Gönderen Konu: daylight golf mk3  (Okunma sayısı 8250 defa)

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
Ynt: daylight golf mk3
« Yanıtla #14 : 21 Şubat 2012, 20:21:29 »
olabilir nasl istersen degerler senın elinde ama ben ön tarafla oynamama tarafratırıym confor kalmıyo araba ufak bir tümsekte esneme payı kalmıyo ön takımla da ilgili zamanla sorun yaşıyabilrisin rot balansın yalpalama 100 km üstünde salanma gibi sorunlarla karşılaşabilrisn o yüzden pek önermiyorum cünkü türkiye yollarnı herkes cok iyi köstebek yuvası gibi...Ayrıca şunuda söylemeyi untum ön tarafta kamber ayarını fazla verirsen patinaj cekmesi daha da kolaylaşır aracın

evet o o dedıklerıne katılıyorum tolga o yuzden -1 en fazlası bu yollar ıcın zarar.. patılık pek bı durum olmuyo gercı ama kısın karda suda etkıler tabı.. :)

Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı gti_svc06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 23 Şubat 2012, 09:50:07 »
evet o o dedıklerıne katılıyorum tolga o yuzden -1 en fazlası bu yollar ıcın zarar.. patılık pek bı durum olmuyo gercı ama kısın karda suda etkıler tabı.. :)

resim bekliyorum senden nasl oldu kamber ler :D
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2012, 09:50:44 Gönderen: gti_svc06 »

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Şubat 2012, 16:11:42 »
resim bekliyorum senden nasl oldu kamber ler :D

arkalara vereyım resım koyayım :) onlerde sadece ufak bı -1 var :) malum standart 15 ıcn sportlıne jantlar olunca onden bakınca bısı anlasılmıyoda köşeden bakınca bısıye benzıyo :)
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı gti_svc06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 27 Şubat 2012, 11:41:04 »
arkalara vereyım resım koyayım :) onlerde sadece ufak bı -1 var :) malum standart 15 ıcn sportlıne jantlar olunca onden bakınca bısı anlasılmıyoda köşeden bakınca bısıye benzıyo :)
tamm bilader beklıyorum jant fln ararsan haberin olsun yardımcı olurum