Gönderen Konu: Polo 6R Exclusive  (Okunma sayısı 64646 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bir beyaz Polo 6R
« Yanıtla #84 : 21 Aralık 2011, 22:10:25 »
çok güzel maşallah doldurmuşsun aracı.. Benim RCD510 a bu kameradan nasıl nerden temin ederim yardmcı olursan sevirimm  :)

tabi kiiiiiiiiiii, ender elektroniiiiiiiikkkk !!!!!

Çevrimdışı Enka53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 22 Aralık 2011, 01:02:31 »
yahu bu eski aracım :))) yenisinin plaka ehk 88
Hepsi Beyaz , Hepsi TDI , Hepsi DSG , Hepsi VW

Çevrimdışı Enka53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 27 Aralık 2011, 00:42:50 »
Bu kez sınıfta kaldık önceki aracımda yaptığımız ön arka park sensörü OPS ni çalıştıramadik .

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 27 Aralık 2011, 01:02:52 »
Bu kez sınıfta kaldık önceki aracımda yaptığımız ön arka park sensörü OPS ni çalıştıramadik .
haydaaaa.

Çevrimdışı AhmetH

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 27 Aralık 2011, 20:41:55 »
Hızlıca birşey sormak istiyorum, Bu amblemden açılan kamerayı takarken direk eskisinin yerine oluyor mu sağında solunda engel olan plaka levha plastik parça vs var mı? direnaj deliği falan herşey  direk sök tak mıdır yoksa az birşey biryerleri modifiye etmek gerek mi  ?

ayrca bu kamerayı necvox 939hd ile kullanabilirmiyim yoksa sadece  RCD, RNS serisinden üniteler mi gerekli ?

teşekkürler  :)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 27 Aralık 2011, 22:15:55 »
Hızlıca birşey sormak istiyorum, Bu amblemden açılan kamerayı takarken direk eskisinin yerine oluyor mu sağında solunda engel olan plaka levha plastik parça vs var mı? direnaj deliği falan herşey  direk sök tak mıdır yoksa az birşey biryerleri modifiye etmek gerek mi  ?

ayrca bu kamerayı necvox 939hd ile kullanabilirmiyim yoksa sadece  RCD, RNS serisinden üniteler mi gerekli ?

teşekkürler  :)

bildiğim kadarıyla tam oturmuyor. cuk diye takamıyorsun.

necvox a uymuyor galiba ama necvox un kendi geri görüş kameraları var 90 liraya. plaka aydınlatmasının oraya takılıyo.

Çevrimdışı AhmetH

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 27 Aralık 2011, 22:53:13 »
soketlerin uymayacağını tahmin ettim ama bir aparatı falan vardır belki diye düşünmüştüm.

golfte bir saç parçasının köşesinin kesildiğini okumuştum.. ondan soruyorum hazır yapan birini bulmuşken  :)

Çevrimdışı Enka53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 28 Aralık 2011, 05:41:26 »
Polo için amblem geri görüş kamerası hali hazırdaki tesisata eklenen tam bir set olarak gelmektedir ,tüm soket ve kabloları uyumlu , tek uyumsuz nokta eğer kamerayı belirtilmiş amblem vida deliklerinden sabitlerseniz 15 derece sağa kaymış şekilde çalışmasıdır. Bunun için yapılması gereken montaj vida yerlerine sadık kalmadan ince vidalar vasıtasıyla amblemi yüzeye tam paralel gelecek şekilde ayarlayın vida yerlerinide ayarladıktan sonra silikon bazlı würt tarzı sağlam yapıştırıcılar yardımı ile önce yapıştırılacak ve sonra ince vidalar ile sabitlenecek . Anlaşıldığı üzre kesme biçme yok . Golfte bir  saç parçası kesme olayında sadece bir hurafe ... Golf cuk diye oturan bir yapıya sahip ...
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2011, 05:44:48 Gönderen: Enka53 »

Çevrimdışı afk63

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo 6R Exclusive
« Yanıtla #92 : 05 Şubat 2012, 02:13:39 »
Teşekkürler , insan azmedince güzel seyler çıkıyor ortaya , inanın üzerinde çok araştırma yaptım ve Polo 1.2 ile bcm nedir ne işe yarar hangi pin neyi çalıştırıyor , dan kasıt ... Gündüz farı ,sis farı , yol bilgisayarı , multifonksiyonlu direksiyon , orjinal park sensörleri , geri görüş kamera , Bluetooth , navigasyon hepsini yaladım yuttum artık biliyorum yenisini kendim yaparım :))) gelen 1.6 nin eli den çekeceği var
sevgili abicim bir sorum olucak ben dijital klima alacagim hollandadan taktirabilirmiyim nasil takilir sence ?

Çevrimdışı Enka53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 05 Şubat 2012, 21:34:07 »
Bunu bende düşündüm ama Manuel'den dijitale gecmek mümkün değil , tesisat uymuyor tüm kablolar farklı dijital 3 soketli , manuellerde 2 soket ver

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 05 Şubat 2012, 21:35:38 »
usta benim de bir sorum var. hız sabitleyici + yol bilgisayarı aparatı getirtmeyi planlıyorum Almanya'dan. Bir parça koduna ihtiyacım var mı?

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 05 Şubat 2012, 22:12:23 »
şöyle var garanti olur hata payı kalmaz

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 05 Şubat 2012, 22:21:36 »
heh işte ben de onu istiyorum. illa ki bilgisi vardır arkadaşın, veya bir tanıdığının. ulaşabilirse çok sevinirim. birkaç yerden yanıt bekliyorum. uzun süredir dönmedi kimse.

Çevrimdışı kemal_koker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 05 Şubat 2012, 22:26:25 »
en yakın vw servisine git müsait bi anında . yedek parça bölümüne gir . iste parça kodlarını verirler  8)