Gönderen Konu: Golf 4 1.8 T GTİ ve Audi A3 1.8 T Hakkında Acil Yardım  (Okunma sayısı 26559 defa)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 4 1.8 T GTİ ve Audi A3 1.8 T Hakkında Acil Yardım
« Yanıtla #42 : 12 Ocak 2012, 23:59:06 »
bilmiyorum bunu bildiklerim hakkında yorum yazıyorum :)

mesela 23lük olan hakkında bir fikrim yok, ama o da uzun zamandır satılık, ama full artı full a4ü orada yazan fiyata verince, 99 model a3e bunu vermek içimden gelmedi ondan düşünmedim

istnabulda vardı bi tane, 2001, 70 küsür binde, tek kapı,makyajlı kasa, şeker beyazı, sunrooflu, boyasızdı, ekstra temizdi görülen ve dediğine göre, ama kalkıp oraya gitmeye üşendim, eli boş dönmekten de korktum.o araba 22500e biter demişti bana, kendi arabam ve bulduğum bu a3 referans oldu, her gördüğümü onlarla karşılaştırıyorum ondan biraz zor beğeniyorum. :)

Çevrimdışı uAlper

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 13 Ocak 2012, 00:04:26 »
Arkadaşlar bu aracı tanıyan eden bilen var mı?
Lpg yok fiyat nasıl?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-orjinal-audi-a3-1-8t-warsa-daha-bilgimiz-olsunn-64014283/detay

ya benim yorum yazdığım başka bi araçtı bu araç başka :D :D
İnsanlar alemde hayal ettikleri müddetçe yaşar...
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı uAlper

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 13 Ocak 2012, 00:07:19 »
son bi senedir nedense 1.8t piyasası şahlandı vtec gibi oldu
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 13 Ocak 2012, 00:18:14 »
bilmiyorum bunu bildiklerim hakkında yorum yazıyorum :)

mesela 23lük olan hakkında bir fikrim yok, ama o da uzun zamandır satılık, ama full artı full a4ü orada yazan fiyata verince, 99 model a3e bunu vermek içimden gelmedi ondan düşünmedim

istnabulda vardı bi tane, 2001, 70 küsür binde, tek kapı,makyajlı kasa, şeker beyazı, sunrooflu, boyasızdı, ekstra temizdi görülen ve dediğine göre, ama kalkıp oraya gitmeye üşendim, eli boş dönmekten de korktum.o araba 22500e biter demişti bana, kendi arabam ve bulduğum bu a3 referans oldu, her gördüğümü onlarla karşılaştırıyorum ondan biraz zor beğeniyorum. :)

Evet 23000 tl olan iyi gibi ama bakmak lazım tabi.dediğin gibi temiz araç bulmak zor.
peki sonuçta bunlar audi motoru 20 binde bitcek hali yok hadi kullananlar arabayı mahfetti diyelim ıvır zıvır sorunlar haricinde ne gibi ciddi bir sorun yaratır ki bu araçlar?mesela turbo arızası onun maliyeti 1000 tl yi aşmaz ya da tamir olur buna razıyım.motor kol çıkarır mı acaba onu düşünüyorum  :o

ya benim yorum yazdığım başka bi araçtı bu araç başka :D :D

Ya ben öbür aracı koymuştum adamı bi arayım dedim uykulu bir vaziyette araç satıldı dedi.ben de başka aracın linkini koydum  :D

« Son Düzenleme: 13 Ocak 2012, 00:31:24 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 13 Ocak 2012, 00:19:25 »
station wagon takıntın yoksa bence 10 üzeriden 9.5luk bir araç ;)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-hatasiz-210hp-1-8t-s-wagon-67142128/detay

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 13 Ocak 2012, 00:23:07 »
station wagon takıntın yoksa bence 10 üzeriden 9.5luk bir araç ;)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-hatasiz-210hp-1-8t-s-wagon-67142128/detay

takıntım var malesef hatta sedan araba takıntım da var hatchback dışında araçları sevmiyorum  :D

« Son Düzenleme: 13 Ocak 2012, 00:33:49 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı uAlper

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 13 Ocak 2012, 00:31:40 »
audi arıyorum konusuna bi araç paylaştım bu konuyu bulamayınca ona bi bak derim
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 13 Ocak 2012, 00:34:19 »
audi arıyorum konusuna bi araç paylaştım bu konuyu bulamayınca ona bi bak derim

Baktım usta ama bu dod yazan fiyat üzerinden bi indirim yapmıyor di mi?

Şu kayserideki aracın sahibiyle görüştüm hani şu linkinde hası çıkmış cacık olmuş yazan?bu arada cidden niye öyle bir şey yazıyor ya linkte.adama sorcaktım utandım  :D
adam dürüst birine benziyor araçta 3 parça değişen var bel altı boyalıymış.öğretmenmiş 3.sahibi 1.5 senedir bundaymış.şu bakımları yapmış.
diskler,balatalar, turbo hortumu(özel yurdışından getirtildi)değşiti. özel bakım ilacı ile deri bakımı yapıldı.klima bakımları yapıldı. lpg sistem bakımları yapğıldı bir cok parcası değişti.tüm filtreleri değişti. motor ve elektrik tesisatı chekup yapıldı. cam kaldırma motorları ve mekanızmaları sunroof bakımı yapıldı. araç özel silikon sprey ile tüm plastik parcalarına koruma yapıldı.
17 ye veririm dedi ki 16500 e de verir gibi  :(

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-hasi-cikmis-cacik-olmus-audi-a3-1-8t-51541427/detay/

şu 180 hp olan da kafamı kurcalıyor bu da kayseri de 22000 tl ye veririm dedi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-1-8t-180-beygir-5-kapi-lpg-58083951/detay/
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2012, 00:35:16 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 13 Ocak 2012, 14:30:58 »
kaporta boya durumuna önem vermiyorsan ucuz olan kayseri arabası sigorta sisteminde pert
gözükmüyorsa git kayseriye 16.500 arabayı çöz kalan paraylada arabana bakım yaparsın bakarsın
keyfine araba arama stresini en azından kafandan bitirirsin bizim sitede cem özer diye kayserili bir sıkı
vwci benim okuduğum kendileri vw servisi ona bir şekilde ulaş arabanın ekpertizini yaptırmaya çalış
cebinde trilyon olsun temiz araba alıcam diye yola çık bulamazsın ama borcun olsun en kral araba karşına çıkar. :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 13 Ocak 2012, 15:49:42 »
kaporta boya durumuna önem vermiyorsan ucuz olan kayseri arabası sigorta sisteminde pert
gözükmüyorsa git kayseriye 16.500 arabayı çöz kalan paraylada arabana bakım yaparsın bakarsın
keyfine araba arama stresini en azından kafandan bitirirsin bizim sitede cem özer diye kayserili bir sıkı
vwci benim okuduğum kendileri vw servisi ona bir şekilde ulaş arabanın ekpertizini yaptırmaya çalış
cebinde trilyon olsun temiz araba alıcam diye yola çık bulamazsın ama borcun olsun en kral araba karşına çıkar. :)

Cok Güzel tespit  :tamamdir +1000000

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 13 Ocak 2012, 19:59:19 »

Abdullah abi son noktayı koymuşsun yine  :) O kayserili arkadaşa ulaşmaya çalışayım ben bi eğer gidecek olursam.
Turboya geçiş yapmayı düşünüyorum abi bakalım olmuyor böyle 8 valf saçma sapan motorlarla  :t

Bu arada temiz A3 alamazsam A4 alma fikri de kafama yatmaya başladı gerçi bana gitmez sedan araba ama sırf yine gidişi için alabilirim.
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2012, 20:00:28 Gönderen: Yükselgfb »