Gönderen Konu: Bu arada alınır mı?  (Okunma sayısı 3772 defa)

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
Bu arada alınır mı?
« : 05 Ocak 2012, 20:01:51 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-lpg-li-masrafsiz-golf-43418070/detay

Arkadaşlar bir dostum bunu almak istiyor size bir sorayım dedim ne dersiniz?

Golf: O bir tutku

Çevrimdışı escala

• Profili Görüntüle
Ynt: Bu arada alınır mı?
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2012, 20:17:56 »
ben alıcı olsam şahsen bu aracı düşünmezdim, kendime göre nedenlerim;
primeline pek görülen bir model değil ileride satarken problem
alaşım yerine kapak olayı kötü duruyor
lpg işli demiş ama hangi marka? (ben olsam dandik değilse markasını yazardım mesela benimki brc my07)
model yılı aldatıcı olmasın 2. elde km daha önemli (2002 model 160bin mi 2000 model 110bin mi tercih ederdiniz? gibi)
araç içi tek renk (krem kullanımı zor ve arada temizlik gerektirsede çok ferah ve güzel gösteriyor)

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Ocak 2012, 21:06:56 »
arkadasım benım şahsı fikrim 190 bin km dekı arabaya hıc bakmam sende bıneceksın onu 200 bını gececek dolaysıyla satarken cok ugrasırsın escala arkadasında dedıgı gıbı modele aldanma km onemlı ıkıncı el aracta bırde comfortlıne yada hıghlıne  bak en cok tutulan ve gercekten alınmayı hakeden doluluga sahıpler

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2012, 21:09:06 »

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Ocak 2012, 21:15:56 »
deniz üstad ben ne kilometreye ne boyaya takarım ama araç çok yorgun duruyor.hatta çizik çarık soluk yanık olacağına boyalı olmasını, 90binde olup canının çıkmış olacağına 10binde bir tıkır tıkır bakıma girip 200bin olmasını tercih ederim.

sol ön sağ ön far arasında da fark var, arkadaki farlarda da

paspaslar bile şahinci işi

yani halledilemeyecek şeyler değil bunlar, o manada söylemiyorum, ama galericiler aracı allayıp pullar, kuaför falan, ona rağmen araç bana çok yorgun argın göründü.

tavsiyem başka araç bakmanız

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Ocak 2012, 21:34:00 »
Tşk ederim arakdaşlar cevaplarınız için . cevaplarınızı önemli bulup tek tek değerlendiriyorum
Görülmeyeni görüyorsunuz vallah. Arkadaşa yazdıklarınızı tek tek iletiyorum...
SameTrb arkdaşım verdiğin linki arkadaşa yolladım sahibini aradı. Onunla yarın iletişime gececek.
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2012, 21:52:18 »
Kardeşim ben 6 ay golf aradım zaman zaman çok vazgecırenler oldu o para o modele verılmez dızel megane al dızel focus al vs ama golf aldım lpg de cok ekonomık ve hıc bır sorun yasamadım sımdıye kadar sukurler olsun çekişide güzel
Sana tavsiyem comfortlıne 150bin km yı gecmemıs arabalara bak değişen olmamasına dikkat et bir parça birşey değil ama hiç değişeni olmayan çok arac var bulunur yanı ve boyaya gelınce  arkadasım içinde direklerinde ve tavanında boya olmasın belden aşagısı problem degıl ama yınede boya ne kadar az ıse o kadar ıyı hadı kolay gelsın :) Bu işler nasıp kısmet ısı ben aradım aradım sonunda tek hatası 3 karış boya olan bır arac buldum noterden cıktım ısıklarda durdum arkadan bır adam çarptı Allah tan fazla bırsey olmadı sadece VW logosunun altında avuç içi kadar biryer içeri battı boyasıda zarar görmedi yarına düzelttirecem nasıpse..