Gönderen Konu: Sonunda Tavan Döşemesini Yaptırdım. Tavan Sarkmasına Son...  (Okunma sayısı 15337 defa)

Çevrimdışı byturel

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar uzun bir araştırmalarımdan sonra Antalyada çok güzel harika tavan döşemesi yapan bir yer buldum. Antalyada ikamet edip birde tavan döşemesinden sıkıntılı olanlar beni ısrarla bulsunlar resimleri atamadım. Foto makinesi ile çekip atıcam. Yemin ederim fabrikasından çıkmış gibi oldu ne bir leke takarken, ne bir akma, sarkma  kenarda şişme bulaşma,  hiç bir şey olmadı. Tavanı yapan arkadaş vites topuzu ve direksiyon hariç her türlü kaplama ve döşeme yapabiliyormuş. Vites topuzu ve direksiyon için makinam yok dedi. Resimleri yarın sizlerle paylaşacağım.

130 TL ye yaptırdım bu arada fiyat da ii geldi. valla bu tavana 200 de dese adam helali hoş olsun. Benim gibi arabasına çiçek gibi,  gözü gibi bakanlar inanıyorum ki fiyattan kaçmaz.
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2011, 00:50:43 Gönderen: byturel »
"İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur." Mareşal Fevzi ÇAKMAK.

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
Ynt: Sonunda Tavan Döşemesini Yaptırdım. Tavan Sarkmasına Son...
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2011, 01:01:22 »
Orjinal kumaşından mı kullanıldı?
03.06.2005

Çevrimdışı byturel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2011, 01:05:38 »
Orjinal Kumaşı Sadece serviste var ben sordurdum özel istekle getirtiriyorsun 675 TL toplam kumaş bedeli. Sadece yapması bide bunun işçiliği var artık onu sen düşün. Bu arada taktığı kumaş orjinal kumaş ile birebir aynı değilse bende bu işi bırakıyorum bu kadar iddalı konuşuyorum. Abi adam gerçekten süper yaptı maşallah ya. Başında bekledim tam 2 saatte bitirdi.
"İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur." Mareşal Fevzi ÇAKMAK.

Çevrimdışı byturel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2011, 01:06:52 »
6 senede garanti veriyor. SAdece dikkat edeceğin tek şey ıslak bez ile sürtmeyeceksin. Yoksa garanti veremem abi diyor. Oda doğal olarak haklı saten öncekide o şekilde benden önce sürtmüşler salmış oda

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2011, 01:12:01 »
Orjinal derken,aracın kendi fabrika çıkışı döşemesiyle aynı kumaştan mı diye sordum?Fiyat olarak ta güzel bence.Peki kapı döşemeleri ne durumda sizin?Benimkiler sarkık şu an.
03.06.2005

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2011, 08:33:48 »
Sevindim. Şu kapı döşemelerine benimde bir çözüm bulmam lazım az da olsa sarkık

Çevrimdışı byturel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2011, 19:59:29 »
İnternette değildim. Kapı döşemeleri benimde sarkık sizde nasılsa bende de aynı. Kapı döşemelerini arabanın tavanı gibi aynen yaparım abi dedi. O garantiyide verdi haftayada kapı döşemelerini yaptırcam.

Çevrimdışı taner16

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Aralık 2011, 22:18:14 »
ARKADAŞLAR ACİL YARDIM BEKLİYORUM  ÇALIŞMAMA SORUNU 5-6 MARŞ DENEDİKTEN SONRA ÇALIŞIYOR AMA HER ZAMAN YAPMIYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.....

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Aralık 2011, 23:32:33 »
ARKADAŞLAR ACİL YARDIM BEKLİYORUM  ÇALIŞMAMA SORUNU 5-6 MARŞ DENEDİKTEN SONRA ÇALIŞIYOR AMA HER ZAMAN YAPMIYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.....
Bu nedir yahu?Şaka yapıyosun değil mi?Ya bununla ilgili yeni konu açın yada geçmiş konulara bakın. :t
03.06.2005

Çevrimdışı chemisamet

• DAS AUTO
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 Bora 1.6 SR
« Yanıtla #9 : 03 Aralık 2011, 23:35:49 »
Bu nedir yahu?Şaka yapıyosun değil mi?Ya bununla ilgili yeni konu açın yada geçmiş konulara bakın. :t
:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı byturel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Aralık 2011, 23:42:31 »
Panik yapda konuyu baltalama ya :) neyse.

Arkadaşlar tavan sarkması kapı döşemeleri sarkması, iç kapı çıtalarındaki döşemelerin kirliliği hepsine artık Son... En yakın zamanda yaptırıp resimleri paylaşacağım arkadaşlar. Birde bizim bu volkswagenlerdeki kapı kolları iç kapı kollarında bulunan mum kaplamalar eriyor arkadaşlar bunları 3M ile harika bir şekilde kaplıyor ben cesaret edip sökemedim tırnaklarını kırarım diye çünki ters tırnaklar bunlar işin ehlini bilmezsen çatırt diye kırılıyor içten tırnaklı. Vites topuzunun kenarları teyp konsolunun olduğu yerler ve iç kapı kolları 3M ile harika bir şekilde kaplıyor.

Çevrimdışı taşkınknbr

• Profili Görüntüle
Ee konu nie kapanmış arkadaşlar nerde fotolar :)

Çevrimdışı Prokizya

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1999 Golf 4
Fotoğraflar lazım gerçekten. Ayrıca bu 3M'in ürünü nasıl birşey acaba bilen var mı ? Ben soyuyorum gidiyor düz plastik kalıyor.