Gönderen Konu: lütfen yardım acilllll lpg ile başım dertte  (Okunma sayısı 3055 defa)

Çevrimdışı fatihguven7

• Profili Görüntüle
lütfen yardım acilllll lpg ile başım dertte
« : 24 Aralık 2011, 17:34:16 »
merhaba arkadaşlar 2006 golf 5 primeline aracım var sorunum şu; araç benzindeyken hiç bir sıkıntısı yok fakat lpg ye geçtiğinde rolantide çalışırken devir saati yalpayama yapıyo aracım stop edecekmiş gibi oluyo etmeden araç kendi kendine gaz veriyomuş gibi oluyo.aracı gösterdim boğaz kelebeği dediler temizlettim adaptasyon yaptırdım sonra gaz ayarını yaptırdım ama sonuç yok bide bujileri değiştireceğim bakalım ne olacak.. başına böle bişey gelen varsa yada duymuşta olabilir fikirlerinizi bilmek isterim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
Ynt: lütfen yardım acilllll lpg ile başım dertte
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2011, 17:36:50 »
lpg enjektörlerinden olabilir diye düşünüyorum  :-\
H.G WORKS

Çevrimdışı ŞEREF84

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2011, 14:53:55 »
Arkadaşım bende 2003 honda jazz vardı senin anlattıgının aynısı ondada vardı markası lavatoydu biraz kötü haber gibi olacak ama benimkininde herseyine bakılmıştı hiçbir çözüm yok dediler beyin hatada vermiyordu ama sorun beyinden çıktı ve ikinci el çıkma beyin taktılar kendi garantileri kapsamında ve inanırmısdın kız gibi oldu araba maliyeti 180-200 tl arası benden sana tavsiye olsun inşallah düzelir beni mahvetmişti o olay araba sürmekten yılmıştım gazdayken  :saygılar

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Aralık 2011, 16:27:21 »
senin ilacın bende kardeş..
1. lpg enjektöre bağlanan 4 hortum var, onun sıralamalarını kontrol ettir. bi tanesi bile yer değiştirse o sıkıntı oluyor..
2- enjektörü kontrol ettir.
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı fatihguven7

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2011, 17:19:27 »
arkadaşlar teşekkür ediyorum ben erzurumda yaşıyorum burda işi bilen lpg ustası yok malesef olur yapar diyorlar böyle bineceksin diyorlar malesef bide sizlerin dediklerini sorayım bakalım ne diyecekler.inşallah hallederiz bakalım .teşekkrler arkadaşlar

Çevrimdışı taksici19

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2011, 19:54:52 »
en iyisi gazı iptal ettir bu araçlara gaz yaramıyor :saygılar