Gönderen Konu: Golf IV MUZ SİLECEK  (Okunma sayısı 14146 defa)

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
Golf IV MUZ SİLECEK
« : 02 Şubat 2012, 11:30:13 »
Arkadaslar merhaba Golf IV 2000 MODEL aracımın ön ve arka camlarına muz silecek takacağım ..Muz silecek takmak için silecek kolu bi acayıp geldı bana u seklınde cengellı gıbı benım sılecek kolları bu modele muz silecek takılırmı ayrıca GOLF V ARACIN arka silecek kolunu benım aracın arka sılecek kolu ıle degısım yapsam uyarmı acaba .. sıkıntı olmaz degıl mı arkadaslar.. bı yardım etsenız sımdıden tskler..

arkadaslar soyle bır ınceledım de su lınktekı urunler benım aracıma olurmu..

http://www.otoparcasepeti.com/?urun-22308-GOLF-5-ARKA-SiLECEK-KOLU-2004-2007.html

http://www.otoparcasepeti.com/?urun-32118-Volkswagen-Golf-5-arka-silecek-kapagi-2004-2010.html

http://www.otoparcasepeti.com/?urun-31312-Volkswagen-Golf-5-arka-silecek-fiskiye-m-emesi-2004-2009.html

bu 3 parçayı mı almak gerekıyor alsam kendım takarmıyım..
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2012, 11:43:05 Gönderen: makovad »

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf IV MUZ SİLECEK
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2012, 11:32:24 »
arkadaslar bırde GOLF IV aracımın arka taraftakı GOLF yazısı ıyıce deforma olmus F harfı nı sokmus essekler.. bu yazıyı uygun fıyata ankarada nerede bulabılırım neresını onerırsınız.. saygılar

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2012, 12:08:14 »
arka silecek kolunu neden değiştirmeyi düşünüyorsun bilmiyorum ama tüm o dediğin çengelli kollara universal muz silecekler takılıyor ben değiştirdim yazın çok da güzel duruyor ayrıca çok da güzel temizliyor. yalnız kış ve yaz olmak üzere iki takım al kar ve buzda çok çabuk deforme oluyor. ben 3 4 liralık ucuz olanlardan aldım memnunum zaten ucuz deforme oldukça hemen değiştir. takılma yeri söktüğün orjinal silecek yeriyle aynı sadece üstünde kapak kısmı var açıp çengele oturtup takıyorsun. sürücü tarafı 21" yani 53 mm sağ taraf 19" 48 mm arka da 14" yada 15" yani 35 mm veya 38 mm ikisi de olur. GOLF yazısını da forumda alpers2 diye arattır o arkadaşın konusu var alpers3 dükkan ne arıyorsan diye ona yaz geri dönüş yapar veya zaten bu konuyu okuyan arkadaşlar ankarada çok var yardımcı olacak olan.
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2012, 12:20:19 »
unıversal muz sılecek aldıgımızda ben onu takacak yerı bulamadım ıade etmıstım cozemedım tam olarak onu sımdı :( ..alper kardesıde arıyorum forumda hemen ..

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2012, 12:27:32 »
bakıyorum bulmuşsun alperi hemen :) yardımcı olur o sana merak etme. silecek konusuna gelince iade ettiğin yer getir biz takalım demedi mi. çok basit ya kapağı var açıyorsun aynı söktüğün gibi çengel yuvaya tık diye oturana dek sokuyorsun kapağını kapatıyorsun. piyasada 5 6 aparatlı olanlar da var acaba onlardan mıydı aldığın?

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Şubat 2012, 13:09:12 »
bakıyorum bulmuşsun alperi hemen :) yardımcı olur o sana merak etme. silecek konusuna gelince iade ettiğin yer getir biz takalım demedi mi. çok basit ya kapağı var açıyorsun aynı söktüğün gibi çengel yuvaya tık diye oturana dek sokuyorsun kapağını kapatıyorsun. piyasada 5 6 aparatlı olanlar da var acaba onlardan mıydı aldığın?
evet kardesım onlardan aldım .. bahouse den aldım kardesım..

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 02 Şubat 2012, 13:11:23 »
http://online.bauhaus.com.tr/Catalog/Products/Index/8134
urun..ıceblue muz sılecek..
bundan aldım kardesler gerı ıade ettım takamadım :(

sapı boyle dısarda kaldı golf 4 ıcın uygun aparatı taktım boyle cengelın arasına gırdı ama ıgrenc bır goruntusu vardı keske resmını cekseydım..
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2012, 13:16:01 Gönderen: makovad »

Çevrimdışı alplion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Şubat 2012, 13:20:42 »
3-4 çift muz tipi silğeç denemiş olarak vede çözümümü bosch un klasik tip silgecinde bulduğum için KESİNLİKLE muz tipi silgeç önermiyorum!!!
Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Şubat 2012, 13:39:24 »
arkadaslar bırde GOLF IV aracımın arka taraftakı GOLF yazısı ıyıce deforma olmus F harfı nı sokmus essekler.. bu yazıyı uygun fıyata ankarada nerede bulabılırım neresını onerırsınız.. saygılar

ben logo iptali yaptım, buluşmaya gelin vereyim golf yazısını, para istemez 1 dal sigara versen yeter  ;D

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 02 Şubat 2012, 13:45:11 »
3-4 çift muz tipi silğeç denemiş olarak vede çözümümü bosch un klasik tip silgecinde bulduğum için KESİNLİKLE muz tipi silgeç önermiyorum!!!

kardesım ben muz sılecek kullanmak ıstıyorum aracı daha canlı ve guzel gosterıyor yolda gormustum bı ara gercekten guzel duruyor muz sılecek... tabı kı tercıh meselesı bu ..

boralp kardesım valla ılerde satarsan fılan aracını o zaman yazı lagzım olursa sıze bende mahcup olurum.. sıgara saglıga zararlı kardesım  :) .. ama vermek ıstersenız benım ıcın super olur gercekten..

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 02 Şubat 2012, 13:46:55 »
bak ali kardeş hayrına verecek sana yazıyı. ben dedim sana ankara da sana yardımcı olacak çok kişi var diye. ama ali kardeş hadi bu arkadaş sigara içmiyorsa? ama alsın bi paket senin için canım nolacak adama golf yazısı veriyon :)

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 02 Şubat 2012, 13:49:11 »
http://online.bauhaus.com.tr/Catalog/Products/Index/8134
urun..ıceblue muz sılecek..
bundan aldım kardesler gerı ıade ettım takamadım :(

sapı boyle dısarda kaldı golf 4 ıcın uygun aparatı taktım boyle cengelın arasına gırdı ama ıgrenc bır goruntusu vardı keske resmını cekseydım..

tamam kardeşim bunları boşver sen benim gönderdiğim linkteki gibi olanlardan alacan. aparatlılar kaba oluyor. öbürleri üniversal aynı o linkte görünen çengelli silecek kolları için işte onlarda üniversal zaten