Gönderen Konu: DONANIM EKLEME  (Okunma sayısı 15762 defa)

Çevrimdışı tarihcifss

• BORA 1.6 COMFORTLİNE....
    • Profili Görüntüle
Ynt: DONANIM EKLEME
« Yanıtla #14 : 19 Aralık 2011, 01:21:08 »
ben de taktırmayı  düşünüyorum inş..yorumlarınızı bekliorum..hangi sis güzel ,link olanlarsa verirse sevinirim..
BEŞKAZALI tarihcifss

Çevrimdışı ceza_srad_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 22 Aralık 2011, 20:33:26 »
merhabalar 2004 bora pasifik aracıma şimdiye kadar

zavoli lpg(1400 zavoli servis. 2.14pogaz pompa fiyatı ile ş.i. 23kryakıyorum maşallah ::) )
hız sabitleyici(yetkili servis 300tl)
kol dayama(aksesuarcıdan alıp monte edilme 30 tl)
ve motor sac muhafaza taktırdım(özel servis 120tl oypar)

şimd de

sis farı
park sensörü
cam ve kaput filmi düşünüyorum

sis farı için aşağıdaki ürün nasıl?

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/vw-bora-sis-fari-lam-ion-mercek-li-lambasi-seti-48773320?pnv=1

park sensörü orjinalinin uyarı düzeneği nasıl ses-görüntü ikaz şeklini soruyorum mümkünse fotoğraf çok güzel olur...
cam film ve kaput filmii için önereceğiniz veya önermeyeceğniz markalar nelerdir teşekkürler

Linkteki üründen bende aldım aynı satıcıdan hemde adınıza faturasıyla birlikte gönderiyor. Mercekli sislere gelince sisler güzel ama h3 ampülleri sarı yanmakta içinden cıkanları aksesuarcıdan beyaz yananlarla değiştirirseniz xenon 5000 K gibi görünüyor. benim kısalardan daha iyi ışık verio neredeyse sisleri bağlatırkende işin ehli bir elektrikciye getirmenizi tavsiye ederim cünkü bağlantı kablolarını sigortadan sıfırdan çekiyor hayırlı olsun şimdiden...

Çevrimdışı barguss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Aralık 2011, 14:56:44 »
sağolun hocam switch i de dğiştirdiniz mi yoksa arka sisler le bearaber mi yakıyorsunuz?

Çevrimdışı ceza_srad_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 31 Aralık 2011, 00:16:54 »
sağolun hocam switch i de dğiştirdiniz mi yoksa arka sisler le bearaber mi yakıyorsunuz?
switch değişmedi sadece bağlantı kabloları uygulandı arka sislerle beraber yanıyor ama orjinal avrupa arabaların arka sağ sis yanmaz (nedenini bilmiyorum) bağlatmak isterseniz sol taraftaki sislerden kablo cektirebilirsiniz.

Çevrimdışı olcaybayram

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Ocak 2012, 19:11:46 »
bendede 2004 bora pasific var arkadaslar ama düz vites yinede hız sabitleyici takılır mı?

Çevrimdışı MURAT0154

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Ocak 2012, 19:28:01 »
bendede 2004 bora pasific var arkadaslar ama düz vites yinede hız sabitleyici takılır mı?
takılabilir. hız sabitleyicinin şanzımanla bağlantısı yok her tip şanzımana uygulanabilir.