Gönderen Konu: tüm projeler satıldı  (Okunma sayısı 277048 defa)

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2012, 17:08:03 Gönderen: oktaygedikli »

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
Tek kurtulan foto  >:(

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
Golf 2 yi alınca bir kaç gündür onla uğraşıodum arka eksozun orayı yine araç rengine boyattırdım ön far kaşınıda boyattırdım ön tampon ayarı bozuktu onu düzelttirdim iç dış motor komple oto kuaför olup boya koruma ve cila yaptırdım fotolarını çektim bir bir fakat ne olduysa yine tel de yandı fotolar yeni çeker paylasırım bugunde  karavanada duş kabin siparişini bekliyordum duş kabinim geldi  ve montajını tamamladık bir kaç foto ondan var hafıza kartını biçimlendirip yeni çekebildiğim ;) 

karavanda agırlık dagılımını nasıl yapmayı dusunuyorsun.... tek taraf agır olursa yolda gıderken sıkıntı olusturmaz mı????

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
çok güzel kolay gelsin

Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
itina ile hafıza kartında silinen resimleri kurtarma garantisi :tamamdir not: yeterki üzerine resim çekilmesin :D

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
karavanda agırlık dagılımını nasıl yapmayı dusunuyorsun.... tek taraf agır olursa yolda gıderken sıkıntı olusturmaz mı?

Karavanda ağırlık sorunu die bir dengesizlik söz konusu değil dingil torsiyonlu olduğu için her şekilde bir birini dengeleyip düz durucaktır ama mantıklı olarakta göz kararı her yerine eşit miktarda mobilya ve malzeme yapılacak  :saygılar

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
çok güzel kolay gelsin

teşekkür ederim kardeşim  :saygılar   :sevgi: 

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
itina ile hafıza kartında silinen resimleri kurtarma garantisi :tamamdir not: yeterki üzerine resim çekilmesin :D

itina ile hafıza kartı biçimlenir   ;D  boş ver kanka bendede var program flash bellek ve hafı za kartı verileri kurtarma die ama o bile işe yaramadı  :D    :saygılar    :sevgi:

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
mk1 ve  karavan daha ne ısterkı ınsan baska hayattannn:):)

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
mk1 ve  karavan daha ne ısterkı ınsan baska hayattannn:):)

Otomatic mk2  :D oda var çok şükür  :tamamdir   :sevgi:

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
Çok sıcak var :) iş yerinden çıkasım gelmiyor arkadaşlar ama bugünlük bir kaç foto çektim yeni onları paylaşıcam

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
MK2 aldığımdan bu yana yapılan değişiklikler çamurluk ağzı dodiklerini çıkardım nikelaj kapı kollarını orjinal siyahları takıp krom kapı kollarını çıkardım arka tampon altı ön far kaşı ve arka kaput ucu boyandı araç komple cilalandı ve boya koruma yapıldı motor bakımı yağı suyu v.s. komple değişti fan muşuru takılma yaptığından dolayı o değişti motor temizlik ve koruma yapıldı iç detaylı temizlik  yapıldı rot balans yapıldı v.s. araç şu an tamamiyle benim sürüş zevkime uygun şekilde hazır vaziyete geldi  :saygılar

« Son Düzenleme: 19 Haziran 2012, 17:10:04 Gönderen: oktaygedikli »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
 :tamamdir
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
dodikleri kullanmıcakmısn?