Gönderen Konu: HATASIZ SATILIK TEMİZ GOLF 2 veya 3 ARANIYOR  (Okunma sayısı 8162 defa)

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
Ynt: HATASIZ SATILIK TEMİZ GOLF 2 veya 3 ARANIYOR
« Yanıtla #14 : 14 Kasım 2011, 22:17:46 »
Benim aracımada bakabilirsiniz Gerçekten Masrafsız  ;)
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/golf-mk3-yeni-fotograflarimi-sayfa24-guncel-t20524.0.html
Arabayı çok güzel toplamışsınız tek tek tüm fotolara baktım.. Aracın ilanı varmı? Bir de boyaya takıldım resimlerde gayet iyi duruyor. Fakat fırın boya yapılmamış . Peki bir sıkıntı varmı? Döşemeleri aracın içi vs detaylı foto koyarmısınız?

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 15 Kasım 2011, 23:57:21 »
Arabayı çok güzel toplamışsınız tek tek tüm fotolara baktım.. Aracın ilanı varmı? Bir de boyaya takıldım resimlerde gayet iyi duruyor. Fakat fırın boya yapılmamış . Peki bir sıkıntı varmı? Döşemeleri aracın içi vs detaylı foto koyarmısınız?
aracı sıfırdan topladım aracıda gosteren boya oldugu için hata olmasını istemedim çok güzel bi işçilikle güzel bişi ortaya çıkardılar en ufak bir hata veya sırıtma yok.İçindede orj döşemeleri takılı sarkma vs herhangi bi şey yok  ;)

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 16 Kasım 2011, 09:37:46 »
Fiyat ne kadar düşünüyorsunuz?
İlanı varsa link koyarmısınız

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #17 : 16 Kasım 2011, 09:53:00 »

fırın boyanın esprisi yüksek sıcaklık uygulanarak kurutma süresinin kısaltılması. sıcak yaz günlerinde  yapılan ve layığıyla kurutma süresi uygulanan bir aracın boyası, fırın boyadan daha sağlıklııdır. bu kaporta ve araç karoseri için de geçerli. dışarıdan araca uygulananher tür ısı uygulaması bir boksöre atılan yumruk gibi sersemletir. boyayı çıkartmak için kullanılan ısı tabancası, direk ve bağlantı noktalarında uygulanan kaynak işlemleri, fırın boya vs.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı mehmet yıldız

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 18 Kasım 2011, 00:07:52 »
bir incele araç orjinal

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 18 Kasım 2011, 12:02:48 »
ben bile satmak istesem 16 derim arkadaş biraz abartmış bencede

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 18 Kasım 2011, 15:03:31 »
Fiyatı bana göre yüksek . Mal güzeldir ne isterse ister sahibi.. Hatırlayan varsa bende 06MCA23 2 kada jetta vardı 0 km gibiydi. Ben 14000 civarı istemiştim ama 9750 ye sattım. İstemek ayrı şey satmak ayrı diye düşünüyorum. Ben satılık araba arıyorum. :))

GTI - Sportline veya VR6 dışında düşünmüyorum. 1.8 olursa Klima,ABS vs Full olursa belki olabilir.
Duyan bilen olursa haberleşiriz:)
Bu arada benim Vectra mı da satıcam . o km Aile arabası almak isteyen değerini bilecek bir tanıdığınız varsa aracı makul bir fiytata vericem. Alım satım yapana vermem. Aracım orjinal 65000km de teleflex lpg takıldı. (1000euro) lastikleri vs sıfır hiçbir masrafı yok. Boya dahi yok.

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 18 Kasım 2011, 15:05:29 »
Fiyatı bana göre yüksek . Mal güzeldir ne isterse ister sahibi.. Hatırlayan varsa bende 06MCA23 2 kada jetta vardı 0 km gibiydi. Ben 14000 civarı istemiştim ama 9750 ye sattım. İstemek ayrı şey satmak ayrı diye düşünüyorum. Ben satılık araba arıyorum. :))

GTI - Sportline veya VR6 dışında düşünmüyorum. 1.8 olursa Klima,ABS vs Full olursa belki olabilir.
Bu arada benim Vectra mı da satıcam . o km Aile arabası almak isteyen değerini bilecek bir tanıdığınız varsa aracı makul bir fiytata vericem. Alım satım yapana vermem. Aracım orjinal 65000km de teleflex lpg takıldı. (1000euro) lastikleri vs sıfır hiçbir masrafı yok. Boya dahi yok.

abi ekledim seni msn'e konuşalım musait oldugunuzda

Çevrimdışı Baland

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 18 Kasım 2011, 19:28:45 »
abi ekledim seni msn'e konuşalım musait oldugunuzda
Tamamdır kabul ettim. Yalnız sürekli online olamıyorum aracın hakkında bana detay lazım. Detaylı foto vs ve özellikleri lazım. Mail at olur mu:?
Saygılar.

Çevrimdışı bugra54

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 19 Kasım 2011, 01:16:53 »

haklısınız fiyat biraz fazla sembolik olarakkoydum  :) ama 14.000 tl'aşagı vermeyı dusunmuyorum alan olmassada memnuyetle kullanırım çünkü aracımdan memnunum sakın demeyin memnunsun niye satıyorsun diye insanlar herzaman daha fazlasını istermiş bende ole yapıyorum  :D

Çevrimdışı mustafabey

• KIRŞEHİRLİ
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 30 Kasım 2011, 00:04:41 »