Anket

Arkadaşlar Polo 6r ile yaptığınız en yükset sürat ?

max 120
3 (6.3%)
120 üzeri
1 (2.1%)
150 ve üzeri
4 (8.3%)
170 ve üzeri
15 (31.3%)
200 e dayandım :)
25 (52.1%)

Toplam Oy Verenler: 48

Gönderen Konu: Yaptığın en yüksek hız..  (Okunma sayısı 27181 defa)

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
Ynt: Yaptığın en yüksek hız..
« Yanıtla #70 : 25 Şubat 2012, 19:39:23 »
yüreğiniz daralır. kabir gibi içi :/ bence heves etmeyin

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 25 Şubat 2012, 19:45:48 »
yüreğiniz daralır. kabir gibi içi :/ bence heves etmeyin
buda bi yaklaşım  ;D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 25 Şubat 2012, 19:57:37 »
polo mis gibi ;D

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 25 Şubat 2012, 20:10:21 »
kankim aklıma girdi bi yamaha r6 bide scirocco..daraldım kesin almam lazım..yoksa poloyu satip 106 gti ve yanınada bi tane r6 cekecem..yeter artıkk :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 25 Şubat 2012, 20:14:44 »
kankim aklıma girdi bi yamaha r6 bide scirocco..daraldım kesin almam lazım..yoksa poloyu satip 106 gti ve yanınada bi tane r6 cekecem..yeter artıkk :D
yapma 106 GTI için değer mi hiç gerek yok

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 25 Şubat 2012, 20:16:02 »
ya değmez tabi ama 206 dan sonra polo tekrar geri dön 106 açmaz tabii..beni scirocco paklar :D

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 25 Şubat 2012, 20:41:11 »
ölmeden önce yapılması gereken 100 şey madde 1:

bir gün boyunca scirocco kullan :D kiralıycam ben yazın abi

Çevrimdışı n3co

• 6R l Haxball
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 25 Şubat 2012, 20:42:39 »

şimdi düşünüyorum arabayı 35 e satsan  35 kredi ceksem bi sriccco alsam  :D aklıma kurt girdi naptınız böleeeeee  :o
google.com > En Güncel Polo Sitesi.

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 25 Şubat 2012, 20:44:18 »
bizim kredi daha bitmedi :-\ daha seneler var scirocco anca kiralık :D

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 25 Şubat 2012, 20:44:46 »

başarana gittim vw bayisi burdaki işte dedim poloyu kaça alırsınız geri işte dedi 29 lira falan oda sana falan benim arac hala 10.000e gelmemişti o zaman..dedim sirocco kaça sayarsın..dedi elimizde sıfır yok ama dot,ta iki tane var birisi 55 öteklisi 62 dedi..işte kredi falan hesaplattım vericektim aracı ama 29 az verdiler araca..o yüzden değiştirmedim..ama aklımda yapıcam yine böyle bieşy..elden satıcam borcu bitince.sonra üstüne koycam alıcam scirocco :) inşallah

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 25 Şubat 2012, 20:51:04 »
başarana gittim vw bayisi burdaki işte dedim poloyu kaça alırsınız geri işte dedi 29 lira falan oda sana falan benim arac hala 10.000e gelmemişti o zaman..dedim sirocco kaça sayarsın..dedi elimizde sıfır yok ama dot,ta iki tane var birisi 55 öteklisi 62 dedi..işte kredi falan hesaplattım vericektim aracı ama 29 az verdiler araca..o yüzden değiştirmedim..ama aklımda yapıcam yine böyle bieşy..elden satıcam borcu bitince.sonra üstüne koycam alıcam scirocco :) inşallah
kararlısın yani. hadi hayırlısı :D ben izmite gittim arabayı eniştenin tuning e götürdüm millet "yeni scirocco mu la bu" falan diyodu öncen bakınca  :D :D :D

Çevrimdışı Londonn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 25 Şubat 2012, 20:56:16 »
ya polo aldıgımda kimsede yoktu hoş bi duyguydu şimdi heryer polo..benimkisi biras degişik jantlar çok actı aracı ama geçen gördüm bi tane scirocco kırmızı ışıkta dedim tamamdır..araç budur..1.4 motor 160 beygir..agresif kullanımda 30 krş geçmiyormuş şehir içinde sehir dışı 25ten aşağıya bieşyler diyordu forumda bi sirocco sahibi..tamb enlik ya..inş kararlıyım..polunun borcu aralıkta biticek inşallah ondan sonra ilk hedef takasa gircem bakalım..deneyecem..kesin bi kişi evet der yani...

Çevrimdışı xabu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 26 Şubat 2012, 20:44:45 »
bir yerde birisi birşey sorulduğu zaman..

"arama butonunu kullan ben forumda yazmıştım" vs kelimelerle soru sorduğuna pişman edilen arkadaşların halini düşündüm bir an..sonrada bu konunun başlığını ve altına yazılanları düşündüm..diğer konulara baktım çok da farklı değildi..bir kaç kişinin arasında çay muhabbetine dönüşmüş en ciddi konular bile..yazık çok yazık..amacım bağcıyı dövmek değil ama soru sorduğunu pişman edilen üyeleri daha iyi anlıyorum..yeni polo alacak acaba kaç km sürat yapabilirim diye aklına sorular olan ve google aracılığıyla bu konuya yönelen arkadaşlar sirocco muhabettiyle karşılaşacaklar ne ilginç  :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 26 Şubat 2012, 21:15:42 »
bir yerde birisi birşey sorulduğu zaman..

"arama butonunu kullan ben forumda yazmıştım" vs kelimelerle soru sorduğuna pişman edilen arkadaşların halini düşündüm bir an..sonrada bu konunun başlığını ve altına yazılanları düşündüm..diğer konulara baktım çok da farklı değildi..bir kaç kişinin arasında çay muhabbetine dönüşmüş en ciddi konular bile..yazık çok yazık..amacım bağcıyı dövmek değil ama soru sorduğunu pişman edilen üyeleri daha iyi anlıyorum..yeni polo alacak acaba kaç km sürat yapabilirim diye aklına sorular olan ve google aracılığıyla bu konuya yönelen arkadaşlar sirocco muhabettiyle karşılaşacaklar ne ilginç  :)
aynı konunun da 50 kere açılması hoş değil ancak. eskiden app plaka meselesi vardı, sis farı falan. şimdi ise yay konusu var. herkes kafasına göre konu açmadan soru sorsa, önce biraz okusa daha hoş olmaz mı? şu an bilmem kaç tane konuda aynı anda yay muhabbeti yürüyor.

« Son Düzenleme: 26 Şubat 2012, 21:21:12 Gönderen: o.bilge »