su 450 tl lık coılı burda bı arstırcam yoksa ana ordan nasıl cozum buluruz

Cantürk düzce veya istanbulda olması lazım ben telefon ile sipariş verdim bir kaç arkadaşım da benim selamımla sipariş vermiş baya yardımcı olmuş eğer öyle bir niyetin varsa karar verdiğinde önce ben arıyım elinden gelen güzelliği yapar diye düşünüyorum