Gönderen Konu: neye niyet neye kısmet !  (Okunma sayısı 4300 defa)

Çevrimdışı emre

• Profili Görüntüle
neye niyet neye kısmet !
« : 05 Haziran 2009, 13:36:17 »
slm kardeşlerim bilisunuz ucunca bı araba arayısı ıcındeydık baya bı arabalara baktık hatta pert araclara bıle baktık (sadece mk1 lere bakıom bu arada) neysem araba ararken ne oldu ne ettı anlamadan bı anda motor aldım komık deme ne alaka araba ararken motor alıom :) mondialın 151 rc modelını aldım ınanın motor ozgurluk gıbı super bı duygu...

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
Ynt: neye niyet neye kısmet !
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2009, 13:46:24 »
Hayırlısı olsun ama dikkatli ol ;)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2009, 16:57:40 »
emre hayırlı olsun senin gibi 4 teker canavarını motor kesmez aman dikkatli ol arabada yaptıklarını motorda sakın ha  :D
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı emre

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2009, 00:51:10 »
Hayırlısı olsun ama dikkatli ol ;)

tesekkur ederım motorda ınsan ıster ıstemez korkuyo :)

emre hayırlı olsun senin gibi 4 teker canavarını motor kesmez aman dikkatli ol arabada yaptıklarını motorda sakın ha  :D

saol abım eh napak bu seferlık bole oldu ama arabadan vazgeçmiş deilim bu sadece karanbol oldu abı ınan cok keyıflı yaa hız ıcın deıl sadece keyıf ıcın bınıyom :)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2009, 01:50:21 »
bi motor başlığı açıcaz heralde sonunda  :)kazasız belasız dikkatli bin 5 seneyi buluyor kendi motorlarıma binmeye başlayalı trafikte öle mongollar varki zarar görmemen münkün değil malesef aman haa..

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2009, 10:54:57 »
az kaldı az, bende geliyorum :)
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2009, 11:46:42 »
keyfi çok güzelde emre cemin dediği gibi trafikte motor kullanana hiç saygı yok o yüzden  biraz riskli  :( birde kışın motor kullanmakta acayip keyiflidir karşıdan esen sıcak hava ve sürücü onları görünce ben üşüyorum  :D kıskandığım için yazıyorum işte keyifle bin ;)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #7 : 06 Haziran 2009, 20:19:02 »
 TR de motor özgürlüğü diye birşey yok.. Bendede copper var ama 1 yıldır yatıyor... Artık zevk vermiyor... Yollar sorunlu, 4 tekerler seni taşıt olarak hayatta görmüyor heleki 6-8 tekerleri hiç sorma... Bide kışın tam bir işkence... Afedersiniz ama ısınmak için işeseniz buz kesiyor :D

Mk1 nire Motor nire... Sen özüne dön bence sonra tilkinin döneceği yer bellidir :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı emre

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Haziran 2009, 14:35:48 »
erşan supersın yaa yorumun cok hosuma gıttı ıcımdekı mk1 askı bıtmıs deıl bıtemezde herseye ragmen mk1den vazgecmem.yaa burası (manisanın soma ilçesi)  ufak yer oldugu ıcın arabadan cok motor var hıc sorun olmuyo uzun yolda cok keyıf verıyoo

Çevrimdışı strtdriven

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Haziran 2009, 16:36:09 »
aman arkadaşım...
kasksız aslaaa

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 11 Haziran 2009, 14:06:40 »
Hayırlı olsun, aman dikkat et, trafikte motor kullanıcıları adam yerine konulmuyor, sağdan soldan her yerden önüne araç fırlayabiliyor.
Güle güle kullanman dileği ile...

Çevrimdışı emre

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 12 Haziran 2009, 16:05:35 »
Hayırlı olsun, aman dikkat et, trafikte motor kullanıcıları adam yerine konulmuyor, sağdan soldan her yerden önüne araç fırlayabiliyor.
Güle güle kullanman dileği ile...

saol kardesım.ama ınanın burda araclar motora yol verıyor o kadar cok motor varkı...