Gönderen Konu: Aracımın Sigorta Kutusu Ve Kapı Açıkken Far Açık Uyarısı Vermemesi  (Okunma sayısı 9892 defa)

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
Arkadaşlar Merhaba bu araç konularında o kadar takıntılıyımki bir daha 2.el araç alamayacağım herhalde neyse konumuz far açık kalınca kapıyı  açınca bi ses gleiyor ya işte o benim 6n polomda gelmiyor. Sigorta kutusuna filan baktım ama o sese ait bir sigorta gçzüme çarpmadı. Bi bakarmısınız bide siz görebilecekmisiniz?

Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
sadece sigortadan olmayabilir
buzzer denen parça da bozuk olabilir göstergelerin içinde ses çıkaran hoperlör

yakıt bitince bip ikazı veriyor mu?
şayet veriyorsa buzzer sağlamdır muhtemelen
kolay gelsin
kazasız belasız kullanın
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
Yakıt bitincedemi ses geliyor? ışık yanıyor fakat ses seda yok kafaya taktım hocam bu arabanın herşeyini yaptıracağım. Paneli söktürmemizmi lazım? Sökünce panel eskisi gibi orjinal dururmu? Ve tam olarak gösterge panelimi sökülecek sadece yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
muhtemelen gösterge paneli sökülür sökülmesi gerekiyorsa o da buzzer arızalıysa
6n lerde yakıt bitince uyarı var mı bilmiyorum

kapı swichleri sağlam mı?
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2011, 21:57:06 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Yakıt biterken bende de ses gelmiyor, ama kapıyı açınca uyarı sesi veriyor. Gösterge sökmek zor değil ama çok dikkatli olmak gerekiyor. Kırılıp zarar görebilecek parçalar var. Düzgün sökülür takılırsa açıldığı belli bile olmaz.

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
Hocam kapı siwtchleri sağlam tamir ettik hatta fakat yine ses yok sanırım panel sökülecek onuda servisemi söktürsem yok sa siz tarif etsenizde benmi söksem?

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Elinizden geliyorsa siz yapın, ben 2 sene önce sökmüştüm açıkçası tam hatırlamıyorum. Ben de bilmeden başlamıştım, söktükçe gerisi geldi :) Forumda bilenler vardır kesin, görürlerse yazarlar. Ama yine de dikkatli olmanız gerek, yaptığınız hata masrafa yol açabilir.

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
far uyarı sesi önceden bendede vardı ama artık yok o 6nlerin kronik sorunu sanırım :) ama benzin uyarı sesi zaten 6nlerde yok

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
o kapi acikken cikan sen takometrenin ustunde arkadaslar ve ole kola kolay tamir edilecek yada degisecek bisey degil bendede bozuldu ufak twitterla denedik yine tik yok yani devrelerde bisey olma ihtimalide var

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
Hocam takometre dediğiniz tam olarak nedir tam olarak nerededir bilgi verebilirmisiniz?

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
bende 96 model polo var benim araçta ses sigorta kutusunda röleler var onlardan birinden geliyor onları bi kontrolet

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
Hocam takometre dediğiniz tam olarak nedir tam olarak nerededir bilgi verebilirmisiniz?
km saati

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
bende 96 model polo var benim araçta ses sigorta kutusunda röleler var onlardan birinden geliyor onları bi kontrolet

Hocam resimlere bakarsan senin aracınla benim aracımın sigorta kutusu farklı

Çevrimdışı zedok

• Profili Görüntüle
Aynı sıkıntı benim aracımda da mevcut idi çözümü kontağın içinde plastik bir parça var onun değişmesi gerekiyor tecrübe ile sabittir