Gönderen Konu: tüm projeler satıldı  (Okunma sayısı 277156 defa)

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Proje devamı VW mk1 RABBİT + KARAVAN projesi :)
« Yanıtla #630 : 25 Mayıs 2012, 22:46:33 »
konu sahibi gerçekten özür. abi istanbul dediğin 2 buçuk saat ankaradan iş için elbet gelirim tatilde bir iş çıkar daha önce 4 günde sağlam bir arabayı şaseden ayırıp dağıtmışlığım var ama toplamak ne kadar sürer bilemem o araba hala kaportada dağıtmamın üstünden 3 sene geçti bu arabalar geri toplanmıyor mu yoksa ya hep böyle kalıyorlar kıllandım şimdi :p :p

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #631 : 25 Mayıs 2012, 22:57:00 »
hehehhhehehehhe :D hehehhe sende acaipsin yaaa :D dur ben haziranda topladım topladım yoksa sıkıntı yaşayacağım belli  :sevgi: :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #632 : 26 Mayıs 2012, 00:01:13 »
toplayamazsan ben gelir geri dağıtırım  ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #633 : 27 Mayıs 2012, 11:56:12 »
oktay selam samsun da bir aksesuarcıda 206 dan çıkma açılır cam tavan var sanırım bi şekilde uyar senin araca eğer düşünürsen haberleşelim...

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #634 : 28 Mayıs 2012, 12:19:47 »
Oktay kolay gelsin... Motora can vermişsin çok iyi olmuş..  Ateşleme beynini aracın şasesine güzelce monte edin.. Beyinde aliiminyum soğutucu vardır ama yaz aylarında ısınma daha yüksek oluyor bu ısıyı kaportaya tam iletmesini sağlarsan ateşlemede hiç kayıp yaşamassın. ve motor bölmesine koymayın beyni.. Kaputun hava nözüllerinin olduğu bölgeye koyun..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #635 : 28 Mayıs 2012, 14:44:49 »
oktay selam samsun da bir aksesuarcıda 206 dan çıkma açılır cam tavan var sanırım bi şekilde uyar senin araca eğer düşünürsen haberleşelim...

Kardeşim bilgi için teşekkür ederim fakat şu an için bu işlemi yapmak sıkıntı olucak o yüzden sağol araç tadilat asamasında iken olsaydı kacırmazdım  :saygılar

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #636 : 28 Mayıs 2012, 15:12:46 »
Oktay kolay gelsin... Motora can vermişsin çok iyi olmuş..  Ateşleme beynini aracın şasesine güzelce monte edin.. Beyinde aliiminyum soğutucu vardır ama yaz aylarında ısınma daha yüksek oluyor bu ısıyı kaportaya tam iletmesini sağlarsan ateşlemede hiç kayıp yaşamassın. ve motor bölmesine koymayın beyni.. Kaputun hava nözüllerinin olduğu bölgeye koyun..

Kardeşim bilgi için teşekkürler fakat beyni motorun sağ tafafına monteledik orjinal yerinde ayak ve montaj yeri olmadıgı için hemde su almaması için bunu yaptık gayet güzel oldu şimdilik montajı güzel oldugu için ısınacağını tahmin etmiyorum bilgi için sağol  :saygılar

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #637 : 28 Mayıs 2012, 15:17:51 »
Araca çeki demiri montajı sonrası dün sonunda + karavan projesi başladı dün karavanı çektik eski fabrika yanına orda içini komple söktük dışınada bi su tutturdum sonucunda yerine çektim karavanı ve iç dekorasyon projesi çizimi başladı.  ;)

Dünden bir kaç foto  :D

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #638 : 28 Mayıs 2012, 15:29:48 »

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #639 : 28 Mayıs 2012, 16:03:33 »
Bir değişiklik olmaz ise şimdi karavan iç plan projesi bu şekilde olucak biraz önce boyacı arkadasım geldi çarşamba boyaya brakıcam karavanı  :saygılar

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #640 : 28 Mayıs 2012, 18:15:04 »
kolay gelsin çok güzel olur eminim şeyi merak ettim karavanı çekişi nasıl arabanın rampada falan dur kalk yapılıyor mu?

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #641 : 28 Mayıs 2012, 19:16:27 »
kolay gelsin çok güzel olur eminim şeyi merak ettim karavanı çekişi nasıl arabanın rampada falan dur kalk yapılıyor mu?
asırı rampalarda falan zorlar ister istemez ama genel anlamda bi sorun yok kalkıyor rampada falan  bu karavanı almamım % 90 lık nedeni hafif olmasıydı zaten toplamda 500 kg geliyordu sökmeden önceki hali fren olarakta karavanın ayrı bir güzelliği otomatik sistem aracta frene basınca karavan öne dogru yüke bindiğinde o da firen yapıyor onuda tes ettim ani frende karavan kızaklama dahi yapıyor  yani her konumda küçük arac için en ideal karan diyebilirim  :saygılar

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #642 : 28 Mayıs 2012, 21:49:28 »
kanka hızını alamadın karavan aldın onuda topluyorsun ya sonra ne olacak çok merak ediyorum hakikaten :D bu hızla seni kimse tutamaz  ;D ;D ;D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #643 : 28 Mayıs 2012, 22:43:26 »
asırı rampalarda falan zorlar ister istemez ama genel anlamda bi sorun yok kalkıyor rampada falan  bu karavanı almamım % 90 lık nedeni hafif olmasıydı zaten toplamda 500 kg geliyordu sökmeden önceki hali fren olarakta karavanın ayrı bir güzelliği otomatik sistem aracta frene basınca karavan öne dogru yüke bindiğinde o da firen yapıyor onuda tes ettim ani frende karavan kızaklama dahi yapıyor  yani her konumda küçük arac için en ideal karan diyebilirim  :saygılar

karavanıda bitirince istanbul sakarya organizasyonlarınada bekliyoruz:D