Gönderen Konu: Koltuk temizliği  (Okunma sayısı 5045 defa)

Çevrimdışı srndesign

• Profili Görüntüle
Koltuk temizliği
« : 08 Ekim 2011, 00:37:50 »
Aracıma yavaş yavaş  bişiler yapıcam ilk temizlikten başlayalım dedik! koltukları tek tek söküp evde temizliyorum mekanizmaları yağlıyorum birde yan cepleri düşmüş onları yaptım

Çevrimdışı srndesign

• Profili Görüntüle
Ynt: Koltuk temizliği
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2011, 00:48:27 »

Çevrimdışı srndesign

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2011, 00:50:06 »
birde koltuk sırt kısmı  ayar yeri aldığımda kırıktıı onu ne yapıcam bilmiyorum :(  :(  :(

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2011, 10:00:06 »
yaptığın işlerin detayınıda verirsen güzel bir konu olur senin içinde. Mesela koltuk temizliğinde neler kullandın falan  :saygılar

Çevrimdışı srndesign

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2011, 19:11:44 »
Abi koltuk temizliğini oto kuaförler nasıl yapıyo ben pek bilmiyorum ama koltukları söküyorlarmı bilmiyorum ben söktüm.Sökülmesi basit  zaten sökme amacım başkaydı  ;D sonra temizliğe de girmiş oldum sırt yatırma kısmı çalışmıyor ona baktım ama yapamıyacağımı anladım garip bişiler olmuş çalışmıyor  neyse ben Vanish Kosla Jel'i aldım küçük bi kovada ılık su ile güzelce köpürttüm sünger ile koltukları köpüklü köpüklü bi güzel ovaladım 5-10 dakika öle bekledim en son halı yıkama ile çektim. ve inanılmaz bi kir çıktı sonuçta netice aldım ve resimlerde belli oluyodur   :)  sökmüşken sıvı gres ile tüm raylarını ve mekanizmaları yağladım + yan kısmında küçük bi cep var onuda tamir ettik ve koltukların kuruması için 1 gün evde durdu  bu gün de taktım.  :tamamdir
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2011, 19:13:16 Gönderen: srndesign »

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Ekim 2011, 21:01:25 »
sökmk pek mantıklı gelmedii ama mekanık problemler için sökulblir. Koltuk tavan vs gibi yerlerde kosla çok çok etkilii:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı srndesign

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Ekim 2011, 22:36:22 »
aynen bencede başka bişi aramaya gerek yok kosla iyi. Buda reklam gibi bişi oldu  ;D

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #7 : 09 Ekim 2011, 16:16:22 »
Kir süngere işledi ise ki kesin öyledir, daha önceden dökülen çay kahve yağmur suyu vs. Yine kiri kusacaktır.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı srndesign

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Ekim 2011, 23:23:50 »
bilmem şu anda iyi gözüküyo. Oto kuaförlere versek kumaşı sarkıtma yapar diye korktum açıkcası

Çevrimdışı Bushido

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 24 Ekim 2011, 21:25:12 »
bayılıyorum size her konuda bilgim oluyo bişeyler öğreniyorum.mükemmelsiniz :sevgi:

Çevrimdışı Hayri

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 24 Ekim 2011, 23:42:07 »
hani bu halılar için olan venish kosla var, bizim oradaki otokuaför onu kullanıyormuş  ;) en sonrada rainbow diye bir süpürge var onunla çekiyor. havanın güneşli olması lazım ama. iyi kurumazsa nem arabada hapsolur ve iğrenç bir koku yapıyor ileride..

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Ekim 2011, 01:52:47 »
ulen daha hala kıçımın izi duruyor arabamın koltuğunda bea  :'( :'( :'( :'(  serkan kutluyorum seni kardeşim +313  ;) Antalyaya geri temiz gelsin tabikide  :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 25 Ekim 2011, 01:56:20 »
buarada o sırt yatırma durumunu bende çözememiştim aslında fazla uğraşma durumumda olmadı açıkcası .. Alt plastikler güzel olmuş fakat vidaları biraz daha göze batmayacak şekilde atsaydın keşke ben çıkartamamaştım o plastikleri çıkartsaydım anasını ağlatacaktım ama sökemedim.  :tamamdir :tamamdir :tamamdir şu pütür olayınıda bana bir fotola kardeşim ya yada yaptığın herşeyi ayrı ayrı bekliyorum bak ona göre   :t  :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: