Gönderen Konu: DCS 35 Alamancı günceli sayfa 10  (Okunma sayısı 53576 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Ynt: DCS 35 Güncel resimler sayfa: 2
« Yanıtla #84 : 10 Nisan 2012, 23:16:16 »
vaaaaaaayyy adam ingilizcesini konuşturdu ;D ;D

Çevrimdışı yagiz ali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 11 Nisan 2012, 00:10:04 »
Her yeri cok guzel arabanın 44 kere maşallah,bu sislerin sahibindende olan gündüz farsız modelmi acaba :)
R 1 3 5
L  +++
    2 4

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 11 Nisan 2012, 00:20:13 »
Her yeri cok guzel arabanın 44 kere maşallah,bu sislerin sahibindende olan gündüz farsız modelmi acaba :)

Çok teşekkürler hocam, sis farlarını servisten aracımı alırken taktırdım. Sahibinden dekilerden değil  kendim yaptım onları
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2012, 00:21:10 Gönderen: KARTAL_07 »

Çevrimdışı yagiz ali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 11 Nisan 2012, 15:21:43 »
El emegi candir :) peki delip silikonlamu tutturdun ampulleri bide su alma falan varmi
R 1 3 5
L  +++
    2 4

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 11 Nisan 2012, 15:52:06 »
El emegi candir :) peki delip silikonlamu tutturdun ampulleri bide su alma falan varmi

Delip duy ve ampulün bağlantısını kauçuk gibi bir malzemenin içinden geçirdim içeride oynama veya su almasın diye, onun üstü ve ertafını da bolca silikonla kapattım. Kendi aracım su alma yapmadı, arkadaşımın arabası su aldı tekrar silikonla geçtim şuan herhangi bir sikintisi yok. Ampul orji olmadığı için rengi beyazlamıştı geçen gün tekrar ampulleri değiştirmiştim  yapım aşamasının resimlerini çekseydim keşke  :) Bu arada antalya da ki arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

Çevrimdışı yagiz ali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 11 Nisan 2012, 19:13:17 »
Delip duy ve ampulün bağlantısını kauçuk gibi bir malzemenin içinden geçirdim içeride oynama veya su almasın diye, onun üstü ve ertafını da bolca silikonla kapattım. Kendi aracım su alma yapmadı, arkadaşımın arabası su aldı tekrar silikonla geçtim şuan herhangi bir sikintisi yok. Ampul orji olmadığı için rengi beyazlamıştı geçen gün tekrar ampulleri değiştirmiştim  yapım aşamasının resimlerini çekseydim keşke  :) Bu arada antalya da ki arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olabilirim.
Aciklama icin ayri tesekkurler :) bende suan led var ancak cok sık ariza verdigi icin sokup sis farina gececem.Sahibindende 150-180 tl arasinda degisn fiyatlarda sis fari var gunduz farsiz gunduz fari olan da 350 tl civari,bi ampul icin iki kati fiyat odemek istemiyorum :)
R 1 3 5
L  +++
    2 4

Çevrimdışı nmn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 13 Nisan 2012, 02:30:53 »
2010 1.6 tdi siyah benimkisi. sırf senin resimlere vurulduğumdan gittim aynı jantı aradım, türkiye'ye 3 çift geldiğini, birinin antalya(acaba kimde? :) ) ikisinin adana'da olduğunu söylediler. adana'dan getirtip taktırdım jantları.

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 13 Nisan 2012, 03:12:10 »
2010 1.6 tdi siyah benimkisi. sırf senin resimlere vurulduğumdan gittim aynı jantı aradım, türkiye'ye 3 çift geldiğini, birinin antalya(acaba kimde? :) ) ikisinin adana'da olduğunu söylediler. adana'dan getirtip taktırdım jantları.

Hadi yaa :D Bizim jantlar öyle nadir bulunan birşeymiymiş :P Hayırlı uğurlu olsun allah kazadan beladan saklasın resim paylaşırsan sevinirim.. Bu arada gizliden resimlere hayran olan varsa söylesin de omuzlarım kabarsın  ;D ;D ;D

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 13 Nisan 2012, 03:16:22 »
Aciklama icin ayri tesekkurler :) bende suan led var ancak cok sık ariza verdigi icin sokup sis farina gececem.Sahibindende 150-180 tl arasinda degisn fiyatlarda sis fari var gunduz farsiz gunduz fari olan da 350 tl civari,bi ampul icin iki kati fiyat odemek istemiyorum :)

Kesinlikle bi ampul için o kadar fazladan para verilmez bana azam öncü olmuştu o konuda biraz el becerisi biraz cesaret hepsi o kadar

Çevrimdışı nmn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 13 Nisan 2012, 03:18:55 »
bugün boya koruma yaptırıcam, resmini çekerim. yalnız ben arabama yay yada coil istemiyorum, lastiği de geniş yanaklı olanından aldım zaten, konforumda bozulmadı pek :) dediğim gibi yarın paylaşırım resmi

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 13 Nisan 2012, 03:30:14 »
bugün boya koruma yaptırıcam, resmini çekerim. yalnız ben arabama yay yada coil istemiyorum, lastiği de geniş yanaklı olanından aldım zaten, konforumda bozulmadı pek :) dediğim gibi yarın paylaşırım resmi

Düşürmeden pek kendini belli etmiyor jant ne olursa olsun, bende ilk başta arabayı düşürmek istemiyordum daha sonra aslında biraz düşürsem iyi olacak diye 1 tık arabayı düşürdüm baktım tatmin etmedi herkesin arabası bi başka duruyor dedim biraz daha basıyım ben :) En sonunda yok yetmez dedim şimdi yerde geziyorum araba da 4 kişi olduğu zaman büyük kasislerde arabadan 2 kişi indiriyorum :D ve şuan da da havalı süspansiyon olayını araştırıyorum yani bu işe bir girdin mi gerisi çorap söküğü misali :) Ama yeni karar aşamasındayım arabayı orji haline getirip peder beye teslim etmeyi düşünüyorum her şeyi tek seferde yapınca insan doyuyor.. Resimleri bekliyorum

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 13 Nisan 2012, 11:27:48 »
Düşürmeden pek kendini belli etmiyor jant ne olursa olsun, bende ilk başta arabayı düşürmek istemiyordum daha sonra aslında biraz düşürsem iyi olacak diye 1 tık arabayı düşürdüm baktım tatmin etmedi herkesin arabası bi başka duruyor dedim biraz daha basıyım ben :) En sonunda yok yetmez dedim şimdi yerde geziyorum araba da 4 kişi olduğu zaman büyük kasislerde arabadan 2 kişi indiriyorum :D ve şuan da da havalı süspansiyon olayını araştırıyorum yani bu işe bir girdin mi gerisi çorap söküğü misali :) Ama yeni karar aşamasındayım arabayı orji haline getirip peder beye teslim etmeyi düşünüyorum her şeyi tek seferde yapınca insan doyuyor.. Resimleri bekliyorum
air ride? vay cidden türkiyede tek olucan yani :D

Çevrimdışı KARTAL_07

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 13 Nisan 2012, 11:59:10 »
air ride? vay cidden türkiyede tek olucan yani :D

Sanırım öyle olacak ama ilk bi arkadaşımın tofaş arabasında denicez kendisi yapıcak, eğer becerebilirse sonra benim arabaya yapıcaz tabi bu biraz zaman alıcak gibi eğer beceremezsek o gazla gidip D2 bağlatırım arabaya :D bakalım ne olacak projeler arasında öyle bi hayalimiz var

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 13 Nisan 2012, 12:07:52 »
tofaşın birinde görmüştüm air ride. bu sahibinden'deki ilginç ilanlar başlığına koydulardı birkaç gün önce.

tofaşa da ayrı sempatim var :D