Gönderen Konu: TanerErbay´s Cabrio 34 TL 252  (Okunma sayısı 105830 defa)

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
Ynt: TanerErbay´s Cabrio 34 TL 252
« Yanıtla #308 : 07 Aralık 2012, 00:15:20 »
vay be  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #309 : 07 Aralık 2012, 06:15:40 »
Düz coupe MK-1'i Cabrio MK-1'i çevirmek her baba yiğidin harcı değildir ki kimse uğraşmaz emin olun  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #310 : 08 Aralık 2012, 12:33:21 »
senin aracın kesinlikle doğuştan cabrio ama dediğin gibi araç değilde plaka yer değiştirmiştir...

Çevrimdışı golfıv

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #311 : 10 Aralık 2012, 22:56:37 »
offf kardeş sen naptın bole :D diğer arkadaşlar gücenmesin ama BENCE nerdeyse sitede gördüğüm en iyi mk1  :tamamdir

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #312 : 11 Aralık 2012, 20:38:37 »
offf kardeş sen naptın bole :D diğer arkadaşlar gücenmesin ama BENCE nerdeyse sitede gördüğüm en iyi mk1  :tamamdir

tesekkürler

aracimin düzgünlügünde cok arac var sitede, hatta daha iyileride var

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #313 : 03 Ocak 2013, 01:52:53 »
oww araç çok guzel bi cabrio maşallah o tamamda plaka çenç olabilir.. ruhsaatta cabrio yazıyomu abi ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #314 : 03 Ocak 2013, 01:57:32 »
oww araç çok guzel bi cabrio maşallah o tamamda plaka çenç olabilir.. ruhsaatta cabrio yazıyomu abi ???
Ruhsatta Cabrio yazması önemli degil kanka memurlar anlamıyor işlerden benimkine GTI yazdıralım diyorum yazdırınca ne olacak dedi yeni ruhsatı elime verdiler bir baktım heçbek yazıyor çok biliyorlar ya  >:( Araç change bile olsa motor ve şase numaraları ruhsatla birebir tutuyorsa kimse bir şey yapamaz

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #315 : 03 Ocak 2013, 08:17:11 »
ruhsatta yazmıyor mu diye soracaktım tam ama  ruhsata memur ne yazarsa o yazar. heç bek yazar icabında aracın heç bek olur.

motor değil de şasi nodan sorgulatılabilir. ama mantıken onu da ancak servisten yapılabilir. servis de uğraşır mı bilmem.

koltuk ısıtma sonradan universal ısıtma çözümleriyle de yapılabilir. o çok fazla bir fikir vermeyebilir. ama özellikle far yıkama standart paketlerde sadece highline araçlarla geldi (özel siparişler hariç) hem 1.6 hem highline paket varsa o zaman 2 ihtimal kalır geriye, ya aslen 1.8 highline iken aracına sonradan motor atılmış (ki bu olamaz çünkü aracın 2002 model) ya da aracın gümrük girişli (bence doğrusu bu)

:D :D :D :D :D bak Gökhan bu mesajı yazalı kaç saat olmuş henüz. aynısını sen yazmışsın. ben yazarken bir yerlerden buna benzer bir şey hatırlayarak yazmıştım. sen olduğunu bilmiyordum.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı TanerErbay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #316 : 03 Ocak 2013, 09:42:30 »
araci alirken sase ve motor numarasini kontrol ettim, ruhsat ve nolar birebir ayni.

Ruhsatta ne Cabrio nede Hatchback yazmakta

sase nosu ile almanyadan su aralar sorusturuyorum, bilgi gelince sizlerle paylasicam.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #317 : 03 Ocak 2013, 10:00:12 »
çok büyük bir tesadüf mü?  :o

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #318 : 04 Ocak 2013, 01:07:39 »
Fark etmez ben Taner abinin arabasını beğeniyorum Maşallah gerçekten gayet güzel change olma ihtimali yok değil ama olsada bir şey fark etmez  :tamamdir

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #319 : 04 Ocak 2013, 06:14:41 »
yok zaten arabaya laf yok da. kafa karıştırıcı sadece. Taner Bey 6 ayda bir vergi borcunu ödemeye gittiğinde karşısına nasıl bir durum çıkıyor sadece onu merak ettim. change varsa dahi ne şekilde yapıldığını anlayamadım sadece. bu kadar uzun süre fark edilmeyecek ve tesadüfen ortaya çıkacak şekilde bir düzenleme nasıl yapabiliyorlar. hani yarın başımıza gelmesin diye diyorum.  :-X

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #320 : 04 Ocak 2013, 12:09:07 »
Ruhsatta Cabrio yazması önemli degil kanka memurlar anlamıyor işlerden benimkine GTI yazdıralım diyorum yazdırınca ne olacak dedi yeni ruhsatı elime verdiler bir baktım heçbek yazıyor çok biliyorlar ya  >:( Araç change bile olsa motor ve şase numaraları ruhsatla birebir tutuyorsa kimse bir şey yapamaz
Gökhan birebir tutuyorsa diye bir şey yok aracı devlet elinden üniverste incelemeye alırsa ve çenç şase nosu ve bölgesinde fabrika dışı kaynak gibi işlemler çıkarsa direk prese gider araç sahibinede avcunu yalamak kalır biraz araştırın öyle birşeyler söyleyin ve Taner abi almanyada olsa amerikada olsa MK1lerde Mk2lerde şaseden hiç bişe çıkmıyor..

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #321 : 04 Ocak 2013, 21:31:06 »
masallah guzel arac gule gule kullan abı.. :) ama hasan ali guzel yakalamıs plakayı :)

change oldugunu anlıyolarmııs ıncelemeye aldıklarında ama bu golf 1 :) arabayı toplamaya aldıgında sase nonun oldugu yerlerde falan curuk varsa zaten bın defa kesılıyo yenı sac kaynatılıyo bı dunya ıslem yapılıyo .. ne gıbı anlıcaklar kı atıyorum adam gelıp bu araba chance dese adama sorar ınsan bu arabanın orjınalı nerde o zaman.. ?
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.