Gönderen Konu: tüm projeler satıldı  (Okunma sayısı 277178 defa)

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
Ynt: yeni proje mk1 RABBİT :)
« Yanıtla #336 : 28 Mart 2012, 17:54:26 »

arka koltukdan ufak bir kare  ;)

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #337 : 28 Mart 2012, 19:47:03 »
maşallah ne çabuk yapıldı bitti böyle :)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #338 : 29 Mart 2012, 01:09:13 »
emeğine sağlık... sanırım tamponlar siyah kalsaydı daha iyi olurdu  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #339 : 29 Mart 2012, 01:46:26 »
Maşallah Oktay abim güzel olmuşta keşke logosuz panjur yerine orjinal tek farlı panjurunu taksaydın :tamamdir
:bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:
Sağol kardeşim ben sevmiyorum orjinal panjur yalan yok ama aracı bitirelim ilerde oynama yapabiliriz sonucta 4 vidaya bakar :)  :sevgi:
panjura dokunmaa gayet mükemmel duruyor.. :tamamdir :tamamdir içteki mavi karosere siyah bant çek bence panjurun arasında içerideki mavilik  biraz sırıtıyor gibi Oktayım.

Çevrimdışı zamazingo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #340 : 29 Mart 2012, 14:50:22 »
Herşey hayalimdeki gibi şu anda.Hayalimi gerçekleştiriyorsunuz diyebilirim...Logosuz panjur,far kaşı,tatlı bir boya,güzel bir döşeme...Buna şöyle güzel bir komple egzoz...Hangi firma olduğunu hatırlamıyorum ama mk1 için üretilmiş manifolt,ara borular,son susturucu vardı...Çok tatlı olacağına şüphem yok.Takipteyim hocam.Fotoğraflar gitsin bırakma işin ucunu,bozma moralini.Sırf senin konuya bakmak için açtım bilgisayarı.Mükemmel.En son pro makine ile bize bir wallpaper verirsin artık şöyle en hd olanından.:)Kolay gelsin.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #341 : 29 Mart 2012, 15:01:40 »
ellerine sağlık.mükemmel olmuş gerçekten. logosuz panjur benim de hedefimdeki mk1'in olmazsa olmazlarından birisi. yapılan olumlu yorumlardan bir tanesi panjur içinden görülen mavi kısımların da siyaha boyanması bence de gerekli bir rötuş.

1-2 yıl önce yurt dışı mk1'lerinden birisinde görmüştüm gövde rengi tampon boyamasını ve çok beğenmiştim. aklımda yanlış kalmadıysa o da aynı renk maviydi. tek farkla onda tamponun alt kısmı siyahtı. üst kısmını maviye boyamıştı. bu şekil bir rötuş da düşünür müsün bilmiyorum.

10 numara olmuş şekli.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #342 : 29 Mart 2012, 15:02:00 »
Ya bu tamponlarla ilgili Oktay arkadaşıma yardımcı olabilecek bir arkadaşımız yokmu ?? Emeği gölgeliyecek gibi .. tabiki benimkide bir görüş açısı ve zevktir yanlış anlaşılmasın.. :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #343 : 29 Mart 2012, 17:21:57 »
Bu renge gidecek aracı daha güzel göstericek tek tampon demir olanı. Araçta crom aksam kullanılmadığı içinde siyah demir tampon 10 numara durucaktır.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #344 : 29 Mart 2012, 18:04:58 »
maşallah ne çabuk yapıldı bitti böyle :)

Sağol kardeşim 2 aydır iş yerime sadece akşamları gidiyorum kardeşim  :-X haliyle de biraz çabuk ilerledi.

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #345 : 29 Mart 2012, 18:05:49 »

Sağol kardeşim o kadar çok araştırma ve düşündümki zevk meselesi ama tamponlar böle olmasa idi bu kadar iyi görünmezdi  :sevgi:

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #346 : 29 Mart 2012, 18:06:50 »
:bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:panjura dokunmaa gayet mükemmel duruyor.. :tamamdir :tamamdir içteki mavi karosere siyah bant çek bence panjurun arasında içerideki mavilik  biraz sırıtıyor gibi Oktayım.

Bu yorumu boyacı arkadasım bile yaptı kanka araba yürüyünce getir orayı siyah yapalım die  ;)  :saygılar  :tamamdir

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #347 : 29 Mart 2012, 18:08:34 »
Herşey hayalimdeki gibi şu anda.Hayalimi gerçekleştiriyorsunuz diyebilirim...Logosuz panjur,far kaşı,tatlı bir boya,güzel bir döşeme...Buna şöyle güzel bir komple egzoz...Hangi firma olduğunu hatırlamıyorum ama mk1 için üretilmiş manifolt,ara borular,son susturucu vardı...Çok tatlı olacağına şüphem yok.Takipteyim hocam.Fotoğraflar gitsin bırakma işin ucunu,bozma moralini.Sırf senin konuya bakmak için açtım bilgisayarı.Mükemmel.En son pro makine ile bize bir wallpaper verirsin artık şöyle en hd olanından.:)Kolay gelsin.

Sağol kardeşim bu güzel yorumundan ötürü cok teşekkür ederim en son pro fotolar olucak inş. eksoz durumuna gelince başka bir plan var aklımda yapınca herkesle paylaşıcam  ::)  :sevgi:

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #348 : 29 Mart 2012, 18:12:45 »
ellerine sağlık.mükemmel olmuş gerçekten. logosuz panjur benim de hedefimdeki mk1'in olmazsa olmazlarından birisi. yapılan olumlu yorumlardan bir tanesi panjur içinden görülen mavi kısımların da siyaha boyanması bence de gerekli bir rötuş.

1-2 yıl önce yurt dışı mk1'lerinden birisinde görmüştüm gövde rengi tampon boyamasını ve çok beğenmiştim. aklımda yanlış kalmadıysa o da aynı renk maviydi. tek farkla onda tamponun alt kısmı siyahtı. üst kısmını maviye boyamıştı. bu şekil bir rötuş da düşünür müsün bilmiyorum.

Sağol kardeşim   :) Zamanla belki oynaya biliriz renklerle fakat şimdilik bence mükemel oldu böyle. panjur altı direkler siyah olucak ::) :tamamdir

10 numara olmuş şekli.

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #349 : 29 Mart 2012, 18:17:35 »
Ya bu tamponlarla ilgili Oktay arkadaşıma yardımcı olabilecek bir arkadaşımız yokmu ?? Emeği gölgeliyecek gibi .. tabiki benimkide bir görüş açısı ve zevktir yanlış anlaşılmasın.. :tamamdir

Yok kardeşim çıkmadı öle bir arkadaş :)  ???