Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: POLO 6R Spor Yay (Dizel ve Benzinli)  (Okunma sayısı 109055 defa)

Çevrimdışı ByRePLiCa

• HASTASIYIZ DEDEEE
Ynt: POLO 6R Spor Yay (Dizel ve Benzinli)
« Yanıtla #98 : 17 Haziran 2012, 19:49:49 »
arkadalar öncelikle kusura bakmayın yanlış bir bilgi vermiş oldum sizlere bundan dolayı düzeltme yapıyorum 5 cm lik yayı takmayın demiştim ama artık fikrimi değiştiriyorum sebebi ise benim yaylarımı takarken işini bilmez ustaların amortisörü patlatmaları işi ustasına yaptırın bir numara bence nam amortisor işin ehli amortisörlerimi gittim yaptırdım onlara ve su anda anlatamam ne kadar güzel olduğunu hiç bir fark yok orjinalinden sürtme mürtme çukurmuş konformuş en ufk bir sorun yok bilginize içiniz rahat olsun takın 5 cm lik yay isteyende gelip görebilir deneyebilir ulaşmanız yeter
istanbulun neresindesin bigün gelip kullanmak isterim aracını
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU

« Yanıtla #99 : 18 Haziran 2012, 09:08:58 »
istanbulun neresindesin bigün gelip kullanmak isterim aracını

Ö.M geçtim telefonumu irtibata geçebiliriz

« Yanıtla #100 : 04 Ağustos 2012, 02:01:58 »
konfora gerek yok 5 cm takın kafanız rahat olsun soranada elleme sekelesın dersın :))))

« Yanıtla #101 : 04 Ağustos 2012, 15:24:59 »
Merhabalar bende aracıma 17 jant ve yay takmak istiyorum. Birkaç sorum olacak ;

1- lastik ebatı ne olmalı malum TR şartları
2- Polo 6R lerin yayları malum sert , spor yay takılırsa daha sertleşir mi yoksa çok hissettirmez mi?
3- 17 jant 1.4 araçta çok kasma yapar mı?

« Yanıtla #102 : 05 Ağustos 2012, 22:34:47 »
dct mehmet kardeşim uzun suren arastrmalarıma göre en mantıklısı coılover ben siparşini verdım denıcem sonucta 450 tl ye coılover mantıklı daha kımsedende sıkayet yok antalyada yaşıyorum 4 arkadaş var polo 6r e takmıslar on numara dıolar bakalım darısı başıma :))

« Yanıtla #103 : 05 Ağustos 2012, 22:35:37 »
ayrıca tavsıyem 16ınc jant 17 aracı yorar bence