Gönderen Konu: ofsetli jant hakkinda bilgisi olanlardan yardim  (Okunma sayısı 4073 defa)

Çevrimdışı bor(a)li

• Profili Görüntüle
ofsetli jant hakkinda bilgisi olanlardan yardim
« : 23 Ekim 2011, 21:15:11 »
merhaba arkadaslar internetten bir takim BBS on  17 *8  arka 17*9 jant buldum ofsetli jant boraya olur olmaya da nasil olur bir zarari varmidir bu janttaki ofset degerleri nasil boraya uygunmudur bir de jantlar yeni doblodan cikmaymis 5 bijonmus peki bijon araligi tutar mi malum boralar 5*100 bunlar da oyle midir? yardimlarinizi beklerim
daha iyisini yapana kadar en iyisi bu...   
  http://img18.imageshack.us/img18/4863/imzabm.jpg

Çevrimdışı ceza_srad_

• Profili Görüntüle
Ynt: ofsetli jant hakkinda bilgisi olanlardan yardim
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2011, 23:48:50 »
bende BBS RS almayı düşünüyorum ama ofsetlerde sıkıntı olur gibime geliyor bu işlerle ugraşan arkadaşların yardımını alıcam verilen detayları paylaşırım en kısa zamanda ayrıca 50mm helezon takmışsınız  4 yada 5 kişi binildiğinde lastıklere sürtme veya herhangi bi anormal ses varmı bende takmayı düşünüyorum saygılarr.....

Çevrimdışı bor(a)li

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2011, 20:51:05 »
hocam saolsain valla olacagini sanmiyorum hic 4 5 kisi binmedik bindirmeyi dusunmuyorum da rahatliktan odun verdik ama sandigim kadar veya dedikleri kadar olmadi eibach 50mm gayet basarili tavsiye ederim
daha iyisini yapana kadar en iyisi bu...   
  http://img18.imageshack.us/img18/4863/imzabm.jpg

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Ekim 2011, 20:57:56 »
çakma rs 17 ise bir de arabanı o ofsette mahveder

Çevrimdışı ceza_srad_

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Ekim 2011, 23:22:55 »
Size tavsiyem 8x16 BBS almanız 17 inch jantları satmakta ve lastik bulmakta zorlanırsınız en azından bizim memlekette çok zor 8 ofsette fazla gelirmi o tartışılır işin ehli birini arıyorum halen net cevap alamadım saygılar....