Gönderen Konu: arkadaşlar,lpg markası önerirmisiniz  (Okunma sayısı 10314 defa)

Çevrimdışı ekrem_mkIV

• Profili Görüntüle
Ynt: arkadaşlar,lpg markası önerirmisiniz
« Yanıtla #28 : 24 Aralık 2011, 15:55:15 »
BMW lerim olmak üzere 4 aracıma ve 2 golf 4 e taktırdım. MAHAŞALLAH 10 numara *****  tek marka bu işin ilk markası 1968 den beri işi sadece bu LOVATO  yanlız en son çıkan versyonu takdır easy fast plus. son yazılım (sürekli kendini geliştiren marka)

Çevrimdışı GolfIV46

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 26 Aralık 2011, 11:36:59 »
Merhaba.Bende çok uğraştım taktırmamak için ama gönlüm pek istemese de Lpg taktırdım. Bir hafta bile olmadı daha taktıralı. Henüz bir şey anlamış değilim. Bu hafta içerisinde tekrar gidip ayar yaptıracağım. Bende çok araştırdım. Marka pek önemli değil. Önemli olan ustalık ve işçilik. Ayarı yaptırdıktan sonra durumu tekrar anlatırım.

Çevrimdışı GolfIV46

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 26 Aralık 2011, 11:38:36 »
Merhaba.Bende çok uğraştım taktırmamak için ama gönlüm pek istemese de Lpg taktırdım. Bir hafta bile olmadı daha taktıralı. Henüz bir şey anlamış değilim. Bu hafta içerisinde tekrar gidip ayar yaptıracağım. Bende çok araştırdım. Marka pek önemli değil. Önemli olan ustalık ve işçilik. Ayarı yaptırdıktan sonra durumu tekrar anlatırım.
Markayı yazmayı unuttuğumu fark ettim. Atiker Safe fast taktırdım.Arıza lambası falan da yanmıyor bu arada.