Gönderen Konu: Aracınızdan İnen Biri Kapıyı Hızlıca Çarparsa Tepkiniz Ne Olur... Küfürsüz:d  (Okunma sayısı 19146 defa)

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
Ya sabır diyorum :)
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
benim hanım arasıra çarpıyo kapıyı  boşta bulunup bende o kapıda bizim gavur malı değil diyorum  ;D ;D
H.G WORKS

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
Yavaşşş  Ford kapısımı sandın diyorum  >:D
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Asıl dert kapıyı hızlı çarpanlar değil park halinde şuursuzca kapıyı açıp vurarak kaportayı ezik içinde bırakanlar. Keşke kapıyı hızlı çarpsalar da dışardan vurmasalar :) Aldığında ezik yokken şimdi her yeri kapı izi dolu. Ah bir yakalasam...
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2012, 22:19:37 Gönderen: atego »

Çevrimdışı YASİN-GHOST

• I LOVE YOU GERMANY STYLE
    • Profili Görüntüle
valla bu kapı mevzuları beni hep germiştir halada gerer.akraba eş dost kim olursa olsun babam dahi olsa kapıyı hızlı örtünce ahır kapısımı bu yavaş biraz derim.alınırlar bizden kıymetlimi gibi şeyler söylerler(kız arkadaşlarım ve arkadaşlarım) bende aldırmadan surat ifademle cevabımı veririm    >:( >:( >:(  :)
HERKES HAKETTİĞİNİ YAŞAR . . .

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
genelde benim hanım ve teyzemler "bagaj" kapagı konusunda cok dengesizler. güüüm diye bırakıveriyorlar, bi gün cam patlıcak ama ne zaman bakalım.

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
Asıl dert kapıyı hızlı çarpanlar değil park halinde şuursuzca kapıyı açıp vurarak kaportayı ezik içinde bırakanlar. Keşke kapıyı hızlı çarpsalar da dışardan vurmasalar :) Aldığında ezik yokken şimdi her yeri kapı izi dolu. Ah bir yakalasam...

Gerçekten bu daha büyük sorun hadi kaldırımı, duvarı kendi kapımı geçtim ama başka aracın yanına yanaşınca kötü oluyor her inişte alarm gibi hatırlatma yapıyorum kapılara dikkat edin diye hemen lafı yapıştıryorlar ne kadar değerli araban var diye  ??? halbuki ben karşıdaki araba için söylüyorum  yazık yani sırf bu yüzden herkesi indirip öyle parkederim  ^-^
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
aracın içindeyken oyle bi kapatıyorlarki kapıları kulaklar basınçtan bayram ediyor içimden kendimle konusuyorum ama naparsın ailen sonucta  :sevgi:

Çevrimdışı hrntncy

• Profili Görüntüle
tofaş kapısımı lan bu veya ahırdan mı çıkıyorsun lan diyorum :D erkek kadın farketmiyor :)
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2012, 23:25:04 Gönderen: hrntncy »
Her Honda 'GTI' tarafından avlanmaya muhtaçtır I LOVE MY POLO

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
genelde benim hanım ve teyzemler "bagaj" kapagı konusunda cok dengesizler. güüüm diye bırakıveriyorlar, bi gün cam patlıcak ama ne zaman bakalım.

sizinkiler bırakıveriyomuş yine iyi, bizimkiler bide itiyolar  :D çaaaat!!!
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı ugurkrdg

• Profili Görüntüle
malesef ben özellikle araba ya binen e sağ on kapıyı çarpın diyorum ne yapayım kapanmıyor benim kapıda öyle0idi kama yi değiştirdim düzeldi acaba o kapıda da öyle bir sorun mu var ayrıca konya da on sol kapı kilidi yok ne biçim iş anlamadım

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
vallahi hepimizde aynı sorunlar varmıs demekki..... ben kız arkadasımı 1-2 kere uyardım... 3. de bagırdım 2 gun trıp yedık ama şimdi akıllandı yavas yavas kapatıyor:D bi annem kaldı onada öğrettim mi tamamdır:D

Çevrimdışı bunalan

• Profili Görüntüle
Ahhh ahh. Hem de tek kapı olduğunda boyut büyük ve daha ağır oluyor doğal alıyor. Evdekilere kırılırsa size yaptıracağım diyorum ama nafile. Zaten çarpmaktan cam tıkır tıkır kenarlara vuruyor, kapı lastikleride yeterli değil vurdummu çıkan ses ve sallantı çarpan kişiyide zor duruma düşürüyor ben ne yaptım öyle tarzında. Önemli değil filan diyorum ama bilseler içimi :)

Ama artık anladım kimseye söz geçiremiyorum inen olacağı zaman inanılmaz hızla açık camları kapatıyorum ki çarpmayı en az şiddetle atlatayım diye.  :D

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Nazım geçmeyenlere, kırılmasınlar diye önce tavır takınırım sonra Önümüzdeki 3 ay gonuşmam onunla.. Üzülürüm sıkılırım açıkcası.. ben kapatırken özellikle yüzüne bakar konuşmadan da birşeyler ifade etmeye çalışırım. "Kapı öyle değil böyle kapatılır" ı ifade etmeye çalışırım.. eğer anlamıyorsa bir daha arabama almama çalışırım.. Nazım geçenleri ise direk sözlerimle dalarım. eşim çocuğum baldızım kardeşim kaynanam amcam annem vs..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline