Gönderen Konu: KAZA  (Okunma sayısı 53347 defa)

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
Ynt: jetta td restorasyon
« Yanıtla #112 : 02 Haziran 2012, 00:24:33 »
ütü derken kaplamadan önce kumaşı ütülemekse  kırışık degıldı de tavan malzemesının eskısını sokunce delık deşık bır malzemeyle karsılastık.bu son halı degıl tabıkı ama bundan cok daha iyi şimdi.  ama alt tarafı cok kotu cıktı :(
Sana Gelmediğim gün golf2 aldığım gündür Gülüm

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
Ynt: jetta td restorasyon
« Yanıtla #113 : 02 Haziran 2012, 17:14:40 »
arkadaşlar bugun aracımın altını yıkattım gozden kaçan çürük varsa diye altı tertemız oldu.bır tane 2 cmlık çürük bulduk :D onuda yaptıracagız iyi oldu gozden kaçmış.guzelcede pütür sıkacagız kirli iken pütür tutmaz malum. sevindirici bişe oldu ne oldu ama bilmiyorum direksiyon birden hidrolık dreksiyon gibi aniden yumuşaklaştı .acaba kir çamur vs akınca mı düzeldi.motoru da yıkattım cünki alttan ve üstten .

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
Ynt: jetta mk2 TDİ resto (survivor ağrı )
« Yanıtla #114 : 05 Haziran 2012, 23:40:59 »
son çürüklerimizde bugün yapılmış .ayna yerlerimiz kapatılmış.kaportacıdaki tek işimiz kaputtaki ıntercool havalandırması kaldı.2-3 gune kadar boya başlıyoo heyecan dorukta :sevgi: ;)

çift far kaşı hediye olarak kabul edilir :o :D   şakası bir yana cidden kabul ederim valla bak :D

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #115 : 05 Haziran 2012, 23:47:09 »
kaputu delmek konusunda ciddimisin sen abi ya çok çirkin bi görüntü olur ben söyliym

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 06 Haziran 2012, 00:57:18 »
yok paşam performans için artık göze aldık bi kere.aldıgım parçayı kaput üzerine koydugumda yakıştı aslında.birde araç rengıne boyanacak miss gibi olur.intercool den % 100 verım almamız için şart zaten.araca faydamız olacaksa buna değer.olmadı kaput alırız 200 liraya  :D

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 06 Haziran 2012, 12:59:25 »
fren merkezımız elımıze ulaştı. 383017 L111 parça numarası .aracımdaki ile aynı numara :D parça orjınal   :sevgi:yarın inş takınca yazarım :tamamdir

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 06 Haziran 2012, 19:13:47 »
orj parçayı nereden temin ettin usta.

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 07 Haziran 2012, 20:22:43 »
orj parçayı nereden temin ettin usta.

esın tic.aksaray ıst.

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #120 : 24 Haziran 2012, 20:24:06 »
yaa arkadaşlar resto 4 gun önce bitti ama ben hala resım ekleyemedim.şöyle içesine temizlik yapamadıgım için içime sinmedi.resto bitti derken daha ince zımparası ve cilası yapılmadı.tampıonlar kapı kolları boyanmadı :-\alelacele izne çıkmam gerekiyodu ve 4 gundur izindeyim .şansa bizim evdede internet yok.en kısa zamanda resımleri eklerim .öpüyorum hepinizi.kayserili arkadaşlarımızla da görüşsek cok iyi olacak .27-30 haziranda mersinde 1-7 haziran aydında sonrada 8-12 temmuzda kayseride olacagım.sonra tekrar ağrı :-[

arkadaşlar birde bişe danışayım size acaba arabada anormallik mi var ? evden çıkarken  depoyu fulledim yedek dahil. km yi sıfırladım. agrı-kayseri arası 865 km geldim ve depoyu yıne yedek dahil fulledim ve sadece 131 milyonluk mazot aldı. tabiki normal mazot PO dan    :sevgi: MAŞŞALLAH inşallah sorun yoktur çünki hayretler içerisindeyim .3 sene önceki golf2 min degerlerını bunda tekrar yakaladım bu kadar mazot zammı gelmiştir üzerine  :D  (araç 4 kişi 5 valiz ve 1 bebek  ;D :D )
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2012, 22:41:03 Gönderen: fikogolf2 »

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 25 Haziran 2012, 18:04:01 »
nızam dediğin şekılde renk değiştireceğiz artık hallıya.sen ne dersen bi bildigin vardır kardeşim :tamamdir
artık cok geç :D çüki aşağıdaki resimdeki araç benim idolüm.ona en yakın renk jawa maviydi.katologdan gördüğüm kadarıyla tabi.allah utandırmasın artık :sevgi: :tamamdir bitince inşallah sizde begenırsınız. r32 rengı ve vw indigo mavide cok hoştu ama dedim ya o jettadaki herşeyı aktarmaya çalışıyorum ben .olmadı gidip o jettayı tr ye getirebilirim yani o derece :D ;D

beyler bu araçtaki jantlarla bu resimdekiler aynımı .cok benzedıgınden bunlardan almak istiyorum ne dersiniz.mutlaka olumlu olumsuz yorum yazın .

bu jantların 14 ve 15 i varmıdır 16-17 sıde varmı merak ıcındeyım???

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 25 Haziran 2012, 23:22:33 »
bu jantların 14 ve 15 i varmıdır 16-17 sıde varmı merak ıcındeyım???

şimdilik sadece 13 var bende bekliyorum ama gelecek gibi görünmüyor pek onun yerine 15 16 başka bi model çıkarmışlar. oda bu jant:

Çevrimdışı mk1afu56

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 26 Haziran 2012, 10:17:28 »
kötü 14-15-16-17 olmaması, bu jantlar bbs kadar cok satar, adamlar para basarlar >:(

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
Ynt: KAZA
« Yanıtla #124 : 03 Temmuz 2012, 01:13:05 »
arkadaşlar büyük bir kaza geçirdim ailemle .ölümlerden döndük adeta .herşeyin hayırlısını istemek lazım herzaman .şunu söyleyeyim herşey boş hayatta saglıktan başka .en büyük hevesiniz araçlarınız olmasın asla.ben bunu anladım .en büyük servetimiz sağlığımız .gerisi zamanla olur olmasada olur

BU ARACIN İÇİNDEN 7 KİŞİ SAĞ ÇIKTIK TABİİ TEDAVİ GÖRDÜK VE DEVAMDA EDIYO TEDAVİLERİMİZ.NEDEN Mİ PAYLAŞTIM SİZLERLE?CANIM ÇOK SIKILDI ARKADAŞLAR SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM YAŞADIKLARIMI.BELKİ CANIGÖNÜLDEN BİR ARKADAŞIMIZ DUA EDER AİLEME DİYE.BAYA BİR SÜRE GİRMEM SANIRIM SİTEYE HERKES HAKKINI HELAL ETSİN BENDEN YANADA HELAL OLSUN .UNUTMAYIN SAHİP OLDUĞUNUZ HERŞEY (AİLENİZ EN ÖNEMLİSİ) 2 SANİYEDE ELLERİNİZDEN KAYIP GİDEBİLİYO.

KOLİLERİN ARASINDAKİ ARACIM

http://www.anamurekspres.com/kamyon-otomobili-ucuruma-yuvarlandi-8-yarali-haber-7100.html

BİR ÖNCEKİ MESAJIMDA NASIL PLAN YAPMIŞIM.AŞAĞIDA İNSANLAR PLAN YAPARLARKEN YUKARDA RABBİM GÜLERMİŞ KULLARINA
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2012, 01:18:19 Gönderen: fikogolf2 »

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
Ynt: KAZA
« Yanıtla #125 : 03 Temmuz 2012, 01:44:59 »
abi büyük geçmiş olsun çok şükür size bişey olmamış cana geleceğine mala gelsin ama araba çok kötü durumda gerçekten 7 kişi sağlam çıkmanız büyük mucize. inşallah tez zamanda hepiniz sağlığınıza kavuşursunuz.