Gönderen Konu: tüm projeler satıldı  (Okunma sayısı 277113 defa)

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
Ynt: yeni proje mk1 RABBİT :)
« Yanıtla #462 : 02 Nisan 2012, 21:09:30 »
taman Oktayım beklerim canım kardeşim. :tamamdir

:tamamdir    :tamamdir    :tamamdir

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #463 : 02 Nisan 2012, 21:11:14 »
Valla bana kalırsa arkada zaten yarım dodik lastiklerinden var. öne de mutlaka düşün. hatta arkayı da tam lastik ile mutlaka değiştir. görüntüsünü çok ama çok değiştiriyor.

eşim Trabzon'lu. nasipse bu yaz gelebilirsek canlı görmeyi çok isterim gerçekten. hayırlısı artık.

Allah güle güle kullanmayı nasip etsin. kem gözlerden sakınsın. boncuk gibi araba Maaşallah. rengiyle, temizliğiyle, yapılan işçilikle 4-4lük oldu. bir önceki mesajımda belirttiğim gibi. 11 numara olmuş 10 üzerinden.

Dodik olayını zamana bırakalım kardeşim bakalım ilerde olabilir

Gelirsen mutlaka haberleşelim kardeşim hem arabayı görürsün hemde tanısmıs oluruz

Sağol kardeşim amin

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #464 : 02 Nisan 2012, 21:12:24 »
Erhan sen aracı oktaya teslim et bence.. Sendeki araçta güzelce bir elden geçsin sonra garaja kuş tüyü yatak falan eklersin..  :tamamdir

Yapıcam kardeşime bir iyilik havalar bi acsın   ;)  :tamamdir  :sevgi:

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #465 : 02 Nisan 2012, 21:13:57 »
abi ben de yaptırırsam zaten trabzonda yaptırmayı düşünüyorum. Oktayın ustaları yada tanıdık sanayicii bir abim var onun arkadaşlarına. fakat maliyet abi bayağı yüksek gibi :( benim max boya kaportaya verebileceğim para 2000 lira. Benim araç da Oktayınki gibi full orjinal hatları düzgün restorasyon işine girmediğim için bilmiyorum ne para çıkacak. Oktay bi tamamlasın fındıklıya gelecek ona tavan üstü bagaj sözüm var onu takarken bol bol muhabbet edecez artık bakalım..

:tamamdir   :sevgi:   :tamamdir Arac tamamen bitince yapılan işlemler ve listeyi tüm arkadaşlarla paylasıcam sana bizzat özel liste cıkarıcam kardeşim  :sevgi:   :)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #466 : 02 Nisan 2012, 21:24:12 »
:tamamdir   :sevgi:   :tamamdir Arac tamamen bitince yapılan işlemler ve listeyi tüm arkadaşlarla paylasıcam sana bizzat özel liste cıkarıcam kardeşim  :sevgi:   :)
biz o listeyi çay içerken karşı karşıya konuşacaz Oktayım sikinti yok :tamamdir  ;)
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2012, 21:25:13 Gönderen: braveheart53 »

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #467 : 02 Nisan 2012, 22:49:23 »
bu konuyla ilgili mk1'in ağır abileri, doktorları gerekli olan herşeyi söylemişler bizde sadece kazasız belasız binmek nasip olsun demek düşer.  :melek:
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #468 : 02 Nisan 2012, 23:42:09 »
maşallah jantlar benim beklediğimden daha güzel olmuş. Stoplarda arabayı daha yeni gösteriyor ama füme stop bence tamamlar arka kısmı :) güle güle kullan abi bence harika bi keyif arabası olmuş

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #469 : 03 Nisan 2012, 00:28:34 »
Oktay abi gördüğüm kadarıyla lastiklerimiz aynı Starmaxx Ultrasport modeli lastik ebatları kaç peki ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #470 : 03 Nisan 2012, 11:59:29 »
abi ben de yaptırırsam zaten trabzonda yaptırmayı düşünüyorum. Oktayın ustaları yada tanıdık sanayicii bir abim var onun arkadaşlarına. fakat maliyet abi bayağı yüksek gibi :( benim max boya kaportaya verebileceğim para 2000 lira. Benim araç da Oktayınki gibi full orjinal hatları düzgün restorasyon işine girmediğim için bilmiyorum ne para çıkacak. Oktay bi tamamlasın fındıklıya gelecek ona tavan üstü bagaj sözüm var onu takarken bol bol muhabbet edecez artık bakalım..

Erhan orj. karoserin var çürüğünde tahminimce yoktur ve aracında orj boyası var çok üzülmessin sadece makyajlamada aksesuara para harcarsın..  2000 tlye kaporta boyadan çıkarsın renk değiştirme yapmassan...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #471 : 03 Nisan 2012, 13:44:59 »
Erhan orj. karoserin var çürüğünde tahminimce yoktur ve aracında orj boyası var çok üzülmessin sadece makyajlamada aksesuara para harcarsın..  2000 tlye kaporta boyadan çıkarsın renk değiştirme yapmassan...
abi çamurluklarda macpiyellerde çürük felan yok sadece yedek lastiğin konduğu yerde çürük var. renk değişimi yapacam abi füme düşünüyorum eğer toplarsam. bi Oktay bitirsin bakalımda bakacaz. bulunduğum ilçede ben yaşlarda bir usta var adam diyo ki senin arabayı fabrikadan çıktığı gibi yaparım ama ben güvenemiyorum :D ve bana dediği fiyat; çok fazla çürüğü yoksa 300 liraya yaparım. 1200 lira da tanıdık ustaya fırınlı boy ayaptırırım araç sıfır olur diyor. ben de arabayı mundar edecekler diye güvenemiyorum :D Abi makyajlama benim sadece ilk etapta yapacağım cabriyo tampon bulabilirsem takacam gerisi ilerleyen zamanlarda da yavaş yavaş yapabilirim.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2012, 13:45:55 Gönderen: braveheart53 »

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #472 : 03 Nisan 2012, 19:14:58 »
biz o listeyi çay içerken karşı karşıya konuşacaz Oktayım sikinti yok :tamamdir  ;)

:tamamdir  :tamamdir  :tamamdir  :tamamdir

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #473 : 03 Nisan 2012, 19:15:24 »
bu konuyla ilgili mk1'in ağır abileri, doktorları gerekli olan herşeyi söylemişler bizde sadece kazasız belasız binmek nasip olsun demek düşer.  :melek:

Amin kardeşim sağol  ;)  :sevgi:

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #474 : 03 Nisan 2012, 19:15:51 »
maşallah jantlar benim beklediğimden daha güzel olmuş. Stoplarda arabayı daha yeni gösteriyor ama füme stop bence tamamlar arka kısmı :) güle güle kullan abi bence harika bi keyif arabası olmuş

Sağol kardeşim  :saygılar   :sevgi:

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #475 : 03 Nisan 2012, 19:16:19 »
Oktay abi gördüğüm kadarıyla lastiklerimiz aynı Starmaxx Ultrasport modeli lastik ebatları kaç peki ?

Evet aynı kardeşim ebatlar 195 / 45 / 15