Gönderen Konu: KAZA  (Okunma sayısı 53351 defa)

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
Ynt: jetta td restorasyon
« Yanıtla #98 : 25 Mayıs 2012, 21:12:14 »
maaşallah konu hareketleniyor kardeşim  :tamamdir :tamamdir

kardeşim çok sagol .iyiki varsın  :tamamdir
Sana Gelmediğim gün golf2 aldığım gündür Gülüm

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 25 Mayıs 2012, 23:58:24 »
halıyı sakın sprey boya ile boyama ziyan edersin kumaş boyalırnı deneyebilirsin sıcak suyun içinde güzel bir renk tutturursun sprey deneme :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı 06jetta06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 26 Mayıs 2012, 01:03:08 »
Jetta Forever  :D

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 26 Mayıs 2012, 07:51:34 »
renk konusunda vw nin mavilerinden birini yapsan daha iyi olur derim. "R32 Blue" gibi...çok daha güzel olacaktır eminim.

Çevrimdışı 06jetta06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 26 Mayıs 2012, 10:09:28 »
renk konusunda vw nin mavilerinden birini yapsan daha iyi olur derim. "R32 Blue" gibi...çok daha güzel olacaktır eminim.
Aynı düşüncedeyim, şahsen bende komple boyatsam Taha'nın dediği renge boyatırım.

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 26 Mayıs 2012, 23:22:52 »
nızam dediğin şekılde renk değiştireceğiz artık hallıya.sen ne dersen bi bildigin vardır kardeşim :tamamdir

Aynı düşüncedeyim, şahsen bende komple boyatsam Taha'nın dediği renge boyatırım.
artık cok geç :D çüki aşağıdaki resimdeki araç benim idolüm.ona en yakın renk jawa maviydi.katologdan gördüğüm kadarıyla tabi.allah utandırmasın artık :sevgi: :tamamdir bitince inşallah sizde begenırsınız. r32 rengı ve vw indigo mavide cok hoştu ama dedim ya o jettadaki herşeyı aktarmaya çalışıyorum ben .olmadı gidip o jettayı tr ye getirebilirim yani o derece :D ;D

beyler bu araçtaki jantlarla bu resimdekiler aynımı .cok benzedıgınden bunlardan almak istiyorum ne dersiniz.mutlaka olumlu olumsuz yorum yazın .

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 26 Mayıs 2012, 23:29:07 »
abi ilk once hayırlısı olsun umarım en iyi sekılde toplamıs olursun aracını ;) Renk konusunda sana saygı duyarım ne de olsa kendin biniceksin kararı kendinin vermen cok dogal  :)
Jantlar resimdekilerle aynı fakat Limit yazanlar Replica kalite farkı vardır mutlaka ama gorunüş olarak aynı diyebiliriz Polisajla aynı parlaklıgıda yakalayabilirsin  :melek:

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 26 Mayıs 2012, 23:39:03 »
mete peki bu jantların 13 " ini alsak cok mu kotu durur. ben hem arabamızı yormasın hemde değişiklik olsun istiyorum .internetten baktım bulamadım kaç lıradır bu replikaları malum resto yordu bızı 13 olursa lastıgede gerek kalmaz hem .iyi dileklerin içinde sağol kardeşim senın aracın gıbı guzelleştırebılırsek ne mutlu bize :tamamdir :sevgi:

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 27 Mayıs 2012, 00:18:52 »
mete peki bu jantların 13 " ini alsak cok mu kotu durur. ben hem arabamızı yormasın hemde değişiklik olsun istiyorum .internetten baktım bulamadım kaç lıradır bu replikaları malum resto yordu bızı 13 olursa lastıgede gerek kalmaz hem .iyi dileklerin içinde sağol kardeşim senın aracın gıbı guzelleştırebılırsek ne mutlu bize :tamamdir :sevgi:
Sağolasın abi iyi dileklerin için.Abi 13'' alırsan bence kotu durur cunku bu kadar para harcıcaksın boya hersey cok guzel gozukucek jantlarla bu guzelliği tamamlamalısın diyorum 16'' alderim hem offset derinliği de daha fazladır.Cok hız yapmıyorum etraf beni izlesin diyorsan kesinlikle 16'' abi  :melek: 13 arabayı yormaz belki maliyet te alta iner ama Göruntuden kayıp cıdden olur  ;)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 27 Mayıs 2012, 02:16:42 »
 :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 27 Mayıs 2012, 23:15:17 »
Sağolasın abi iyi dileklerin için.Abi 13'' alırsan bence kotu durur cunku bu kadar para harcıcaksın boya hersey cok guzel gozukucek jantlarla bu guzelliği tamamlamalısın diyorum 16'' alderim hem offset derinliği de daha fazladır.Cok hız yapmıyorum etraf beni izlesin diyorsan kesinlikle 16'' abi  :melek: 13 arabayı yormaz belki maliyet te alta iner ama Göruntuden kayıp cıdden olur  ;)
ağrıda izleneceğimi sanmam pek :D  burdan ankaraya kadar tek mk2 bende kaldıki mk3 bıle yok.gören chawrolet sanıyo zaten ne alakaysa :t  kısmet paşam çok yordu beni çok  :-\
:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
:tamamdir :sevgi:

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 28 Mayıs 2012, 01:54:18 »
ağrıda izleneceğimi sanmam pek :D  burdan ankaraya kadar tek mk2 bende kaldıki mk3 bıle yok.gören chawrolet sanıyo zaten ne alakaysa
;D
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı fikogolf2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 01 Haziran 2012, 23:15:57 »
arkadaşlar döşeme işleminde en son tavan döşememizdi şükür oda bitti.guneşlilerımız berbattı arka sayfada resımleri birde yapılınca nasıl olmuş soyleyın bakem :saygılar altlarını süngerledik deri kapladık.tabii yan kuşaklarıda deri kapladık.taban döşememiz ve bagaj döşememiz ise miss gıbı yıkatmacıda yıkandı.renk değişimleri yapılacak şimdi.haa bu arada kaportamız da bitti sayılır yarın güzelce tabanı yıkatacagım ardından çürük gozden kaçmışsa varsa yapılacak .intercool havalandırma açılacak ve ayna yerleri kapatılacak resımler yarın bıterse eklerım .iyi seyirler :saygılar

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 02 Haziran 2012, 00:03:40 »
usta birde ütü yapsaymıs o nasıl bir potluk olmus tavanda
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)