Gönderen Konu: Arkadaşlar 1 aydır jetta arıyorum. yardımlarınızı bekliyorum lütfen..  (Okunma sayısı 5170 defa)

Çevrimdışı artvinli

• Profili Görüntüle
 Merhaba arkadaşlar..bende eski boracıyım..2000 model bora comfortline aracım vardı sattım. şimdi jetta bakıyorum. Fakat  çok farklı jettalar olduğu için kararsızım. lpg li ve comfortline modelini istiyorum.fsi ve tsi lere pg takılmıyorumuş burdan okuduğum kadarıyla. 30000 lira civarında  param var. Nasıl bir  jetta tavsiye edersiniz. Hepinize saygı ve selamlarımla...
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2012, 13:28:23 Gönderen: artvinli »

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
prins marka lpg ler takılabiliyor diye okumuştum golf 6 ve polo 6r de

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı artvinli

• Profili Görüntüle
şimdi memurların durumu eskisinden daha iyi. hem zenon ve çelik jantların mliyetleride o kadar yüksek değil:)

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
zenon takmada birşey yok gelir grubu olarak zayıf insanlar mesela apt görevlilerinin bile çelik jantı zenonu var. ama o ledler ney ya  >:(

Çevrimdışı artvinli

• Profili Görüntüle
o ledlerde kişisel zevk galiba kemal bey:)

Çevrimdışı artvinli

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
hocam benımde jettam var 2007 model 1,6 fsi ve 29bin de . neden 100binin üzerinde ki aracları buluyorsunuz ?

Çevrimdışı artvinli

• Profili Görüntüle
değerli hocam çok haklısnız.. fakat 100 bin altıda uçuk fiyatlarda..km den dolayı oldukça şişiriliyor fiyatları. ben yılda 10bin ancak yapabiliyorum.memur olduğumdan fazla gezemiyorum. kemal hocam aklımda iken size soriyim. gaziantepte çok jetta var sanırım. ilanlarda bile satılık araba çok  sizin oralarda

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
100 binden sonra da bakım masrafları cok artıyor bütçe ne kadar bilmiyorum ama sıkı bir pazarlıkla 70binin altında 32 33 e bi araç alınabilir

Çevrimdışı artvinli

• Profili Görüntüle
kemal bey  ilginiz için teşekkür ediyorum. ufuk açmak için güzel alternatifler sunmuşssunuz.hocam 30-32 civarında nakitim çıkar kendimi zorlayarak.o ledli olan araç sahibiyle  görüştüm 30 olur demişti. ben 29 un altı uygun dedim km si yüksek
130 binde sunroflu tam ful diyor aracı.

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
vallahi benım elımde hazır 32bin liram olduktan sonra 130bin km de ki aracın aklımdan bile geçermem daha güzel bi jetta bulanabilir biraz daha araştırın. verdiğim linklere baktınız mı ?