Gönderen Konu: Vwtr.net İSTANBUL PARK PİST Organizasyonu  (Okunma sayısı 111796 defa)

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vwtr.net İSTANBUL PARK PİST Organizasyonu
« Yanıtla #182 : 30 Kasım 2011, 19:04:01 »
İstanbul park çıkışı MGY ile Altanın okula koreliyi almaya gittiğimizde kapıda duran kızlar GTI içine atlayacaklardı neredeyse... MGY  :sevgi:

Deme yaaa.. Altan yarın okuldamısın kardeşim   :p

gtı kullanıcısı olarak çigerli bi gtı tatmalısın:)

Ciğeri böbreği bilmem ben. Alışık değilim bu kadar benzin parası vermeye. Sende alışık değilsin sanırım. Alerji yapabilir Hasan. Bilal geçmişten bu yana hep yüksek beygirli araçlar kullanmış ona koymaz :)  Bi LPG attırdınmı senin araca ohhh miss. Arada ben veririm geldiğinde bnm aracı gazlarsın olur biter. 2 haftada bir burdasın zaten :)
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2011, 19:05:51 Gönderen: HecctoR »
Referee

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #183 : 30 Kasım 2011, 19:11:27 »

Deme yaaa.. Altan yarın okuldamısın kardeşim   :p

Ciğeri böbreği bilmem ben. Alışık değilim bu kadar benzin parası vermeye. Sende alışık değilsin sanırım. Alerji yapabilir Hasan. Bilal geçmişten bu yana hep yüksek beygirli araçlar kullanmış ona koymaz :)  Bi LPG attırdınmı senin araca ohhh miss. Arada ben veririm geldiğinde bnm aracı gazlarsın olur biter. 2 haftada bir burdasın zaten :)

Ben de böyle düşünüyordum..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #184 : 30 Kasım 2011, 19:30:09 »
İstanbul park çıkışı MGY ile Altanın okula koreliyi almaya gittiğimizde kapıda duran kızlar GTI içine atlayacaklardı neredeyse... MGY  :sevgi:
Sever onlar güzel arabayı denendi test edildi  ;) ;) Tabi zamanında  :D Şimdi ciddi mod dayız hehe  ;D

Deme yaaa.. Altan yarın okuldamısın kardeşim   :p

Ciğeri böbreği bilmem ben. Alışık değilim bu kadar benzin parası vermeye. Sende alışık değilsin sanırım. Alerji yapabilir Hasan. Bilal geçmişten bu yana hep yüksek beygirli araçlar kullanmış ona koymaz :)  Bi LPG attırdınmı senin araca ohhh miss. Arada ben veririm geldiğinde bnm aracı gazlarsın olur biter. 2 haftada bir burdasın zaten :)
Siz gelin kapım açık herzaman şeklimi yaparım  :tamamdir
ADK

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #185 : 30 Kasım 2011, 20:38:41 »
http://www.flickr.com/photos/67158258@N04/ kendi resimlerim burada benim...

pist videolarım ve parkur videolarımda var onlarıda paylaşırım :)

Valla Alper aracının fotolarına bakmaya doyum olmuyor. Maaşallah. 41 kere Maaşallah hem de. rengiyle, jantları, stoplarıyla farlarıyla ben buradayım diye bağırıyor resmen aracın. Allah kaza bela vermesin. boya sedefli sanırım?

http://www.streetfire.net/video/5ani5-mk3-gti_2341473.htm

lap 4 :)

motor ve eksoz sesi çok tatlı geliyor da lider tempoyu çok düşük tutmuş ya. tam "hah işte geliyor o ses diyeceğimiz yerde frene abanmış. istisnasız hepsinde.

vesselam güzel bir gün geçirmişsiniz. güzel bir buluşma olmuş.  :)
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #186 : 30 Kasım 2011, 21:00:31 »
İstanbul park çıkışı MGY ile Altanın okula koreliyi almaya gittiğimizde kapıda duran kızlar GTI içine atlayacaklardı neredeyse... MGY  :sevgi:

bende geliyorum altann:) gtı hergün gezilcek araçç diiill bunu yine sölerimm:)
Valla Alper aracının fotolarına bakmaya doyum olmuyor. Maaşallah. 41 kere Maaşallah hem de. rengiyle, jantları, stoplarıyla farlarıyla ben buradayım diye bağırıyor resmen aracın. Allah kaza bela vermesin. boya sedefli sanırım?

motor ve eksoz sesi çok tatlı geliyor da lider tempoyu çok düşük tutmuş ya. tam "hah işte geliyor o ses diyeceğimiz yerde frene abanmış. istisnasız hepsinde.

vesselam güzel bir gün geçirmişsiniz. güzel bir buluşma olmuş.  :)
evet sesini begeniyorum aracımınn abartılı diiill derinden geliiyoo:) bizim gurup yavaşştı bende aradaa kaldım gazlıyamadım bidahaki sefere inş:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #187 : 30 Kasım 2011, 21:19:20 »
http://www.streetfire.net/video/5ani5-mk3-gti_2342217.htm

buda Hatıramızzz :) Altan elinee saglık güzel olmuşş:)  :D
Exclusive Garage

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #188 : 30 Kasım 2011, 21:49:55 »
hadi hasan ver şu satılık ilanını artık... daha sana gti alcaz  ;D  >:D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #189 : 30 Kasım 2011, 21:57:03 »
hadi hasan ver şu satılık ilanını artık... daha sana gti alcaz  ;D  >:D

sıra sanada gelicekk  can abi hhhahaa:) stok hala çevirmeye başla abi:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #190 : 30 Kasım 2011, 21:59:17 »
Bilal video açılmıyor ya  ::)

Bir sonraki aracım kesinlikle scirocco olucak ne zaman onu bilemem ama onun için kasıcam , istanbul parktakilere rakip olacam ahada yazıyorum buraya, en iyisi milli piyango biletlerini almaya başliyim ben  ;D
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2011, 22:04:22 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #191 : 30 Kasım 2011, 22:15:59 »
Bilal video açılmıyor ya  ::)

Bir sonraki aracım kesinlikle scirocco olucak ne zaman onu bilemem ama onun için kasıcam , istanbul parktakilere rakip olacam ahada yazıyorum buraya, en iyisi milli piyango biletlerini almaya başliyim ben  ;D

İnşallah diyelim kardeşim..  Benim hanımda scirocco istiyor. "ama tek kapı bu" diyorum, "farketmez" diyor:))
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #192 : 30 Kasım 2011, 22:17:33 »
İnşallah diyelim kardeşim..  Benim hanımda scirocco istiyor. "ama tek kapı bu" diyorum, "farketmez" diyor:))
Hasan Abi her arabayı bana verseler orasına burasına yapacak birşeyler düşünür bulurum stock haline , ama stock olupta bu kadar asil ,hırşın , güzel araba = scirocco  :sevgi: Allah hepimize nasip etsin  :tamamdir
ADK

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #193 : 30 Kasım 2011, 22:26:06 »
inş. altan ama zor biz o paraları veremyiz arabalara:) mk3 yeter bana :) bizimkside bmw diyip duruyo ama ruyasnda görcek bu gidişle ben kafayı yedim arkadaşlar mk3 den başka bişi yok aklımın kösesinde:) sonu yok derlerya harbi yok. bugun bi abi ile konuşştum. almanyadan ince conta gatirticekmiş. dedi saanaada alalım.. dedim alalım:) volantı hafiflet dedii:) bu abf ölmez isdedigiini yap dedi:) artık uzun vadeye yayıcam işleri vergi muayene yine sartsı beni:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #194 : 30 Kasım 2011, 22:36:20 »
Bizde araba hastalığı olunca doğal olarak çevre de etkileniyor , Kardeşim mesela 18 yaşına giricek tam volkwagenci ,Kız arkadaşım desen araba ile ilgili bilgisi, belkide normal araba bilgisi olan erkeklerden fazladır sayemde  :D Bazen kendi kendime diyorum hayat bundan ibaret değil diye ama hastalık işte en ince ayrıntıya kadar düşünüyor insan şunu yapim bunu yapim sonu yok valla bu işlerin yap yap bitmiyor.Allahtan forum var arkadaşlıklar varda insan kendisi gibi düşünen insanlarla vakit geçirip birşeyler yapınca enerjisini atıyor biraz ..
ADK

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #195 : 30 Kasım 2011, 22:38:03 »
inş. altan ama zor biz o paraları veremyiz arabalara:) mk3 yeter bana :) bizimkside bmw diyip duruyo ama ruyasnda görcek bu gidişle ben kafayı yedim arkadaşlar mk3 den başka bişi yok aklımın kösesinde:) sonu yok derlerya harbi yok. bugun bi abi ile konuşştum. almanyadan ince conta gatirticekmiş. dedi saanaada alalım.. dedim alalım:) volantı hafiflet dedii:) bu abf ölmez isdedigiini yap dedi:) artık uzun vadeye yayıcam işleri vergi muayene yine sartsı beni:)

kısa vadede tadından yenmez de orta vadede başına iş alırsın ince conta ile.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.