Gönderen Konu: Sıfır kilometre 1.2 Polo almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.  (Okunma sayısı 16238 defa)

Çevrimdışı Metali

• Profili Görüntüle
kıvanç açık söyle gece rahat uyuyabiliyormusun  , yoksa fren sesi kulağında çınlıyormu  :D

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
rahatım..çünki 1,2 sahibi diğilim :D

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
balataları temizletir diski taslatırsın ses gider ama senin torpido ? motor ? kapılar ? teyp ? teybin altındaki bosluk ? yokustaki yavaslık ? :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
kaynıyoruz özelden yapın su işi ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
sorun yok yav...gs-FB gibi hem atısır hem severiz birbirimizi sorun yok nizam rahat ol

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
sorun yok yav...gs-FB gibi hem atısır hem severiz birbirimizi sorun yok nizam rahat ol

rahatım sıkıntı olmadıgı belli de sayfalarca sürer bu iş kirlenmesin konu
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Metali

• Profili Görüntüle
kıvanç açıkça itiraf et pişmansın 1,4 aldığın için .... merak etme aramızda kalcak  ;D  benim arabanın yıllık vergisi 260 tl daha az ama bu parayı senin fren seslerini duymaman için sana feda edecem ve sana özel izalasyonlu kulaklık alacam , böylece artık o sesleri duymaz ve geceleri rahat uyusun.

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
Pismanım :) 1,2 lerle konustuğum için :D

Çevrimdışı Metali

• Profili Görüntüle
kıvanç son pişmanlık fayda sağlamazi, sat o arabayı gel sene 1,2 alalım.

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
bunu satıp audi alıyoruz ortaaam...bundan aşşasını almayız :D

Çevrimdışı kivanc2003

• Profili Görüntüle
balataları temizletir diski taslatırsın ses gider ama senin torpido ? motor ? kapılar ? teyp ? teybin altındaki bosluk ? yokustaki yavaslık ? :D

Neden soru isaretlerine cevap vermiyosun :D

Çevrimdışı TwinCept

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
Yazmıyacaktım fakat durum  bu ki 1.2  1.4 kavgasına dönmus  :P  1.2  ile 1.4 bence kıyaslanamaz tabiki çok farklılık var  hem görsel hemde özellik açısından ama tabiiki bütçe meselesi tercih meselesi .. Ses hususunda 1.2 'lerdede duydum 1.4 lerdede bazı modellerde maalesef var Çorlu'da 1.2 modelini doguş tarafından araç geri alınıp yenisi verildi çok yakın arkdaşımda  şahit oldum

Çevrimdışı Metali

• Profili Görüntüle
Kıvanç beni biraz önce doğus oto merkezden aradılar 2011 1,4 pololarda motor beyin arızası varmış özellikle de frenlerinden ses gelenlerde , bu modelleri servise çağırıyolarmış ve komple motor inerecek tamir edeceklermiş, nolocak şimdi  ;D