Gönderen Konu: HAYALİM GOLF MK1 GTİ PROJE  (Okunma sayısı 25455 defa)

Çevrimdışı PassatMk2m

• Profili Görüntüle
Ynt: HAYALİM GOLF MK1 GTİ PROJE
« Yanıtla #56 : 13 Ocak 2012, 11:12:22 »
Gti kasa olması beni itiyor. Birde fiyatıda makul cüzi bi fiyata alıcam. 1000 lira gibi bi fiyat verilmezmi değmezmi bu araç için arkadaşlarım?

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #57 : 13 Ocak 2012, 11:14:42 »
Gti kasa olması beni itiyor. Birde fiyatıda makul cüzi bi fiyata alıcam. 1000 lira gibi bi fiyat verilmezmi değmezmi bu araç için arkadaşlarım?

bu araca 10bin lira harcasan adam olmaz  :saygılar
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı Alone Wolf

• 80 li dostum
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 13 Ocak 2012, 11:21:37 »
çok fena iyiden iyiye kafaya takmışsın  al o zaman ufak ufak mayıs hazirana kadar yetiştirirsin .,malzemede, toplamada sorun yaşamassın sabırla çözersin  , ::)fakat evrak hususu sonradan üzmesin seni..... :-[
HAYAT TESBİH GİBİDİR,YA ÇEKERSİN YA SALLARSIN..:)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 13 Ocak 2012, 11:24:41 »
bu araca 10bin lira harcasan adam olmaz  :saygılar
Hadi iddaaya girelim ben sana 5000 TL'ye kasasını yaparım bu arabanın  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #60 : 13 Ocak 2012, 11:39:17 »
Hadi iddaaya girelim ben sana 5000 TL'ye kasasını yaparım bu arabanın  :D

gökhan dikkatini çekerim bu arkadaş daha önce mk1 kullanmamış..  bu işte deneyimin çok önemli olduğunu düşünüyorum..  sen yapabilirsin ama ben 5bine bu aracı adam edemem
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 13 Ocak 2012, 12:06:11 »
ya toplanir toplanmaz diye birsey yok ama ne bileyim garip geldi bende muallakta kaldim :)
buna direkt yeni kapi saclari, komple bagaj kapagi, kaput, on panel, camurluklar arkalar dahil alip kenara koyacan..
sora bunu komple soyup sogan etmek lazim..
mumkunsede bi kumlamak..
bunlarin taban saclari bulunurmu bilmem ama bulursa onlari alip gecirmek bulunmazsada kopartaciya yaptirmak lazim..
bunlarin marspiyeleri yuk tasir, gerdirip falan yapiyolar sanirim onada dikkat etmek lazim..
yani saglam isinin ehli bir kaportacinin uzun soluklu yapacagi bir is olursa guzel olabilir..
komple ciplak kasa adam edilince alinan parcalar gecirilip komple boya..
ben sadece aracimi distan komple boyatiyorum, malzemeden de kacmadan on nuara bi boyaci boyayacak 1bucuk gibi bi fakama mal olacak..
bunun icide boyanacak ne isterler bilmem..
bunlar bitince icine komple bi ses yalitimi, bituself malzemeden..
altinida komple kaplamak gerek bence, boyle wurth putur vb biseyle..
gerisi aksesuar ve motor..
gerci aksesuar, doseme falan bunlarda iyi para yiyor yani sonucta mk1, oyle detay parcalari cok da ucuz degil..
anca boyle harbiden on numara olur bence..

ha bu arada henuz alt takim ve motorla igligi biseyde yapmadik :D
onlarda yicek..
komple motor revizesi, sanzuman bakimi tadilati, amortisorler on takim eksoz falan filan..
soyle bi dusundumde imkanim olsa sanirim boyle toplardim :)
neyse cok konustum :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 13 Ocak 2012, 13:40:35 »
gökhan dikkatini çekerim bu arkadaş daha önce mk1 kullanmamış..  bu işte deneyimin çok önemli olduğunu düşünüyorum..  sen yapabilirsin ama ben 5bine bu aracı adam edemem
Abi al bi tane daha MK1 kes önünü ekle no problemo yapmadığımız iş değil  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 13 Ocak 2012, 23:07:40 »
Abi al bi tane daha MK1 kes önünü ekle no problemo yapmadığımız iş değil  :D

gökhan 5 bine mis gibi mk1 alırsın :) dışını 5 e yaptın motorunu içini yürüyenini napıcaksın :)10 bine mal edip 5 bine satlarsın ancak. 5 bin zarar etmek istiyen alsın toplasın:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 13 Ocak 2012, 23:51:14 »
Çok yaşlandı bu araçlar artık yürüyenlerinin sahiplerini bile çoğu kişi tanıyor popüler olmak istiyorsan toplamalısın bu aracı toplamana herkes yardımcı olur
kolay gelsin

Çevrimdışı PassatMk2m

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 14 Ocak 2012, 09:19:45 »
Çok yaşlandı bu araçlar artık yürüyenlerinin sahiplerini bile çoğu kişi tanıyor popüler olmak istiyorsan toplamalısın bu aracı toplamana herkes yardımcı olur
kolay gelsin

Benim amacım öyle popülerlik vs deil sadece bu araca sevgim var ve uğraşma isteğim var fiyatıda makul olunca. Ruhsat işi canımı sıkıyor sadece ama her an alabilirim. Kararsız durumdayım yani biraz.

Hayırlısı olur inşaallah.

Çevrimdışı Alone Wolf

• 80 li dostum
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 14 Ocak 2012, 09:47:35 »
gökhan 5 bine mis gibi mk1 alırsın :) dışını 5 e yaptın motorunu içini yürüyenini napıcaksın :)10 bine mal edip 5 bine satlarsın ancak. 5 bin zarar etmek istiyen alsın toplasın:)
   bir diziden alıntı ..(Turaç ateşle oynuyorsun aslanım......seviyorum ama abi....) :)
HAYAT TESBİH GİBİDİR,YA ÇEKERSİN YA SALLARSIN..:)

Çevrimdışı PassatMk2m

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 14 Ocak 2012, 10:06:52 »
:) Ateşi adam etmekte zor demi yanmaya başlayınca bi :)

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 14 Ocak 2012, 13:14:00 »
Arabaya olan sevgini ilgini anlıyorum fakat bu araba sana sadece dert verir elinde vakit ve nakit yoksa ıstediğin konuma getirmek için en az 2 sene zamanın gider bu sürede belki arabaya 3ay anca binersin çok yorar sevgin nefrete dönebilir o zaman daha çok zararın olur bin lira bişey değil ama sonrası için yapacağın masraf çok daha yüksek mk1 parçasıda ucuz değil motor kaporta boya yürüyen aksam elektrik en az 6bin artı işçilik ister aksesuar desen far kas lip panjur jant lastik en az 2binde öyle gider daha döşeme işi var vs vs amaç seni caydırmak değil bunlar başına gelecek durumlar en azından biraz daha toplu bi araç alırsan işin daha kolay olur gti nin üzerindeki aksamlari coupeye uygularsan oda bi gti olur bence aracın orjinal gti olmasına fazla takılma

Çevrimdışı PassatMk2m

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 14 Ocak 2012, 15:18:02 »
Arabaya olan sevgini ilgini anlıyorum fakat bu araba sana sadece dert verir elinde vakit ve nakit yoksa ıstediğin konuma getirmek için en az 2 sene zamanın gider bu sürede belki arabaya 3ay anca binersin çok yorar sevgin nefrete dönebilir o zaman daha çok zararın olur bin lira bişey değil ama sonrası için yapacağın masraf çok daha yüksek mk1 parçasıda ucuz değil motor kaporta boya yürüyen aksam elektrik en az 6bin artı işçilik ister aksesuar desen far kas lip panjur jant lastik en az 2binde öyle gider daha döşeme işi var vs vs amaç seni caydırmak değil bunlar başına gelecek durumlar en azından biraz daha toplu bi araç alırsan işin daha kolay olur gti nin üzerindeki aksamlari coupeye uygularsan oda bi gti olur bence aracın orjinal gti olmasına fazla takılma

Yorum için gerçekten teşekkürler. GTİ kasa olması beni araca iten en buyuk etkendi. Ruhsat işinden dolayı canım baya sıkıldı ve vazgeçtim. İnşaallah daha düzgün bir araç alıp toplamak nasip olur.