Gönderen Konu: tüm projeler satıldı  (Okunma sayısı 277223 defa)

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
Ynt: yeni proje mk1 RABBİT :)
« Yanıtla #322 : 27 Mart 2012, 20:48:38 »
Hocam gayet güzel gidiyor.Aracı yaparken biraz yalıtıma da önem vermenizi tavsiye ederim.Kaput altı,taban döşeme izolasyonu yapan yerler var.Benim aracım varken çok özeniyordum söküp söküp temizlerdim.:(Ama artık yok.Projeyi takip ediyordum ancak yazmak anca nasip oldu.Kolay gelsin iyi forumlar.:)

Gerekeni yapıyoruz kardeşim araç tabanınıda yapıcaz fakat kaput izalasyonuna karşıyım nedeni bence hoş gözükmüyor.

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #323 : 27 Mart 2012, 22:34:50 »
yav heyecanla baktım dedim Oktayım şimdi resimle doldurmuş en az 1-2 saat oyalanırım zaman geçer dedim tık yok abi yaaa :D :D :sevgi:
nereye du resimler haoraya?

Çevrimdışı zamazingo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #324 : 28 Mart 2012, 12:52:20 »
Hocam projede bir sessizlik oldu. :)Sonuca bağlamadan biraz fotoğraf paylaşsanız hiç fena olmaz.:)Kolay gelsin.

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #325 : 28 Mart 2012, 13:58:14 »
yav heyecanla baktım dedim Oktayım şimdi resimle doldurmuş en az 1-2 saat oyalanırım zaman geçer dedim tık yok abi yaaa :D :D :sevgi:
nereye du resimler haoraya?

Kanka ya çektim çok resim pc ye attım da resimleri tıklayınca sanki poz yanmış gibi görüntü bozuk çogu gitti  :-[ anlamadım bişey bende kurtar bildiğim resimleri ekliyorum şimdi

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #326 : 28 Mart 2012, 13:59:00 »
Hocam projede bir sessizlik oldu. :)Sonuca bağlamadan biraz fotoğraf paylaşsanız hiç fena olmaz.:)Kolay gelsin.

Sağol kardeşim sessizlik fotoların bozulmasından dolayı oldu bendede bi moral bozuklugu kurtara bildiğm fotoları ekiyorum şimdi.

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #327 : 28 Mart 2012, 14:04:21 »
dün ve bu sabah yapılan işler ön arka tamponum boyadan aldım yerine taktık aynı şekilde far kasınıda yerine taktım ön sinyallerde takıldı araç hala döşemede arka koltugun dikimi yapılıyor.
Yapılan işlere fotolar çekildi yanlı fotolar ne oldu anlamadım kaybettik  :-[

kurtarılan fotolar bugunden güncel

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #328 : 28 Mart 2012, 14:15:33 »
maşallah abi cok guzel gidiyor yanlız arka stopların beyaz olan kısmına siyah film cekersen daha güzel durucak gibi geldi bana ;) geri kalanı cok iyi  :tamamdir

Çevrimdışı zamazingo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #329 : 28 Mart 2012, 14:25:30 »
Hocam böyle ufak şeyler için moral bozmaya gerek yok ki yaa.:)Canın sağolsun.Fotoğraf dediğin nedir ki.Daha sen şu arabayı topla da bir pro makine ile çekim yaparsın.:)Bu renk çok tatlı olmuş yaa.Far kaşıda çok yakışmış stoplarda.Arka sileceği iptal etmişsin galiba.:)İyi oluyordu yaa.Benim arabanın en sevdiğim yeriydi.

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #330 : 28 Mart 2012, 14:44:31 »
maşallah abi cok guzel gidiyor yanlız arka stopların beyaz olan kısmına siyah film cekersen daha güzel durucak gibi geldi bana ;) geri kalanı cok iyi  :tamamdir

Sağol kardeşim evet haklısın  stoplara yorum cok oldu bakalım arac bitsin bi değişiklik yaparım olmazsa ama film falan olmaz bu orjinal şekilde olur  ;)

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #331 : 28 Mart 2012, 14:48:20 »
Hocam böyle ufak şeyler için moral bozmaya gerek yok ki yaa.:)Canın sağolsun.Fotoğraf dediğin nedir ki.Daha sen şu arabayı topla da bir pro makine ile çekim yaparsın.:)Bu renk çok tatlı olmuş yaa.Far kaşıda çok yakışmış stoplarda.Arka sileceği iptal etmişsin galiba.:)İyi oluyordu yaa.Benim arabanın en sevdiğim yeriydi.

Böyle güzel yorum için sağol kardeşim arka silecek iptal değil henüz takmadım sadece yeni fotolar ile projeye devam edicez artık..
« Son Düzenleme: 28 Mart 2012, 14:49:00 Gönderen: oktaygedikli »

Çevrimdışı zamazingo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #332 : 28 Mart 2012, 15:00:34 »
Hadi bakalım.Döşeme fotoğraflarını 4 gözle bekliyorum.Nasıl bir şey yaptırıyorsun hocam biraz ipucu alalım mı? :D
Sunroof da hiç fena durmuyor hani.Güzel oldu güzel.Kaput açık fotoğrafları da bekliyorum.Böyle araç toplarken en çok dikkat ettiğim yerlerden birisi motor ve aracın altı...Bir adet Renault 12 gordini vardı.O kadar güzel toplanmış ki anlatamam...Aracın altında bile çizik,vuruk yoktu...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #333 : 28 Mart 2012, 15:48:53 »
Maşallah Oktay abim güzel olmuşta keşke logosuz panjur yerine orjinal tek farlı panjurunu taksaydın :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #334 : 28 Mart 2012, 17:47:41 »
Hadi bakalım.Döşeme fotoğraflarını 4 gözle bekliyorum.Nasıl bir şey yaptırıyorsun hocam biraz ipucu alalım mı? :D
Sunroof da hiç fena durmuyor hani.Güzel oldu güzel.Kaput açık fotoğrafları da bekliyorum.Böyle araç toplarken en çok dikkat ettiğim yerlerden birisi motor ve aracın altı...Bir adet Renault 12 gordini vardı.O kadar güzel toplanmış ki anlatamam...Aracın altında bile çizik,vuruk yoktu...

Kardeşim döşeme orjinal döşemesi hatalarını düzeltip temizlenip takıcaz ön 2 koltuk konuya eklediğim cabrio koltukları arka koltuga yeni döşeme ve kendinden başlıklı yaptık. motoru henüz atmadık hidrolik direksiyon beklemedeyim gelince onuda atıcaz fotolar bolca eklenicek  :saygılar

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #335 : 28 Mart 2012, 17:49:06 »
Maşallah Oktay abim güzel olmuşta keşke logosuz panjur yerine orjinal tek farlı panjurunu taksaydın :tamamdir

Sağol kardeşim ben sevmiyorum orjinal panjur yalan yok ama aracı bitirelim ilerde oynama yapabiliriz sonucta 4 vidaya bakar :)  :sevgi: